Prowadzenie sklepu

Ciekawe triki, sposoby, informacje.
Chesę

Prowadzenie sklepu

Post autor: Chesę »

Coraz częściej zastanawiam się nad tym, czy nie zacząć własnej działalności - chyba dobrze byłoby w końcu zacząć zarabiać na siebie, a nie pracować dla kogoś. Chodzi mi po głowie to, żeby otworzyć własny sklep z ubraniami. No u tutaj mam pytanie do Was, czy ktoś z Was zamawia z hurtowni https://www.e-hurtowo.eu ? Planuję właśnie z nimi nawiązać dłuższą współpracę :)
sikumał

Re: Prowadzenie sklepu

Post autor: sikumał »

Jak nadążyć za zmieniającymi się przepisami i trendami u klientów - tu mamy odpowiedź http://bizpoland.pl/ , to strona stworzona dla każdego kto prowadzi biznes, niezależnie czy jest to mała czy większa firma. Nie ma też znaczenia profil działalności, informacje zawsze są praktyczne i podzielone na fajne kategorie.
Blonie

Re: Prowadzenie sklepu

Post autor: Blonie »

Jakie działania SEO przyniosą najwięcej korzyści sklepom internetowym? To pytanie zauważyłam, że często pada na forach i w innych miejscach. Ja powiem wam, że warto zorientować się z tym tematem bliżej, ponieważ taka reklama online ma naprawdę sens. Niektórzy myślą, że nie; że nie są one potrzebne - ale fakt jest taki, że na przestrzeni czasu niesamowicie one ewaluowały i dają jeszcze lepsze rezultaty.

jak zrobić wózek ogrodowy
ODPOWIEDZ