Data miesiączki

Jak radzić sobie z dłużnikami?
Awatar użytkownika
Jessica
Posty: 90
Rejestracja: 17 cze 2019, 14:52

Data miesiączki

Post autor: Jessica »

Jak obliczyć datę kolejnej miesiączki? Myślicie, żeby udać się z tym do odpowiedniego specjalisty, czy może lepiej będzie szukać takich porad w internecie? Myślę, że strona https://nastolatki.myob.pl/jak-obliczyc ... miesiaczki może być całkiem rzetelnym źródłem informacji. Przynajmniej tak piszą na innych forach.
- Marv, ten wóz jest żałosny, jasne? - rzucam. - Nie ma nawet ręcznego... stoi tam z dwoma cegłami pod tylnymi kołami.
Awatar użytkownika
adam61
Posty: 5
Rejestracja: 20 lis 2019, 21:42

Re: Data miesiączki

Post autor: adam61 »

Mam nadzieję, że inni Ci tutaj pomogą. Ja niewiele wiem w tym zakresie.
Gdzie dwa słonie walczą, cierpi na tym trawa.
Awatar użytkownika
długa23
Posty: 207
Rejestracja: 08 lip 2019, 16:28

Re: Data miesiączki

Post autor: długa23 »

A skoro już o obliczaniu cyklu miesiączkowego mowa, to czy tak zwany "kalendarzyk" jest Waszym zdaniem skuteczną metodą antykoncepcji? A może lepiej byłoby taką metodę połączyć z inną, na przykład z plastrami antykoncepcyjnymi, takimi jak na stronie https://www.e-umed.pl/produkt/evra-plastry? Jak sądzicie?
Awatar użytkownika
rampart
Posty: 62
Rejestracja: 20 cze 2019, 8:53

Re: Data miesiączki

Post autor: rampart »

bez problemu można samodzielnie obliczyć datę miesiączki jeśli cykl jest regularny
Awatar użytkownika
neniss
Posty: 71
Rejestracja: 18 cze 2019, 21:59

Re: Data miesiączki

Post autor: neniss »

Jako nastolatka już się nauczyłam prowadzić kalendarzyk ale co z tego jak miałam nieregularny cykl :/ Miesiączka pojawiała się jak chciała od 20 do 30 dnia. Do zabezpieczenia się przed ciążą też kalendarzyk się nie nadał dlatego zdecydowałam się na antykoncepcje hormonalną. Dzięki pigułkom belara wiem , że jestem zawsze zabezpieczona, w dodatku cykl się unormował i teraz wszystko co do dnia się zgadza :)
Spałka

Re: Data miesiączki

Post autor: Spałka »

długa23 pisze: ↑03 sty 2020, 10:53 A skoro już o obliczaniu cyklu miesiączkowego mowa, to czy tak zwany "kalendarzyk" jest Waszym zdaniem skuteczną metodą antykoncepcji? A może lepiej byłoby taką metodę połączyć z inną, na przykład z plastrami antykoncepcyjnymi, takimi jak na stronie https://www.e-umed.pl/produkt/evra-plastry? Jak sądzicie?
Kalendarzyk to trochę ryzykowna sprawa. Moja koleżanka się do niego stosowała, aż w końcu zaszła w niechcianą ciążę, którą ostatecznie usunęła w klinice klinikastonava.cz, od tego czasu stosuje inne metody antykoncepcji.
ODPOWIEDZ