Hydraulik

Ciekawe triki, sposoby, informacje.
sótto

Hydraulik

Post autor: sótto »

Na pewno dziś jest spory problem w zakresie odpowiedniego poszukiwania pracownika, którzy przyjedzie i naprawi wszystkie możliwe usterki. Ja to doskonale wiem, dlatego jeśli mogę, to przypomnę, że w Krakowie możecie na takie http://serwis-wodno-gazowy.pl/ pogotowie hydrauliczne liczyć. Wiem, że jest to jeden z fachowców, o którym niczego złego nie usłyszycie.
vanda

Re: Hydraulik

Post autor: vanda »

sótto pisze: 29 kwie 2021, 9:17 Na pewno dziś jest spory problem w zakresie odpowiedniego poszukiwania pracownika, którzy przyjedzie i naprawi wszystkie możliwe usterki. Ja to doskonale wiem, dlatego jeśli mogę, to przypomnę, że w Krakowie możecie na takie http://serwis-wodno-gazowy.pl/ pogotowie hydrauliczne liczyć. Wiem, że jest to jeden z fachowców, o którym niczego złego nie usłyszycie.
Tak zwany plumber to tak naprawdę specjalista od wody i nieczystości, ale i od ogrzewania. To można powiedzieć, że wiem sama, ale powiedzcie, czy on również może zająć się takimi sprawami jak toaleta na działkę ? Do kogo, jeśli nie do hydraulika powinnam się wybrać? Nie mam doświadczenia, w ogóle nie planowałam takiego wypadu, ale akurat się udało. To jak?
Awatar użytkownika
meria
Posty: 97
Rejestracja: 05 gru 2019, 12:32

Re: Hydraulik

Post autor: meria »

Dobry hydraulik, to taki który jest w stanie sprawdzić Lokalizacja wycieków Nie tak dawno, sama podejrzewałam nieszczelność instalacji w swoim domu - sprawdzilam to i na całe szczęście, w porę udało się zareagować.
ODPOWIEDZ