Polecana restauracja z menu dla dzieci w Gdańsku?

Ciekawe triki, sposoby, informacje.
mamuśka17

Polecana restauracja z menu dla dzieci w Gdańsku?

Post autor: mamuśka17 »

Na https://zacisze.gda.pl/zacisze-restauracja-dla-dzieci/ jest dostępna informacja na temat menu dla dzieci w restauracji Zacisze w Gdańsku. Czy ktoś z Was był może ich gościem i może podpowiedzieć, czy warto się tam udać? Wiemy, że obiekt ma duży ogród co daje obecnie duże możliwości i bezpieczeństwo. Jednak najbardziej liczy się jedzenie. Czy jest smaczne? A może znacie jakieś inne miejsce gdzie z dziećmi warto się udać na obiad?
Awatar użytkownika
traper
Posty: 167
Rejestracja: 30 cze 2020, 22:12

Re: Polecana restauracja z menu dla dzieci w Gdańsku?

Post autor: traper »

Niestety tam jeszcze ni byłem więc nie mogę nic na temat tej restauracji powiedzieć. Jednak myślę, że gdy ktoś prowadzi taki biznes to powinien przeczytać wpis https://calde.pl/blog/higiena-w-kuchni- ... astronomii gdyż faktycznie zapewnienie właściwej higieny w kuchni restauracyjnej powinno być priorytretowe.
Sławomir

Re: Polecana restauracja z menu dla dzieci w Gdańsku?

Post autor: Sławomir »

Zdecydowanie chciałbym Wam polecić stronę https://www.lodz.sushiworld.pl/ , na której znajdziecie fantastyczną restauracje z kuchnią japońską. Odwiedzam to miejsce dość regularnie z moimi znajomymi i zawsze uzyskuje obsługe na najwyższym poziomie. Polecam Wam również zainteresować sie aplikacją na telefon.

domofon film
ODPOWIEDZ