Butelka filtrująca?

Ciekawe triki, sposoby, informacje.
mamuśka17

Butelka filtrująca?

Post autor: mamuśka17 »

Czy możecie doradzić jaką butelkę filtrującą warto kupić? Zależy mi na tym by była dobrej jakości i by filtr na pewno dobrze oczyszczał wodę. Na https://filtrosfera.pl/butelka-filtruja ... 4-nakretki jest dostępny zestaw z 4 filtrami za niecałe 100 zł. Cena dobra. Jednak czy te filtry na pewno dobrze się sprawdzą?
Łucja

Re: Butelka filtrująca?

Post autor: Łucja »

Niestety żadna się u mnie nie sprawdziła, ponieważ lubię wodę gazowaną. Nic mi jej nie zastąpi zwłaszcza z kruszonym lodem i cytrynką z miętą. Dla mnie wygrywa smakowo Staropolanka. Dla zainteresowanych to napisze jeszcze że jak kupicie jak ja za minimum 10 zł wodę Staropolanki to możecie rachunek zarejestrować na www.loteriastaropolanka.pl i wygrać pieniążki. Nic trudnego a moga być benefity ;)
mańka

Re: Butelka filtrująca?

Post autor: mańka »

Ja osobiście wolę pić wodę prosto z filtra pod zlewem, gdzie jest mniejsze prawdopodobieństwo rozwoju bakterii. Woda filtrowana do butelki wielorazowej i tyle :)
Polecam taki system i dodatkowo mam do niego mineralizator Ecoperla Elixir - https://www.filtry-do-wody.info/produkt ... ine-pou-3/

triple hdmi
ODPOWIEDZ