Gabinet medycyny naturalnej - pomysł na biznes?

Ciekawe triki, sposoby, informacje.
Awatar użytkownika
senegal
Posty: 17
Rejestracja: 25 mar 2020, 10:38

Gabinet medycyny naturalnej - pomysł na biznes?

Post autor: senegal »

Cześć! Ostatnio zrodził mi się w głowie pomysł otwarcia własnego gabinetu medycyny naturalnej, alternatywnej. Od jakiegoś czasu "siedzę" w tych tematach, inwestuję też w rożne szkolenia (ostatnio byłem na kursie https://www.ensoel.pl/ z metody Volla). Pytanie moje brzmi, czy uważacie, że taki biznes ma szanse się utrzymać na rynku? Czy jest zapotrzebowanie na tego typu usługi? Jak Wy w ogóle podchodzicie do tematu medycyny naturalnej? Kto korzysta, kto jest sceptyczny?
Awatar użytkownika
ewa123
Posty: 1
Rejestracja: 15 maja 2020, 9:46

Re: Gabinet medycyny naturalnej - pomysł na biznes?

Post autor: ewa123 »

Ja myśle, że to dobry pomysł na biznes, ale jak każdy będzie potrzebował wsparcia. Warto oddać części pracy, zwlaszcza tej marketingowej specjalistom. My z mężem zaufaliśmy Nakatomi i rozkręciliśmy fajną restaurację w Warszawie! W poniedziałek otwarcie po kwarantannie i znowu będziemy z nimi współpracować, żeby nadgonić straty przez kwarantanne! Mogę ich polecić:)

lunapark kraków 2015
Awatar użytkownika
Karola1801
Posty: 1
Rejestracja: 26 maja 2020, 12:28

Re: Gabinet medycyny naturalnej - pomysł na biznes?

Post autor: Karola1801 »

My też oddaliśmy nasz biznes w ręce Nakatomi i jesteśmy mega zadowoleni z tej współpracy. Wcześniej próbowaliśmy sami działać,ale to nie dawało pożądanego skutku. Z Nakatomi wszystko jest jasne, czarno na białymi widać ich pracę i poświęcenie jakie wkładają.
Tuska2
Posty: 7
Rejestracja: 27 maja 2020, 10:30

Re: Gabinet medycyny naturalnej - pomysł na biznes?

Post autor: Tuska2 »

zawsze warto próbować, nie wiem jak duze pokłady finansowe musisz poczynic ale kto nie próbuje ten nie ma :)
Awatar użytkownika
biznesowy12
Posty: 33
Rejestracja: 21 maja 2020, 20:54

Re: Gabinet medycyny naturalnej - pomysł na biznes?

Post autor: biznesowy12 »

Ja myślę, że teraz jest to bardzo opłacalny biznes, jednak ważne jest wyposażenie takiego gabinetu. Ja polecam zajrzeć na stronę http://medus.pl/sprzetuzywany/kategoria ... i-stoliki/ mają tam bardzo konkurencyjne ceny i dobrej jakości sprzęt.
ODPOWIEDZ