Anvi Dach

Ciekawe triki, sposoby, informacje.
Taruś

Anvi Dach

Post autor: Taruś »

Malował ktoś z Was taką farbą dach: Anvi-dach? Jak się sprawdziło? Czy warto ją kupić? Czy to dobrej jakości farba? Zależy mi żeby była antykorozyjna. Jak myślicie - to dobry wybór?
koleś

Re: Anvi Dach

Post autor: koleś »

Niestety, ja tego nie mogę ani potwierdzić, ani zaprzeczyć, bo tego nie stosowałem. Chętnie jednak przeczytam opinie. Moim zdaniem dobrze jest mieć też namiar na takie https://ropeexpert.pl/odsniezanie-dachow/warszawa/ czyszczenie dachów. Kto wie, co się stanie, co trzeba będzie robić?
Łucja

Re: Anvi Dach

Post autor: Łucja »

Remont czy budowa dachu to niełatwy temat. Materiały do jego budowy muszą być dobre i firma musi też wykonać solidną robotę by dach był dobry. Widziałam [url=https://metzink.pl/jakie-pokrycie-dachowe-wybrac/]pokrycia dachowe/url] w dobrej ofercie od firmy Metzink. To eksperci i dobra rzetelna firma produkcyjna. Na tej stronie macie też wiele porad, informacji i inspiracji w tym temacie. Zobaczcie i poczytacie. Polecam.
zakupysommiłe

Re: Anvi Dach

Post autor: zakupysommiłe »

Konsultując budowę dachu, pamiętajmy też o fotowoltaice, jeśli nie teraz dobrze jest pomyśleć o niej w przyszłości. W serwisie https://ekofachowcy.pl/ porównamy jej ceny. W zależności od powierzchni dachu oraz kierunków geograficznych, firma dobierze i zainstaluje nam jej wszystkie elementy - właśnie na dachu.
Arteś

Re: Anvi Dach

Post autor: Arteś »

Szukając według mnie naprawdę dobrej jakości pokryć dachowych to weźcie pod uwagę takie marki jak Braas na przykład model Rubin 13V z tych modeli ceramicznych bądź z betonowych Celtycka lub Bałtycka Cisar. Jednocześnie we współpracy z Icopal przygotowali skuteczne systemy hydroizolacyjne to jest m.in systemu Bezpieczny Fundament i na dach - Papy w Technologii Szybki Profil SBS.
Łucja

Re: Anvi Dach

Post autor: Łucja »

Jeśli szukacie ciekawych ofert na blachę na dach to ja chciałabym wam polecać blacha miedziana 2mm to firma która od dawna działa w tej branży, oni mają różnego rodzaju blachy i nie tylko. To bardzo dobra i atrakcyjna oferta z którą powinniście się zapoznać. Polecam ich serdecznie to rzetelna i dobra firma.
ODPOWIEDZ