Jaki aparat wodoszczelny?

Jak radzić sobie z dłużnikami?
Awatar użytkownika
Jessica
Posty: 90
Rejestracja: 17 cze 2019, 14:52

Jaki aparat wodoszczelny?

Post autor: Jessica »

Znalazłem tu https://mamiya.com.pl/aparat-wodoszczelny/ dużo dobrych informacji w tym temacie. Polecam wejść i poczytać bo ja już wiem na co się zdecyduję. Zachęcam do lektury.

borys budka facebook
- Marv, ten wóz jest żałosny, jasne? - rzucam. - Nie ma nawet ręcznego... stoi tam z dwoma cegłami pod tylnymi kołami.
Awatar użytkownika
sweetjus
Posty: 3
Rejestracja: 03 lip 2019, 15:30

Re: Jaki aparat wodoszczelny?

Post autor: sweetjus »

Ten link na pewno mi się bardzo przyda. W najbliższym czasie z niego skorzystam.

UWAGA! nie płaci za usługi SEO - sprawdź w BIG ..
Prawdopodobieństwo, że zranimy wszechświat, jest takie samo jak to, że mu pomożemy, a nie możemy zrobić ani jednego, ani drugiego.
Awatar użytkownika
długa23
Posty: 207
Rejestracja: 08 lip 2019, 16:28

Re: Jaki aparat wodoszczelny?

Post autor: długa23 »

A może warto byłoby się zaopatrzyć w wodoszczelną kamerkę sportową? Widziałam ostatnio spory wybór takich kamer w sklepie internetowym https://smartcams.pl/. Taki sprzęt wcale jak widzicie nie jest drogi, więc moim zdaniem naprawdę warto się nad tym zastanowić ;)
Awatar użytkownika
Koncept
Posty: 18
Rejestracja: 26 lut 2019, 14:25

Re: Jaki aparat wodoszczelny?

Post autor: Koncept »

Zupełnie się nie znam na takich aparatach, ale uważam, że w pewnych warunkach mogą być faktycznie bardzo przydatne. Ja kupiłam sobie kilka dni temu nowoczesny smartfon z doskonały aparatem i chcę go wykorzystać do robienia fotek. Aby osiągnąć maksimum niesamowitych efektów kolorystycznych, po prostu kupię kilka presetów Instafota. Zdjęcia będą wyglądały prawie jak profesjonalne.
Awatar użytkownika
depti
Posty: 31
Rejestracja: 24 mar 2020, 22:10

Re: Jaki aparat wodoszczelny?

Post autor: depti »

Największy wybór aparatów fotograficznych znajdziesz w sklepie internetowym https://foto-szop.pl/. Większość produktów ma darmową dostawę. Jaki masz budżet? To zawsze pomaga w wyborze. Kilka miesięcy temu zamawiałam u nich cały niezbędny osprzęt do wyposażenia studia fotograficznego. Znalazłam wszystko czego potrzebowałam.
Awatar użytkownika
ania
Posty: 54
Rejestracja: 26 cze 2019, 8:50

Re: Jaki aparat wodoszczelny?

Post autor: ania »

Fotografia nie jest łatwym celem dorobkowym, jeśli Was to interesuje i chcecie działać tylko dla zarobku, to mi się wydaje, że nie powinniście się na to zabierać. Przecież fotografowanie to coś ważnego i do tego trzeba mieć pasję. Jeśli będziecie tak podchodzić do tematu, jak tomasz tomaszewski , to na pewno osiągniecie w przyszłości sukces .
ODPOWIEDZ