Szkolenie z firmy

Ciekawe triki, sposoby, informacje.
Awatar użytkownika
malwina_72
Posty: 1
Rejestracja: 28 sty 2023, 15:15

Szkolenie z firmy

Post autor: malwina_72 »

Jakiś czas temu zmieniłam pracę - w końcu na taką, o jakiej marzyłam od dawna, natomiast powiem Wam szczerze, że póki co jest to dla mnie dość spory stres bo wielu rzeczy muszę się jeszcze nauczyć. Ale na szczęście firma organizuje sporo szkoleń, część z nich jest też wyjazdowych - a na takim nigdy nie byłam :) Podobno zorganizowali bardzo fajny hotel konferencja
dzionka

Re: Szkolenie z firmy

Post autor: dzionka »

Fajnie jak firma inwestuje w rozwoj pracownikow, niekoniecznie nawet w szkolenia wyjazdowe ale czasem cos nawet online w stylu kurs php - to nie tylko wplywa pozytywnie na sposob dostarczanej pracy, ale rozwija tez pracownika :)
TatianaX

Re: Szkolenie z firmy

Post autor: TatianaX »

To jak postępujemy w relacjach biznesowych z ludźmi ma kolosalne znaczenie na sam biznes i na jego powodzenie. Trzeba umieć znaleźć w sobie najlepsze cechy i je wykorzystywać na co dzień. Trzeba je jednak umieć profesjonalnie zidentyfikować i uwypuklić. Właśnie takie umiejętności ma psycholog biznesowy np. Pani Iwona Firmanty. Serdecznie polecam szkolenia z jej udziałem.

więźba dachowa robocizna
Wojak

Re: Szkolenie z firmy

Post autor: Wojak »

Szkolenia miękkie zyskują na znaczeniu równie dużym co techniczne. Rozwój umiejętności takich jak zarządzanie, komunikacja, czy praca zespołowa staje się kluczowy w wielu branżach. Szkolenia te koncentrują się na wzmacnianiu kompetencji społecznych i emocjonalnych, co jest istotne w dynamicznie zmieniającym się środowisku pracy. Analizę tego trendu oraz jego znaczenie dla środowiska zawodowego znajdziesz na https://zlotowskie.pl/artykul/poznaj-ob ... dy/1480008 więc zachęcam każdego do czytania.
Awatar użytkownika
foxi
Posty: 6
Rejestracja: 18 mar 2020, 11:15

Re: Szkolenie z firmy

Post autor: foxi »

Uważam ,że wszelkie szkolenia jakie sa dla nas dostępne warto rozważyć. Wiele osób z uwagi na bardzo duże zainteresowanie branżą IT rozważą przebranżowienie się. Programiści to najbardziej poszukiwani dzisiaj fachowcy. Proponuję wam dość prosty a w związku z tym najbardziej polecany język programowania - python. Zadacie sobie więc pytanie python od czego zacząć ? Poszukajcie w internecie, sposobów na naukę jest kilka.
drejkamanasterkaa

Re: Szkolenie z firmy

Post autor: drejkamanasterkaa »

Nawet pośród elementów takich jak czytniki kodów kreskowych są marki i firmy, które cieszą się większą sławą i niezawodnością. I tu poradzę Wam, że ten sklep https://netselekt.pl/czytniki-kodow-kreskowych-unitech ma skanery Unitech. Uważam, że to naprawdę wartościowy sklep, można powiedzieć, że jeden z najlepszych, a wy jak uważacie ?
Kaktus

Re: Szkolenie z firmy

Post autor: Kaktus »

Dla firm, które chcą zoptymalizować czas i zasoby poświęcone na wdrażanie nowych pracowników, aplikacja na https://gamfi.com/pl/ jest idealnym rozwiązaniem. Oferuje ona funkcje umożliwiające szybką adaptację i efektywny onboarding, co przekłada się na lepsze wyniki pracy.
Awatar użytkownika
lilia
Posty: 79
Rejestracja: 17 sie 2020, 12:17

Re: Szkolenie z firmy

Post autor: lilia »

Jeśli chodzi o szkolenia, uważam, że warto odwiedzić ten link https://www.humanskills.pl/szkolenia_za ... ne-biurko/. Znajdują się tam różnorodne pakiety szkoleń w korzystnych cenach. Dodatkowo, firma oferuje usługi coachingowe i działa w obszarze zasobów ludzkich.
Awatar użytkownika
foxi
Posty: 6
Rejestracja: 18 mar 2020, 11:15

Re: Szkolenie z firmy

Post autor: foxi »

Szkolenia tzw. miękkie są często niedoceniane a można na nich dowiedzieć się wielu ważnych i ciekawych rzeczy. Czy nie uważacie ,że zarządzanie emocjami szkolenie to ciekawa sprawa dla każdej osoby ,która prowadzi biznes? Sytuacje kryzysowe pojawiają się bardzo często , więc warto umieć sobie z nimi radzić a to szkolenie w pewnym stopniu przygotuje nas do takich sytuacji.
Trener

Re: Szkolenie z firmy

Post autor: Trener »

Cross selling to nie tylko technika sprzedażowa, ale również sposób na wzmocnienie pozytywnego wizerunku marki w oczach klientów. Poprzez oferowanie produktów dodatkowych, które uzupełniają zakup główny, firmy mogą pokazać, że zależy im na zaspokojeniu szerokiej gamy potrzeb klienta. To z kolei może przyczynić się do zwiększenia lojalności klientów i częstotliwości zakupów. Artykuł dostępny pod adresem https://www.project-pro.pl/cross-sellin ... a-sprzedaz zawiera praktyczne wskazówki, jak wykorzystać cross selling do budowania długotrwałych relacji z klientami.
Słowny

Re: Szkolenie z firmy

Post autor: Słowny »

Branża technologiczna jest znana z oferowania atrakcyjnych wynagrodzeń i pakietów benefitów, które są kluczowe dla przyciągania i utrzymania talentów. Informacje na temat standardów wynagrodzeń można znaleźć na stronie https://kociewie24.pl/aktualnosci/63280 ... nologiczna i oprócz wynagrodzeń, pracodawcy często oferują elastyczne godziny pracy oraz możliwość pracy zdalnej, co jest dodatkowym atutem.
Awatar użytkownika
kasiunia
Posty: 33
Rejestracja: 04 lip 2019, 22:53

Re: Szkolenie z firmy

Post autor: kasiunia »

Najlepszą szkołą jest nauka na własnych błędach. Wiadomo ,że każdy kto prowadzi firmę chce optymalizować koszt firmy. Właśnie w tym celu firma Veolia wprowadziła tzw. system OptiGo - polegający na tym ,że optymalizuje się zużycie energii tak aby było ciepło tanio i ekologicznie. Wobec tego jaka energia jest najtańsza ? Warto sprawdzić , czy nie jest to właśnie energia jaką oferuje firma Veolia
Awatar użytkownika
paniola
Posty: 9
Rejestracja: 08 lis 2019, 12:54

Re: Szkolenie z firmy

Post autor: paniola »

Wszyscy biznesmeni i ich pracownicy coś sprzedają - to tak w dużym uproszczeniu. Każdy sprzedaj albo usługi albo towary. Właśnie dlatego powinniśmy się w tej sprzedaży dokształcać w każdym momencie , jeśli takie warunki zaistnieją. Co powiecie na takie otwarte warsztaty sprzedażowe ? Tam zdobędziecie konkretną wiedzę a być może i umiejętności, które przydadzą się wam w procesie sprzedażowym.
Kręcioł

Re: Szkolenie z firmy

Post autor: Kręcioł »

Czeski rynek pracy jest znany z elastyczności i różnorodności, co jest istotne dla firm poszukujących talentów w różnych dziedzinach. Strona https://skarzyski.eu/artykul/rozwijanie ... go/1544922 podaje, że przedsiębiorstwa mogą korzystać z szerokiego wachlarza umiejętności oferowanych przez pracowników, co sprzyja innowacjom i efektywności operacyjnej.
Waran

Re: Szkolenie z firmy

Post autor: Waran »

Efektywność osobista i umiejętność zarządzania czasem to fundamenty sukcesu w każdej branży. Firma oferuje kursy, które pomagają uczestnikom optymalizować swoje codzienne zadania i zwiększać produktywność. Pełna oferta kursów jest dostępna na https://4grow.pl/ gdzie można znaleźć również specjalistyczne warsztaty z zakresu efektywności osobistej.
pedrina

Re: Szkolenie z firmy

Post autor: pedrina »

A mnie przykładowo zainteresowały właśnie techniki kreatywności, które można wykonać sobie u firmy HumanSkills. Ogólnie jak szukacie dla siebie wartościowe szkolenia - to tam znajdziecie najróżniejsze. Warto się im przyjrzeć.
gośśka

Re: Szkolenie z firmy

Post autor: gośśka »

Powiem wam, że ja planuję zapisać się do https://manhattan-edu.pl/ . Właśnie sporo osób chwali sobie to miejsce jeśli chodzi o naukę języka angielskiego, dodatkowo można też zdobyć tutaj wielką wiedzę jak i sporo nowych umiejętności
clarisaa

Re: Szkolenie z firmy

Post autor: clarisaa »

Samodzielnie też warto zapisać się na szkolenia, aby być bardziej profesjonalnym i niezawodnym. Przykładowo ja teraz znalazłam dla siebie doskonały kurs makijażu permanentnego gdańsk u firmy Provoque . Chcę na niego się zapisać, bo jest wartościowy i niedrogi.
ariaan

Re: Szkolenie z firmy

Post autor: ariaan »

A mnie przykładowo zainteresowały właśnie szkolenia typu komunikacja interpersonalna w pracy. Właśnie coś takiego znalazłam u firmy Human Skills i chyba się zapisze na nie . Ponoć firma ta świetnie przygotowuje z poszczególnych tematów.
Maniuś

Re: Szkolenie z firmy

Post autor: Maniuś »

Różnice między fuzjami a przejęciami są kluczowe do zrozumienia dla każdego przedsiębiorcy zainteresowanego strategiami wzrostu. Fuzje zazwyczaj zachodzą na zasadzie równości, gdzie obie firmy łączą swoje zasoby na zasadzie partnerstwa. Przejęcia natomiast często wiążą się z przejęciem kontroli nad firmą cel przez firmę przejmującą. Można znaleźć więcej szczegółów pod adresem https://pogodny.pl/czym-sa-fuzje-i-prze ... i-roznice/ które pomogą w lepszym zrozumieniu tych procesów.
ODPOWIEDZ