kuchnia otwarta

Ciekawe triki, sposoby, informacje.
Awatar użytkownika
Lejla83
Posty: 1
Rejestracja: 15 cze 2021, 9:48

kuchnia otwarta

Post autor: Lejla83 »

Szukam inspiracji, porad, podpowiedzi w temacie: kuchnia otwarta. Jak ją urządziliście, jak sprawic żeby kuchnia nie gryzła się z salonem. W kuchni płytki w salonie panele - jak to pogodzić?
Łania29

Re: kuchnia otwarta

Post autor: Łania29 »

Otwarta kuchnia to jest to o czym myślałam już od dawna i w końcu udało mi się zrealizować moje ostatnie marzenie. Wymieniliśmy w związku z tym wszystkie kuchenne meble oraz sprzęty i urządzenia. Ostatnią rzeczą jakiej mi brakowało do nowej kuchni był zlewozmywak granitowy w kolorze pozostałych elementów wyposażenia - https://brenor.pl/pl/kategorie/528-1160 ... olor-bialy .Okazało się ,że producentem tych zlewozmywaków jest polska firma Brenor .Tam kupiliśmy też cały niezbędny do montażu zlewozmywaka osprzęt - tj baterie oraz syfon.
łysy_krzyś

Re: kuchnia otwarta

Post autor: łysy_krzyś »

Łania29 pisze: ↑19 paź 2021, 12:30 Otwarta kuchnia to jest to o czym myślałam już od dawna i w końcu udało mi się zrealizować moje ostatnie marzenie. Wymieniliśmy w związku z tym wszystkie kuchenne meble oraz sprzęty i urządzenia. Ostatnią rzeczą jakiej mi brakowało do nowej kuchni był zlewozmywak granitowy w kolorze pozostałych elementów wyposażenia. Okazało się ,że producentem tych zlewozmywaków jest polska firma Brenor .Tam kupiliśmy też cały niezbędny do montażu zlewozmywaka osprzęt - tj baterie oraz syfon.
Hej. Jeśli szukasz też jakiegoś AGD to koniecznie zobacz tę stronę http://maps.google.com.bz/url?q=http://agdchrosciel.pl/, dobrymi akcesoriami kuchennymi można świetnie usprawnić pracę w kuchni.
ODPOWIEDZ