Szkolenie z firmy

Ciekawe triki, sposoby, informacje.
Awatar użytkownika
malwina_72
Posty: 1
Rejestracja: 28 sty 2023, 15:15

Szkolenie z firmy

Post autor: malwina_72 »

Jakiś czas temu zmieniłam pracę - w końcu na taką, o jakiej marzyłam od dawna, natomiast powiem Wam szczerze, że póki co jest to dla mnie dość spory stres bo wielu rzeczy muszę się jeszcze nauczyć. Ale na szczęście firma organizuje sporo szkoleń, część z nich jest też wyjazdowych - a na takim nigdy nie byłam :) Podobno zorganizowali bardzo fajny hotel konferencja
dzionka

Re: Szkolenie z firmy

Post autor: dzionka »

Fajnie jak firma inwestuje w rozwoj pracownikow, niekoniecznie nawet w szkolenia wyjazdowe ale czasem cos nawet online w stylu kurs php - to nie tylko wplywa pozytywnie na sposob dostarczanej pracy, ale rozwija tez pracownika :)
TatianaX

Re: Szkolenie z firmy

Post autor: TatianaX »

To jak postępujemy w relacjach biznesowych z ludźmi ma kolosalne znaczenie na sam biznes i na jego powodzenie. Trzeba umieć znaleźć w sobie najlepsze cechy i je wykorzystywać na co dzień. Trzeba je jednak umieć profesjonalnie zidentyfikować i uwypuklić. Właśnie takie umiejętności ma psycholog biznesowy np. Pani Iwona Firmanty. Serdecznie polecam szkolenia z jej udziałem.

więźba dachowa robocizna
Wojak

Re: Szkolenie z firmy

Post autor: Wojak »

Szkolenia miękkie zyskują na znaczeniu równie dużym co techniczne. Rozwój umiejętności takich jak zarządzanie, komunikacja, czy praca zespołowa staje się kluczowy w wielu branżach. Szkolenia te koncentrują się na wzmacnianiu kompetencji społecznych i emocjonalnych, co jest istotne w dynamicznie zmieniającym się środowisku pracy. Analizę tego trendu oraz jego znaczenie dla środowiska zawodowego znajdziesz na https://zlotowskie.pl/artykul/poznaj-ob ... dy/1480008 więc zachęcam każdego do czytania.
Awatar użytkownika
foxi
Posty: 6
Rejestracja: 18 mar 2020, 11:15

Re: Szkolenie z firmy

Post autor: foxi »

Uważam ,że wszelkie szkolenia jakie sa dla nas dostępne warto rozważyć. Wiele osób z uwagi na bardzo duże zainteresowanie branżą IT rozważą przebranżowienie się. Programiści to najbardziej poszukiwani dzisiaj fachowcy. Proponuję wam dość prosty a w związku z tym najbardziej polecany język programowania - python. Zadacie sobie więc pytanie python od czego zacząć ? Poszukajcie w internecie, sposobów na naukę jest kilka.
drejkamanasterkaa

Re: Szkolenie z firmy

Post autor: drejkamanasterkaa »

Nawet pośród elementów takich jak czytniki kodów kreskowych są marki i firmy, które cieszą się większą sławą i niezawodnością. I tu poradzę Wam, że ten sklep https://netselekt.pl/czytniki-kodow-kreskowych-unitech ma skanery Unitech. Uważam, że to naprawdę wartościowy sklep, można powiedzieć, że jeden z najlepszych, a wy jak uważacie ?
Kaktus

Re: Szkolenie z firmy

Post autor: Kaktus »

Dla firm, które chcą zoptymalizować czas i zasoby poświęcone na wdrażanie nowych pracowników, aplikacja na https://gamfi.com/pl/ jest idealnym rozwiązaniem. Oferuje ona funkcje umożliwiające szybką adaptację i efektywny onboarding, co przekłada się na lepsze wyniki pracy.
Awatar użytkownika
lilia
Posty: 71
Rejestracja: 17 sie 2020, 12:17

Re: Szkolenie z firmy

Post autor: lilia »

Jeśli chodzi o szkolenia, uważam, że warto odwiedzić ten link https://www.humanskills.pl/szkolenia_za ... ne-biurko/. Znajdują się tam różnorodne pakiety szkoleń w korzystnych cenach. Dodatkowo, firma oferuje usługi coachingowe i działa w obszarze zasobów ludzkich.
Awatar użytkownika
foxi
Posty: 6
Rejestracja: 18 mar 2020, 11:15

Re: Szkolenie z firmy

Post autor: foxi »

Szkolenia tzw. miękkie są często niedoceniane a można na nich dowiedzieć się wielu ważnych i ciekawych rzeczy. Czy nie uważacie ,że zarządzanie emocjami szkolenie to ciekawa sprawa dla każdej osoby ,która prowadzi biznes? Sytuacje kryzysowe pojawiają się bardzo często , więc warto umieć sobie z nimi radzić a to szkolenie w pewnym stopniu przygotuje nas do takich sytuacji.
Trener

Re: Szkolenie z firmy

Post autor: Trener »

Cross selling to nie tylko technika sprzedażowa, ale również sposób na wzmocnienie pozytywnego wizerunku marki w oczach klientów. Poprzez oferowanie produktów dodatkowych, które uzupełniają zakup główny, firmy mogą pokazać, że zależy im na zaspokojeniu szerokiej gamy potrzeb klienta. To z kolei może przyczynić się do zwiększenia lojalności klientów i częstotliwości zakupów. Artykuł dostępny pod adresem https://www.project-pro.pl/cross-sellin ... a-sprzedaz zawiera praktyczne wskazówki, jak wykorzystać cross selling do budowania długotrwałych relacji z klientami.
ODPOWIEDZ