filtr

Ciekawe triki, sposoby, informacje.
Staśu2131

filtr

Post autor: Staśu2131 »

Witam, możecie mi coś doradzić aby woda z kranu była czysta? Chodzi mi o to aby była możliwa bezpieczna kąpiel dziecka. Wiadomo, że woda z kranu nie zawsze jest czysta, więc chciałbym wiedzieć co mogę zrobić aby poprawić stan wody. Znacie jakieś rozwiązania, które pozwolą na bezpieczne mycie dzieci?
Kaśka

Re: filtr

Post autor: Kaśka »

No jasne, ale to już najlepiej zamontować większy filtr na całą instalację w domu :) My mamy zmiękczacz wody i kolumnę weglowa - fajne rozwiązanie bo nie trzeba wymieniac żadnych wkładów, jedynie urządzenia się płuczą (zmiękczacz solanką). Woda jest miękka, wiec nie pozostawia suchej skóry a węgiel aktywny oczyszcza wodę z chloru i innej chemii. Wodę tez normalnie pijemy z kranu (twardość zostawiona na około 80). Naprawdę fajna opcja, ale jesli nie chcesz montowac az dwóch urzadzeń to widziałam tez tej firmy zmiękczacz z węglem aktywnym. Dla dzieciaków i alergików to złoto :D Polecam - https://www.zestudni.pl/zmiekczacz-z-we ... erla-hero/
Ruśka

Re: filtr

Post autor: Ruśka »

W moim przypadku filtr się nie sprawdził - piję wodę gazowaną a z kranu taka nie poleci heh. Kupuję gazowaną Staropolankę - i nawet wziąłem udział w loterii https://cutt.ly/4bSidmo - kupiłem wode za 10 zł i zarejestrowałem rachunek, może wygram pieniążki, zostawiam Wam tu takie dodatkowe info może ktoś skorzysta ;)

hospicjum bochnia
ODPOWIEDZ