Duży hałas w firmie

Jak radzić sobie z dłużnikami?
Awatar użytkownika
Jessica
Posty: 90
Rejestracja: 17 cze 2019, 14:52

Duży hałas w firmie

Post autor: Jessica »

U mnie w firmie panuje dosyć spory hałas. Znajomy zalecił mi taki zabieg, jak analiza hałasu . Z tego co widzę, to jest to świetna firma, która za niewielkie pieniądze świadczy całkiem rzetelne usługi. Niby się sprawdzają. Także chyba się zdecyduję na tych specjalistów.
- Marv, ten wóz jest żałosny, jasne? - rzucam. - Nie ma nawet ręcznego... stoi tam z dwoma cegłami pod tylnymi kołami.
Awatar użytkownika
Olena22
Posty: 56
Rejestracja: 28 maja 2019, 14:42

Re: Duży hałas w firmie

Post autor: Olena22 »

Jak już zlokalizujecie źródło hałasu warto pomyśleć o wygłuszeniu pomieszczenia w którym jest generowany. Doskonale sprawdzają się w takich sytuacjach specjalistyczne materiały, jakie możesz znaleźć na stronie https://www.mega-acoustic.pl/oferta/pianki-akustyczne/. Z pewnością poprawi to komfort pracy twój, jak i twoich współpracowników.
Małgosia

Re: Duży hałas w firmie

Post autor: Małgosia »

Może przydatne okażą się ekrany dźwiękoizolacyjne. Firma https://longar.com.pl/ofert/ekrany-akus ... lacyjne/81 zajmuje się różnego typu izolacjami akustycznymi i wyciszaniem pomieszczeń. Najważniejsza jest analiza in zlokalizowanie hałasu, później wystarczy dobrać dobre rozwiązanie.

piłka gimnastyczna do masażu
kom

Re: Duży hałas w firmie

Post autor: kom »

Taka analiza hałasu jest konieczna, a nie musieliście jej przeprowadzać, zanim uruchomiliście firmę? My już na wstępie taką analizę wykonywaliśmy, no i oczywiście badania hałasu wykonujemy cyklicznie, trzeba kontrolować ten poziom. Za każdym razem korzystamy z usług firmy SBB Laboratorium Badań i Ekspertyz https://laboratorium-sbb.pl/oferta/ w Katowicach i możemy ich szczerze polecić. To dobrzy fachowcy, którzy pomiar poziomu hałasu oraz inne pomiary środowiskowe wykonują za pomocą profesjonalnego, precyzyjnego sprzętu. Są rzetelni.
ODPOWIEDZ