Bankructwo osobiste

Jak radzić sobie z dłużnikami?
aniaś

Bankructwo osobiste

Post autor: aniaś »

Hejka, nie to, żebym coś do Was miała, ale mam problem z prawnikami. Niektórzy mówią, że tylko z nimi mogę wnioskować o upadłość konsumencką, ale mnie na nich po prostu nie stać. Jeśli mogłabym wydać 10-20 tysięcy na prawnika, to poradziłabym sobie z długami. Alternatywą są kursy jak ogłosić upadłość . Podobno są mega skuteczne. Potwierdzacie?
adaś

Re: Bankructwo osobiste

Post autor: adaś »

Powiem wam, że jeżeli wasz dłużnik z dnia na dzień stwierdził, że ogłosi upadłość firmy, a wy nie wiecie co w takiej sytuacji dzieje się z waszymi nieodzyskanymi pieniędzmi, to proponuję się czym prędzej skontaktować z kancelarią https://upadlosci-kancelaria.pl/zglosze ... losciowym/ zgłoszenie wierzytelności Moim zdaniem, oni mają na tyle duże doświadczenie, że z pewnością pomogą wam, aby wasze zgłoszenie wierzytelności zostało wysłane poprawnie i w terminie. To bardzo ważne, bo nawet małe opóźnienie może sprawić, że nie będziecie brani w ogóle pod uwagę.
perła

Re: Bankructwo osobiste

Post autor: perła »

Bardzo Ci współczuje, bo to nie są łatwe sprawy. Ja preferowałabym na Twoim miejscu kontakt z Kancelarią Sobczak Maciejewska Zając. Panie mają spore doświadczenie i są bardzo profesjonalne, wydaje mi się, że będą w stanie wam odpowiednio pomóc. Kluczem do sukcesu jest szybkie rozwiązanie problemu dotyczącego bankructwa.
ODPOWIEDZ