Badania dla kierowców

Jak radzić sobie z dłużnikami?
Awatar użytkownika
plakowski90
Posty: 56
Rejestracja: 25 wrz 2019, 16:21

Badania dla kierowców

Post autor: plakowski90 »

Cześć
Szukam centrum medycznego gdzie będe mógł zrobić badania na prawo jazdy. Ma to znaczenie gdzie zrobie? Jak to wyglada cenowo co polecacie. Kilka znajomych robi tutaj, ale mi nie po drodze do centrum akurat - https://best-med.pl/psychotechnika/
Pozdrawiam
Awatar użytkownika
ania
Posty: 54
Rejestracja: 26 cze 2019, 8:50

Re: Badania dla kierowców

Post autor: ania »

A powiedz, skąd jesteś? Bo ogólne badania to w Warszawie zrobisz tutaj https://www.badania-kierowcow.warszawa.pl/rejestracja/ , ale jeśli o psychotesty chodzi, to ja niestety nie pomogę. Jestem dopiero na początku i chcę najpierw iść na 2-3 jazdy, za które zapłacę i sprawdzić, czy w ogóle się nadaję do kierowania samochodem. Wiesz, czy stres mnie nie zażre ;D .
Awatar użytkownika
Kozel
Posty: 27
Rejestracja: 19 mar 2020, 13:56

Re: Badania dla kierowców

Post autor: Kozel »

Wszędzie to kosztuje tyle samo, więc chyba nie ma wielkiego znaczenia gdzie się udamy.
Awatar użytkownika
Lisa
Posty: 74
Rejestracja: 26 wrz 2019, 12:37

Re: Badania dla kierowców

Post autor: Lisa »

Ja robiłam prawo jazdy w szkole Zdaj Prawko i mieli wszystko przygotowane. Lekarz na miejscu, szybkie badania i gotowe - a sam kurs przeprowadzony w pełni profesjonalnie. Wszystko dało się szybko i łatwo zrozumieć.
antośka

Re: Badania dla kierowców

Post autor: antośka »

Moim zdaniem jedną z najlepszych szkół jazdy jest oczywiście https://autodrive.com.pl/ . Zostałam tutaj doskonale przygotowana do obu egzaminów i co ważne podejście instruktorów jest naprawdę świetne, dodatkowo samochody są odpowiednio wyposażone i zadbane.
tiii

Re: Badania dla kierowców

Post autor: tiii »

Jeżeli chodzi o testy psychologiczne, to my naszych kierpców wysyłamy zawsze na nie do Centrum Badań Psychologicznych Kierowców http://pracowniapsychologii.net/badania-psychologiczne/ w Kotlinie. Tam przyjmuje świetna pani psycholog, która zna się na wykonywanej pracy, jest faktycznie rzetelna, zna się na tym, co robi, nie mamy jej niczego za zarzucenia, wręcz przeciwnie, odpowiednio wykonuje swoją pracę. Ceny jej usług są korzystne, mogę ja śmiało polecić.
Silesius

Re: Badania dla kierowców

Post autor: Silesius »

Listę pracowni z całej Polski, które przeprowadzają badania psychotechniczne można sprawdzić na stronie portalu Psychologuj.pl
Specjaliści, którzy wykonują tego typu usługi, mogą bezpłatnie opublikowac na tej stronie swoją ofertę.
ODPOWIEDZ