kurier

Jak radzić sobie z dłużnikami?
Awatar użytkownika
rezero
Posty: 25
Rejestracja: 17 sie 2019, 22:11

kurier

Post autor: rezero »

Ostatnimi czasy bardzo dużo nadaję paczek kurierem, jest to kilkanaście sztuk w miesiącu. Zastanawiam się jak obniżyć koszty, czy są jakieś na to sprawdzone metody?
Awatar użytkownika
neniss
Posty: 71
Rejestracja: 18 cze 2019, 21:59

Re: kurier

Post autor: neniss »

Jak tak dużo nadajesz to koniecznie musisz poszukać oszczędności. Z mojej strony poleciłabym zacząć korzystać z brokerów jak na przykład https://www.znajdzkuriera.pl/ , tu jest tani kurier i terminowy (co przecież też prócz ceny jest ważne). Dodatkowym plusem tej opcji jest to, że paczki nadajesz internetowo więc oszczędzasz też czas
Awatar użytkownika
rampart
Posty: 62
Rejestracja: 20 cze 2019, 8:53

Re: kurier

Post autor: rampart »

Mój znajomy ostatnio też poszukiwał dobrego transportu, ale do opon i znalazła taki namiar https://www.oponykurierem.pl/ gdzie dostępny jest kurier opony profesjonalny i terminowy. Jeśli też macie konieczność przesłania opon to polecam skorzystać z tej stronki
Awatar użytkownika
jancu
Posty: 5
Rejestracja: 26 gru 2019, 18:19

Re: kurier

Post autor: jancu »

Kompletnie jest mi to bezużyteczne. Może jednak inni forumowicze na tym skorzystają.
Człowiek, który zawsze chce być dowcipny, najczęściej bywa śmieszny.
Awatar użytkownika
Elisa
Posty: 85
Rejestracja: 07 paź 2019, 19:16

Re: kurier

Post autor: Elisa »

Na pewno tani kurier nie raz się wam przyda. Ja już sporo rzeczy sprzedawałam w internecie i tu bardzo dobrze sprawdził się tani kurier rawa mazowiecka. Zainteresujcie się tu ofertą od firmy https://www.spakuj-wyslij.pl/tani-kurie ... azowiecka/ jeżeli chcecie wysłać różne rzeczy w dobrej cenie. Takie stronki na pewno będą bardzo pomocne według mnie.
Awatar użytkownika
Wolskas
Posty: 12
Rejestracja: 07 paź 2019, 22:03

Re: kurier

Post autor: Wolskas »

Korzystaliście może już z brokera kurierskiego? Ja ostatnio znalazłam firmę https://www.ebox24.pl/paczka-za-pobraniem-kurierem gdzie można dokładnie porównać sobie ceny za konkretne usługi kurierskie, tzn. za konkretną paczkę:) Jest tu też opcja kurier za pobraniem, śledzenie przesyłki. Myślę, że z internetem zawsze można znaleźć najniższą cenę w wielu sytuacjach.

kebab turecki bochnia kontakt
Awatar użytkownika
disaja
Posty: 37
Rejestracja: 27 cze 2019, 11:41

Re: kurier

Post autor: disaja »

Nie, nie korzystałam z brokera, ale wiem, że to też dobra opcja, zwłaszcza dla niezdecydowanych. Dlatego tutaj https://www.europaczka.pl/cennik-francja/ sprawdziłam też jak drogo będzie wysłać paczkę od Francji, bo mojej przyjaciółki i naprawdę nie będzie tak źle. Jeśli otworzą granice, to na pewno nadam jej to, co chciała dostać właśnie z EuroPaczką.
Awatar użytkownika
Arleta
Posty: 96
Rejestracja: 16 lut 2020, 12:51

Re: kurier

Post autor: Arleta »

Prowadząc firmę warto zdecydować sie na profesjonalne usługi transportowe. Trzeba jakoś dostarczać towary/sprzęty z jednego punktu do drugiego. Warto skorzystać w tym celu z usług odpowiedniej firmy jak Magemar https://magemar.com.pl/ . Oni specjalizują się w transporcie morskim oraz lądowym - dostarczą towar do każdego kraju europejskiego.
Awatar użytkownika
traper
Posty: 167
Rejestracja: 30 cze 2020, 22:12

Re: kurier

Post autor: traper »

Jestem zdania, że raczej większość z nas korzysta z usług kuriera i ja również uważam, że jest to świetna sprawa na sprawne wysłanie paczki. Zanim zaczniemy to moim zdaniem warto jest przeczytać https://www.sendit.pl/blog/jak-sprawnie ... atkujacych i wiedzieć w ogóle jak taką naszą pierwszą paczkę nadać.
Awatar użytkownika
zorka
Posty: 36
Rejestracja: 30 cze 2020, 1:54

Re: kurier

Post autor: zorka »

Znasz może taką stronę https://allekurier.pl/ ? Ja od dawna w ten sposób nadaje paczki. Jest tanio, szybko, nie ma problemów z opłatą za przesyłkę. Wystarczy wydrukować etykietę, czekać na kuriera bądź dostarczyć paczki do punktu odbioru (wtedy można wysyłać jeszcze taniej takie paczki). Także obsługują wysyłki za granicę.
agatą

Re: kurier

Post autor: agatą »

Jeśli chcesz regularnie wysyłać przesyłki do Belgii lub Holandii w cenie 90zł za przesyłkę to polecam https://paczkiholandia.pl. Kurier odbiera paczki z całej Polski, a w weekend doręcza odbiorcy. Wydaje mi się że to najtańszy kurier do Holandii i Belgii. Oczywiście możliwa jest wysyłka paczki z Holandii i Belgii do Polski.
Awatar użytkownika
traper
Posty: 167
Rejestracja: 30 cze 2020, 22:12

Re: kurier

Post autor: traper »

Co by nie było to na pewno większość z nas na co dzień korzysta właśnie z usług kurierskich i jest to całkiem normalne. Ja osobiście jestem wielkim zwolennikiem korzystania z paczkomatów i na ten moment staram się robić to jak najbardziej bezpiecznie. Po przeczytaniu artykułu https://www.sendit.pl/blog/chron-sie-pr ... nia-ekranu wiem nawet jak obsługiwać je bezdotykowo.
Awatar użytkownika
maria
Posty: 10
Rejestracja: 06 gru 2019, 18:54

Re: kurier

Post autor: maria »

Dokładnie tak. Kurier to dużo lepsze rozwiązanie. Szybsze i bardziej skuteczne. Ja kuriera zamawiam zawsze prze stronę brokera kurjerzy.pl. To największy broker kurierski w kraju. Online sprawdzam ceny, zamawiam kuriera do domu. To proste i zawsze pozwala mi sporo zaoszczędzić.
ODPOWIEDZ