broker kurierski

Jak radzić sobie z dłużnikami?
Awatar użytkownika
neniss
Posty: 71
Rejestracja: 18 cze 2019, 21:59

broker kurierski

Post autor: neniss »

Korzystacie czasami z usług brokerów kurierskich? Jak tak to który jest waszym zdaniem najlepszy?
Awatar użytkownika
rampart
Posty: 62
Rejestracja: 20 cze 2019, 8:53

Re: broker kurierski

Post autor: rampart »

Sporo ich jest, ale na pewno na uwagę zasługuje ta strona https://www.ebox24.pl/cennik-kuriera-fedex . Można sprawdzić ile kosztuje kurier FedEx i inni przewoźnicy, wszystko za pomocą kilku kliknięć. Nadanie paczki też jest banalnie proste, wystarczy podać wymiary i wagę przesyłki by otrzymać wycenę, opłacić i tylko czekać aż kurier przyjdzie odebrać paczkę
Awatar użytkownika
zajfon
Posty: 5
Rejestracja: 03 sie 2019, 16:19

Re: broker kurierski

Post autor: zajfon »

To nie moja branża. Nie będę w stanie pomóc.
Nie mogę żyć bez mego życia! Nie mogę żyć bez mojej duszy!
Awatar użytkownika
Olena22
Posty: 56
Rejestracja: 28 maja 2019, 14:42

Re: broker kurierski

Post autor: Olena22 »

Fakt, że jest spory wybór. Warto popatrzeć na oferty kilku i wybrać takiego brokera, który ma oferty najlepszych przewoźników i do minimum ograniczone formalności. W temacie paczek do Niemiec możesz skorzystać z usług tego brokera https://www.kurjerzy.pl/paczka-do-niemiec/de . Ale nie tylko tam, bo krajowe i inne międzynarodowe też mają. Sprawdź.
Awatar użytkownika
traper
Posty: 167
Rejestracja: 30 cze 2020, 22:12

Re: broker kurierski

Post autor: traper »

Jeśli chodzi o mnie to ja również bardzo chętnie korzystam z przesyłek kurierskich i lubię je nadawać w specjalnych do tego punktach. Tym bardziej, że jak czytałem na stronie https://www.sendit.pl/blog/nadawanie-pa ... skorzystac to tam właśnie napisano dlaczego i kiedy warto jest korzystać właśnie z takich punktów. Jak dla mnie te kwestie są niezwykle ważne.
Sławomir

Re: broker kurierski

Post autor: Sławomir »

Moim zdaniem w dzisiejszych czasach coraz częściej korzysta się z usług kuriera, głownie dzięki wzrastaniu liczby sklepów internetowych. Osobiście mogę Wam polecić bardzo interesujący artykuł na stronie - https://www.lm.pl/sport/informacja/1261 ... ernetowych .
Dżagi

Re: broker kurierski

Post autor: Dżagi »

Użycie dronów w dostawach to nie science fiction, a rzeczywistość niektórych regionów świata, a jakie inne innowacje technologiczne są wykorzystywane w usługach kurierskich, pokazuje artykuł na https://kcynia.info/nowoczesne-technolo ... rierskich/ który przedstawia wizję przyszłości w logistyce.
ODPOWIEDZ