Drony, technologia - pomoc

Jak radzić sobie z dłużnikami?
Awatar użytkownika
plakowski90
Posty: 56
Rejestracja: 25 wrz 2019, 16:21

Drony, technologia - pomoc

Post autor: plakowski90 »

dzień dobry
Chcę ubezpieczyć dość spory teren z obiektami gospodarczymi w swojej firmie i słyszałem ostatnio, że wykorzystuje się drony do wykonania takiej inwentaryzacji terenu. Zależy mi żeby to było szybko zrobione, więc ta opcja wydaje się być bardzo ciekawa. Znalazłem ofertę firmy https://skysnap.pl/ortofotomapa/ i mam pytanie czy możecie polecić inne firmy? Interesuje mnie również kwestia samego ubezpieczenia czy to faktycznie jest tak ze analizy z dronów mogą być użyte jako dokumentacja do ubezpieczenia? Chętnie wysłucham opinii osób które miały do czynienia z taka formą wykonywania dokumentacji. Pozdrawiam
Awatar użytkownika
disaja
Posty: 37
Rejestracja: 27 cze 2019, 11:41

Re: Drony, technologia - pomoc

Post autor: disaja »

Wiesz co, technologia idzie tak do przodu, że trudno jest o czymkolwiek nie powiedzieć, że nie wspiera biznesu. Trudno się w tym połapać, ale zdecydowanie warto być na bieżąco. A z portalem http://www.web-news.pl/ możemy wiedzieć wszystko od razu, jak tylko się pojawi w blasku reflektorów. Warto tam zajrzeć, to bardzo ciekawy portal informacyjny.
Awatar użytkownika
agusa
Posty: 39
Rejestracja: 25 sie 2019, 20:14

Re: Drony, technologia - pomoc

Post autor: agusa »

Różnego typu akcesoria do dronów są dostępne tutaj https://megadron.pl/pl/menu/akcesoria/y ... q-489.html . Sklep posiada bowiem szeroką ofertę w tym zakresie. Myślę, że warto zawsze stawiać na jakość i funkcjonalne rozwiązania, aby dron był jeszcze bardziej praktyczny i można było za jego pomocą realizować różne zadania.
Awatar użytkownika
Minore
Posty: 2
Rejestracja: 17 cze 2020, 3:06

Re: Drony, technologia - pomoc

Post autor: Minore »

Z blogów informacyjnych bardziej podoba mi się blog życie news , a zwłaszcza sekcja z poradami na temat domu https://zycie.news/category/porady-domowe, jestem już tak przyzwyczajony do czytania tam wiadomości, że nie mogę iść spać, dopóki wszystkiego nie przeczytam. Naprawdę pomocny blog z wieloma świetnymi wskazówkami.
Awatar użytkownika
demka
Posty: 80
Rejestracja: 05 gru 2019, 12:31

Re: Drony, technologia - pomoc

Post autor: demka »

Skoro już mowa o dronach, to powiem wam że ja zaczęłam interesować się szkoleniami właśnie w tym zakresie. Znacie jakąś sprawdzoną firmę w tym zakresie? A może wy macie za sobą takie szkolenie? Z tego co widziałam, to ta firma https://proflycenter.com/ cieszy się sporym zainteresowaniem.
kuć

Re: Drony, technologia - pomoc

Post autor: kuć »

I na co nam ta cała technologia, skoro nadal nie wiemy wielu rzeczy? Może i potrafimy wymienić planety układu słonecznego od najmniejszej do największej , bo tego nas uczono w szkole, ale czy je widzieliśmy? Nigdy żadna nas nie zachwyciła na tyle, żebyśmy wydali miliony złotych na taką podróż. Może kiedyś, kiedy będziemy się starzeć, będzie można łatwiej zobaczyć kosmos.
ajłas

Re: Drony, technologia - pomoc

Post autor: ajłas »

No ta technologia to pędzi i pędzi do przodu. Człowiek już chyba nawet nie jest w stanie za wszystkim nadążać tak jak kiedyś bo po prostu jest tego za dużo. A te drony z kamerami - https://solectric.sklep.pl/drony-do-filmowania to jest dopiero cudo. I nagrania jakie robi zapierają dech
ODPOWIEDZ