Wanna, czy prysznic w łazience?

Ciekawe triki, sposoby, informacje.
mamuśka17

Wanna, czy prysznic w łazience?

Post autor: mamuśka17 »

Jestem na etapie wyposażania łazienki i planowania. I stoję przed wyborem, czy zdecydować się na wannę, czy może prysznic. Na https://arenalazienek.pl/pl/c/Brodziki-prysznicowe/137 jest dość duży wybór brodzików prysznicowych. Dodatkowo kabiny są różne i z różnymi udogodnieniami. Co nie ułatwia mi wybory. Czy możecie coś doradzić?

sklepy z używaną odzieżą
różdżka

Re: Wanna, czy prysznic w łazience?

Post autor: różdżka »

Do bardzo małej łazienki wanny się nie "wciśnie", nawet jeśli domownicy wolą długie kąpiele leżąc po uszy w pianie :P U nas będziemy mieć i prysznic i wannę, ale w osobnych łazienkach. Na parterze jest bardzo małe pomieszczenie i nawet narożna wanna nie wejdzie, bo trzeba gdzieś "upchnąć" toaletę i umywalkę. Natomiast na poddaszu łazienka wprawdzie jest większa, ale tam kabina prysznicowa nie wejdzie, bo jest okno, którego nie dało się w żaden sposób przesunąć, żeby nie zaburzać symetrii elewacji i musi być wanna, nawet gdybyśmy nie chcieli. Wszystko zamówimy ze sklepu ŚWIAT ŁAZIENEK. Zobacz sobie też, bo mają bardzo duży wybór - wanny, prysznice, brodziki + odpływy i inne elementy montażowe.
ważka

Re: Wanna, czy prysznic w łazience?

Post autor: ważka »

różdżka pisze: ↑02 lip 2021, 9:51 Do bardzo małej łazienki wanny się nie "wciśnie", nawet jeśli domownicy wolą długie kąpiele leżąc po uszy w pianie :P U nas będziemy mieć i prysznic i wannę, ale w osobnych łazienkach. Na parterze jest bardzo małe pomieszczenie i nawet narożna wanna nie wejdzie, bo trzeba gdzieś "upchnąć" toaletę i umywalkę. Natomiast na poddaszu łazienka wprawdzie jest większa, ale tam kabina prysznicowa nie wejdzie, bo jest okno, którego nie dało się w żaden sposób przesunąć, żeby nie zaburzać symetrii elewacji i musi być wanna, nawet gdybyśmy nie chcieli. Wszystko zamówimy ze sklepu ŚWIAT ŁAZIENEK. Zobacz sobie też, bo mają bardzo duży wybór - wanny, prysznice, brodziki + odpływy i inne elementy montażowe.
Róźdżka, faktycznie https://www.swiatlazienek.com.pl/ ma super i wanny i kabiny prysznicowe ;) Ja to akurat lubię prysznice. Dlaczego? Prysznic gwarantuje mniejsze zużycie wody, zapewnia bardziej higieniczne mycie (woda na bieżąco spływa razem z brudem i potem; w wannie osadzają się one ponownie na ciele).
zakupkiduże

Re: Wanna, czy prysznic w łazience?

Post autor: zakupkiduże »

Dobrej jakości łazienkę możemy wyposażyć również w salonie https://www.cermag.com.pl/ , to wszyscy kluczowi producenci w jednym miejscu. Doradca na miejscu pomoże skomponować na łazienkę marzeń, miejsce które będzie łatwe w utrzymaniu czystości a do tego po prostu będzie ładne.
Kikkoś

Re: Wanna, czy prysznic w łazience?

Post autor: Kikkoś »

Ja uważam, że kabina prysznicowa jest lepsza, bo zajmuje mniej miejsca, jest też sensowniejsza pod względem oszczędności i ekologii, decydując się na wannę zużywamy więcej wody. Super wybór kabin w Warszawie macie w salonie Domeko http://www.domeko.com.pl/kategoria-prod ... ysznicowe/ To genialnie zaopatrzony sklep i co fajne - przy zakupie płytek łazienkowych gratis otrzymacie u nich aranżację łazienki. My skorzystaliśmy z tej opcji i bardzo byliśmy z tego zadowoleni, miło mieć fachowo zrobioną aranżację łazienki i to za darmo :)
ODPOWIEDZ