Dotacje biznesu

Jak radzić sobie z dłużnikami?
Awatar użytkownika
nicon
Posty: 1
Rejestracja: 20 lis 2019, 23:24

Dotacje biznesu

Post autor: nicon »

Ostatnio starałem się o dotacje na swój biznes. Dzięki stronie http://dotacje-wroclaw.com.pl/ w końcu udało mi się. Polecam tych ekspertów w tej branży.
Wykształcenie to dobro, którego nic nie jest w stanie nas pozbawić.
Awatar użytkownika
ania
Posty: 54
Rejestracja: 26 cze 2019, 8:50

Re: Dotacje biznesu

Post autor: ania »

Oj, dotacje to na pewno na start nowego biznesu dają. A czy potem, to nie wiem. No mi się też by przydały bo myślę o optymalizacjach z firmą http://www.primesoft.pl/ , ale nie wiem, czy sens pytać. Oni mają taki program, który pozwala zarządzać firmą z aplikacji, ale też i skanować dokumenty telefonem i je przekazywać dalej. To znacznie ułatwiłoby przesyłanie informacji. A wiadomo, informacja kluczem do sukcesu.
Awatar użytkownika
depti
Posty: 31
Rejestracja: 24 mar 2020, 22:10

Re: Dotacje biznesu

Post autor: depti »

ania, to zależy jaki jest program. Dotacje na rozwój firmy również możesz dostać. Nam się udało otrzymać środki z UE i wykorzystaliśmy je na nowoczesne oprogramowanie dla grafików. Kupiliśmy także program Team viewer https://www.vebo.pl/team-viewer i teraz pracownicy dzięki niemu mogą się łączyć z komputerami w naszej firmie i pracować zdalnie. Dzięki temu uniknęliśmy niepotrzebnych przestoi.
Awatar użytkownika
parowko
Posty: 62
Rejestracja: 18 lut 2020, 19:35

Re: Dotacje biznesu

Post autor: parowko »

Osobiście uważam że firma powinna sie stale rozwijać i nie stać w miejscu. Sama jestem właścicielka niewielkiej firmy, ale co chwile jeżdżę na szkolenia i korzystam z różnych nowości jakie proponuje rynek. Od zawsze moim największym problemem były stare dokumenty, co z nimi robić, gdzie je trzymać. Przecież wyrzucić nie wolno, a nie mam czasu żeby siedzieć przy niszczarce. Siostra poleciła mi firmę http://niszczeniedokumentow.eu/ która zajmuje sie tematem profesjonalnie. Kompleksowo niszczą dokumenty oraz zabezpieczają te jeszcze potrzebne.
Awatar użytkownika
koala
Posty: 59
Rejestracja: 18 cze 2019, 23:22

Re: Dotacje biznesu

Post autor: koala »

My niestety nie zalapalismy sie na zadna z pomocy tarczowych, bo jestesmy zbyt mloda firma, a przeciez kryzys tez dal nam sie we znaki. Dopiero dzieki dobrej ofercie kredytu ze wsparciem panstwa ktory udalo nam sie zalatwic dzieki pani Fiedoruk z https://wsparciebiznesu.finanzapolska.com/firma znoww stanela na nogi :)
Awatar użytkownika
neniss
Posty: 71
Rejestracja: 18 cze 2019, 21:59

Re: Dotacje biznesu

Post autor: neniss »

Zawsze pozostają różnego rodzaju kredyty jeśli nie uda się otrzymać dotacji. W tym celu polecam się skontaktować z tymi fachowcami od kredytów https://www.boldinvest.pl/ , pomagają dobrać najlepsze rozwiązanie do danej sytuacji. I też ogromnym plusem tego rozwiązania jest to, że mają oni dostęp do ofert różnych banków więc można sobie przebierać
Awatar użytkownika
trandik
Posty: 20
Rejestracja: 01 cze 2020, 10:34

Re: Dotacje biznesu

Post autor: trandik »

A ja niebawem będę na szkoleniu https://pccpoland.pl/szkolenia/zatrudni ... cow-pup-mk bo chcę dowiedzieć się więcej jak dokładnie wygląda sytuacja związana z zatrudnianiem cudzoziemców w firmie. Czy na takich pracowników przysługują jakieś dotacje? Szczególnie teraz, gdy przez koronawirus wiele firm jest w kryzysie gospodarczym?
Awatar użytkownika
Mielka
Posty: 24
Rejestracja: 20 mar 2020, 18:17

Re: Dotacje biznesu

Post autor: Mielka »

Na pewno można tak dostać całkiem sporo pieniędzy, warto walczyć i inwestować w swoją firmę, bo rozwój jest najważniejszy. Macie już pomysł na to co zrobić? Może tak firma http://serwerpoczty.pl i ich system do komunikacji wewnętrznej, system pocztowy, was zainteresuje?
aśka

Re: Dotacje biznesu

Post autor: aśka »

Myślę, że pierwszym elementem powinien być audyt unijny. Tutaj https://edoradca.pl/oferta/doradztwo-eu ... yt-unijny/ można dowiedzieć się więcej na ten temat. Jest tam wiele ciekawych i praktycznych informacji, które mogą się przydać. Taki audyt, to naprawdę super sprawa. Można w ten sposób wiele się dowiedzieć na temat swojej firmy.
Kamiś81

Re: Dotacje biznesu

Post autor: Kamiś81 »

Jeżeli tylko jest taka możliwość to oczywiście warto z nich skorzystać. Ja ostatnio skorzystałem z dofinansowanie do szkoleń śląskie
w celu przeszkolenia zespołu pracowników w mojej firmie. Bardzo się ucieszyłem, że trafiłem na taką możliwość bo koszt takich szkoleń w przypadku dużej ilości pracowników może okazać się nie małą fortunką.

morwa biała a odchudzanie
baśkowa

Re: Dotacje biznesu

Post autor: baśkowa »

Jest wiele sposobów na rozwinięcie biznesu. Najważniejsze to świadczyć usługi na wysokim poziomie. My mamy halę produkcyjną i staramy się jak możemy żeby klienci byli zadowoleni. Mamy zamiar nawet zamówić zapas uszczelnień wałów z https://mwdseals.pl/uszczelki/typy/obrotowe/ żeby w razie awarii maszyny móc szybko zareagowac i wymienić części.
tobiś

Re: Dotacje biznesu

Post autor: tobiś »

Na tę stronę https://edoradca.pl/dostepnosc-plus-des ... iebiorcow/ warto sobie zerknąć. Jest tam bowiem wiele ciekawych i praktycznych informacji na temat programu dostępności plus. Dowiecie się tam kto i w jaki sposób możne skorzystać z takiego rozwiązania. Uważam, że warto przede wszystkim stawiać na takie rozwiązania, które zapewnią nam rozwój.
Michałlo

Re: Dotacje biznesu

Post autor: Michałlo »

Planując rozwój firmy warto poszukać różnych dofinansowań z Unii Europejskiej. Jednak wielu przedsiębiorców nie wie w jaki sposób złożyć dokumenty, aby spełnić wymagane kryteria przez Unię i myślę, że będąc przedsiębiorcom nie ma też takiej potrzeby. Jest wiele firm, które pomagają i doradzają w zakresie dotacji unijnych na rozwój firm. Taka firma wykona to sprawnie i skutecznie.
ODPOWIEDZ