mycie okien

Ciekawe triki, sposoby, informacje.
Awatar użytkownika
Filipa1969
Posty: 1
Rejestracja: 17 lut 2021, 4:24

mycie okien

Post autor: Filipa1969 »

Mycie okien - jak ja nie lubię tego robić. Znacie kogoś kto mógłby się tym zająć. Okna są naprawdę duże i niektóre trudnodostępne, więc potrzebuję prawdziwych fachowców. Polecicie kogoś?
Mikołajo_Jajo

Re: mycie okien

Post autor: Mikołajo_Jajo »

Najlepsi są fachowcy z firmy Inmago z Wodzisławia Śląskiego - już wiele razy korzystałam z ich usług i to w różnych sprawach, i za każdym razem bardzo dokładnie i sprawie rozprawiali się z wszelkimi zabrudzeniami. Jeżeli chodzi o samo mycie okien to wykorzystują nowoczesne technologie, które pozwalają im myć okna nawet na bardzo dużych wysokościach. Zostawiam link do ich strony internetowej: https://inmago.pl/mycie-okien/ gdzie wszystko jest dokładnie opisane. Tak czy inaczej, są naprawdę skuteczni i warto się do nich odezwać.
Wiewiórka

Re: mycie okien

Post autor: Wiewiórka »

Z tego co wiem, to ogromne doświadczenie w zakresie mycia okien na wysokościach, ale także paneli fotowoltaicznych czy dachu w, posiada firma https://cleanline.pl/oferta/czyszczenie ... ltaicznych warto korzystać z ich usług, ponieważ mają spore doświadczenie w tym zakresie, a także wiedzę, która pozwala im na dokładne wypełnienie danych obietnic wynikających z wykupionej usługi.
ODPOWIEDZ