Organizacja wesela z noclegami

Ciekawe triki, sposoby, informacje.
Lućka

Organizacja wesela z noclegami

Post autor: Lućka »

Szukając sali czy innego miejsca na zorganizowanie wesele z pewnością nie raz zastanawialiście się, czy czasem nie będą potrzebne miejsca dla gości, a może po prostu zorganizować wesele poza miejscem zamieszkania i wynająć pokoje dla gości weselnych? Zajrzyjcie proszę tutaj - https://www.koronakarkonoszy.pl/blog,we ... e-z-dusza/ , to wyjątkowe miejsce - Dwór Korona Karkonoszy - gdzie pokoje mają swój niepowtarzalny charakter ,mają duszę.
Dróbka

Re: Organizacja wesela z noclegami

Post autor: Dróbka »

Naprawdę bardzo ładne miejsce. Ja natomiast miejsce już mam tylko zespołu brak. Aktualnie z mężem zastanawiamy się nad zespołem Bayer Full https://ciekawynews.pl/slub/uczyn-ten-d ... go-wesela/ ślub za rok i obawiamy się, że nie będzie terminów Trzymaj kciuki!
dianaa

Re: Organizacja wesela z noclegami

Post autor: dianaa »

No tak... Ślub, wesele - organizacja tego to niezłe wyzwanie... I o tak wiele rzeczy trzeba pamiętać, normalnie można zwariować. Ja teraz jestem na etapie przeglądania tutaj https://antolove.pl/ skrzynek na koperty, ponieważ chcę mieć wszystko w jednym miejscu, a koszyczek to mnie nie przekonuje.
marzenkaa

Re: Organizacja wesela z noclegami

Post autor: marzenkaa »

Ja to naprawdę sporo wiem na ten temat i jestem pewna, że wiele osób ma dla mnie problem, bo jeszcze nie mam daty przyjęcia weselnego, a dodatkowo wiem, że nie można zbudować w sobie wszystkiego na raz. Planuję z wyprzedzeniem i dla mnie fajną opcją jest fotobudka 360 producent odpowiedni też się już znalazł.

baseny limanowa
ODPOWIEDZ