Gruntowe pompy ciepła

Jak radzić sobie z dłużnikami?
Awatar użytkownika
Grayword
Posty: 5
Rejestracja: 06 cze 2019, 0:38

Gruntowe pompy ciepła

Post autor: Grayword »

Zamierzam montować u siebie gruntową pompę ciepła. Jaka firma zajmie się montażem tego typu usług? W necie do tej pory znalazłem usługi tego typu https://geo-test.pl/ . Wydaje się to być wiarygodna i doświadczona firma tego typu. A podobno ich ceny są bardzo atrakcyjne i konkurencyjne. Liczę tutaj na Was i czekam na Wasze propozycje. Podzielcie się czymś sprawdzonym bo nie mam czasu na nietrafione usługi.
W życiu wszystkiego powinno się spróbować chociaż raz.
Awatar użytkownika
sensymilia
Posty: 3
Rejestracja: 10 cze 2019, 14:07

Re: Gruntowe pompy ciepła

Post autor: sensymilia »

Pomyślę i może znajdę coś wartego polecenia. Dam znać jak przyjdzie mi coś do głowy.
Strach jest zaraźliwy, potrafi się udzielić. Czasami wystarczy, by ktoś powiedział, że się boi, i strach staje się prawdziwy.
Awatar użytkownika
długa23
Posty: 207
Rejestracja: 08 lip 2019, 16:28

Re: Gruntowe pompy ciepła

Post autor: długa23 »

Jeśli planujecie montaż pompy ciepła w Waszym domu lub w firmie, to polecam zajrzeć na stronę https://remont.biz.pl/pompa-ciepla/. Znajdziecie tam sporo przydatnych informacji na temat takich urządzeń. A myślę, że zawsze warto sobie o czymś najpierw poczytać, zanim się to kupi ;)
Awatar użytkownika
Lisa
Posty: 74
Rejestracja: 26 wrz 2019, 12:37

Re: Gruntowe pompy ciepła

Post autor: Lisa »

Moim zdaniem warto postawić też na powietrzne pompy ciepła. Świetne urządzenia tego typu ma firma Fonko, z której oferty sam skorzystałem. Jestem zadowolony - pompa działa świetnie, nie mam z nią żadnych problemów i widzę nawet spore oszczędności pod kątem energii.
gerardŁ

Re: Gruntowe pompy ciepła

Post autor: gerardŁ »

O tak, pompa ciepła to doskonałe rozwiązanie, zgadzam się, macie redukcję kosztów i jeszcze działacie w
zgodzie z ekologią, także lepiej być nie może. Co do firmy to ja z kolei jestem jak najbardziej zadowolony z usług LUCART energy z Wrześni http://lucart-energy.pl/pompy-ciepla/ Spisali się na medal.

przybory liturgiczne
mińjk

Re: Gruntowe pompy ciepła

Post autor: mińjk »

My mamy właśnie gruntową pompę ciepła, one są jednak najlepsze, bo wystarczają do ogrzania całego domu bez wspomagania innych instalacji. Taką pompę kupiliśmy w sklepie z techniką grzewczą Bartexpol https://www.bartexpol.pl/oferta/technika-grzewcza/pompy w Brzegu. Oni mają szeroką ofertę, znajdziecie w niej wiele różnych akcesoriów z zakresu techniki grzewczej, produkty mają w korzystnych cenach, polecam ich serdecznie.
Wieśka

Re: Gruntowe pompy ciepła

Post autor: Wieśka »

W sumie są to rozwiązania bardzo dobre i myślę, że coraz więcej osób zaczyna się decydować na takie ogrzewanie. Akurat dla mnie pompa ciepła monoblok jest bardzo ważnym elementem gdyż tak naprawdę to dzięki niej jesteśmy w stanie zapewnić właściwy komfort grzania w naszym domu.
Żanetka

Re: Gruntowe pompy ciepła

Post autor: Żanetka »

W sumie ja takich rozwiązań jeszcze u siebie nie mam i na tą chwilę skupiam się najbardziej na wykonaniu jak najlepiej instalacji wodnej. Z całą pewnością mogę polecić świetny wpis https://www.dostudni.pl/jak-dziala-pomp ... ,b164.html z którego dowiemy się jak działa pompa hydroforowa.
wydawac

Re: Gruntowe pompy ciepła

Post autor: wydawac »

Sporo o tego typu pompach wie firma https://calma.pl/ , zajmują się nie tylko fotowoltaiką ale i pompami ciepła. Ważna jest umiejętność montażu i podłączenia pompy do instalacji w domu, na początku najważniejszy jest też odpowiedni dobór tego urządzenia - nie tylko samego producenta ale i wydajności. Takie kompetencje, znajdziemy właśnie tutaj.
Izaura

Re: Gruntowe pompy ciepła

Post autor: Izaura »

W sumie są one bardzo popularne ale dla mnie wielkim zaskoczeniem również było to czego się całkiem niedawno dowiedziałam. Mianowicie pompy ciepła Kaisai są przede wszystkim produkcji chińskiej co bardzo mnie zdziwiło. Od zawsze myślałam, że jest to japońska wersja.
ODPOWIEDZ