Jaka rasa psa?

Ciekawe triki, sposoby, informacje.
Awatar użytkownika
luios
Posty: 1
Rejestracja: 06 sie 2020, 14:16

Jaka rasa psa?

Post autor: luios »

Hej, przymierzam się do kupna lub adopcji psa. Chcę żeby był to maly piesek do mieszkania. Szukając w necie informacji trafiłam na ten artykuł https://perso.in/blog/czy-zwierzeta-maja-osobowosc/
Uświadomił mi jak bardzo zwięrzeta są podobne do nas i że naprawdę osobowość psa może wpłynąć na nasze wspólne życie :D Szukam pieska, który nie będzie za bardzo tęsknił i ujadał, fajnie jakby był typem przytulasa. Myślałam o maltańczyku, ale one podobno bardzo tęsknią :cry:
Lidka Ł

Re: Jaka rasa psa?

Post autor: Lidka Ł »

Ponoć psa można nauczyć zostawać samemu. Znajoma mówiła mi, że zaczyna ze swoim psiakiem trening samotności. Dużo z nią rozmawiam na ten temat, bo sama chcę mieć w przyszłości pieska. Czytam również artykuły na temat wychowania psa. Polecam ci blog John Doga https://johndog.pl/blog/wychowanie/5-bl ... mendy-nie/. Znajdziesz tam informacje o rasach psów, wychowaniu, zdrowiu oraz diecie.
Błażyk

Re: Jaka rasa psa?

Post autor: Błażyk »

Z każdym dniem zbliżamy się do wiosny, przyroda zacznie budzić się do życia z zimowego letargu. I tak jak co roku zaczną pojawiać się znienawidzone przez wszystkich właścicieli zwierzaków kleszcze i pchły. Są realnym zagrożeniem dla zdrowia psa, a także jego właściciela. Na szczęście mamy już wiele środków na odstraszenie tych pasożytów. Jednym z nich jest obroża przeciw pchłom kleszczom dla psa https://mojzdrowyfutrzak.elanco.com/pl/ ... i-foresto/ Obroża ma szereg zalet, a jednym z nich jest to że najdłużej działa – producent deklaruje ciągłą ochronę do 8 miesięcy po założeniu.
ODPOWIEDZ