Porady lekarskie bez kolejek

Ciekawe triki, sposoby, informacje.
Awatar użytkownika
Tipi
Posty: 20
Rejestracja: 07 paź 2019, 17:42

Porady lekarskie bez kolejek

Post autor: Tipi »

Jak znajomy mi opowiedział, że już nie nie musi się u swojego lekarza rodzinnego starać o skierowania do specjalisty od razu się zaciekawiłam tematem. Okazuje się, że jest strona z konsultacjami lekarskimi online, za które płaci się wprawdzie, ale śmieszne pieniądze, za to można pogadać praktycznie o wszystkim co dotyczy zdrowia.
Oczywiście już sprawdziłam jak to działa no i luksus :)
Bez wychodzenia z domu, o wybranej przeze mnie porze pogadałam z alergologiem, przepisał mi nowy skuteczny lek wziewny i wiem, że jak coś, to właśnie poprzez tą stronę będę szukać pomocy https://telemedi.com/pl/lp/pilne-konsultacje-medyczne/
Awatar użytkownika
meria
Posty: 92
Rejestracja: 05 gru 2019, 12:32

Re: Porady lekarskie bez kolejek

Post autor: meria »

Ja chodzę ze wszelkimi problemami zdrowotnymi do takiego centrum medycznego, gdzie kolejek nie ma. I powiem szczerze, narzekać naprawdę nie mam na co. Jak ktoś jest z Łodzi, to niech sprawdzi FMC Naprawdę warto.
melka9322

Re: Porady lekarskie bez kolejek

Post autor: melka9322 »

Bez kolejek to chyba i wyłącznie tylko online. Jeszcze wiele lekarzy oferuje takie porady, więc można sprawdzić. Ewentualnie spróbować prywatnie.

__
luksusowe nieruchomości marbella
Nina

Re: Porady lekarskie bez kolejek

Post autor: Nina »

Indywidualne podejście do pacjentów z chorobami przewlekłymi to ważny element prywatnej opieki zdrowotnej. Na stronie https://zdrowie.pzu.pl/ prezentowane są plany leczenia dostosowane do konkretnych potrzeb, co jest kluczowe dla efektywnego zarządzania chorobami przewlekłymi.
Awatar użytkownika
lilia
Posty: 71
Rejestracja: 17 sie 2020, 12:17

Re: Porady lekarskie bez kolejek

Post autor: lilia »

Cześć wszystkim! Jeśli ktoś z was korzysta z usług firmy https://terapie-biorezonans-warszawa.pl/pasozyty-2/, bardzo chciałabym usłyszeć wasze opinie na temat efektywności terapii biorezonansem. Zastanawiam się nad skorzystaniem z tego rodzaju badań, więc każda informacja będzie dla mnie cenna. Z góry dziękuję za podzielenie się swoimi doświadczeniami.
bambik

Re: Porady lekarskie bez kolejek

Post autor: bambik »

Słyszeliście o możliwości umówienia się na profesjonalną rehabilitację w CM Gamma? Ja korzystam z usług ortopedy z powodu problemów z kolanem. Bardzo sobie chwalę to miejsce za podejście do pacjenta i szeroką diagnostykę. Myślę, że będziecie zadowoleni z poziomu usług :)
ODPOWIEDZ