kurs

Jak radzić sobie z dłużnikami?
Eduś26

kurs

Post autor: Eduś26 »

Cześć, nie wiesz na jaki kurs sie wybrać? Moim zadaniem wybrać się na jakiekolwiek szkolenie, które może nam sie przydać w przyszłości. Np. kdrm czyli kurs doszkalający ratowników medycznych może przydać się w różnych sytuacjach. Robiliście kiedykolwiek jakieś szkolenie czy raczej nie przepadacie za szkoleniem się?
borówkaa

Re: kurs

Post autor: borówkaa »

Raczej wybiera się szkolenia związane z naszą aktualną lub przyszłą pracą. Ja na przykład z racji zmiany stanowiska zmuszona byłam zrobić kurs rachunkowości i na szczęście tylko on był wymagany, nie musiałam specjalnie studiów o tym kierunku kończyć. Teraz ta wiedza bardzo mi się w pracy przydaje
Awatar użytkownika
długa23
Posty: 207
Rejestracja: 08 lip 2019, 16:28

Re: kurs

Post autor: długa23 »

A skoro już mowa o kursach, to czy wiecie, gdzie można sobie w Łodzi zrobić profesjonalny kurs języka angielskiego? Ja ostatnio widziałam ofertę takiego kursu na stronie internetowej https://www.profi-lingua.pl/kursy-jezyk ... elski/lodz. Czy Szkoła Językowa ProfiLingua będzie dobrym wyborem?
Łuki_Sztuki

Re: kurs

Post autor: Łuki_Sztuki »

Osobiście, uważam, że kursy językowe to bardzo dobry wybór jeśli chodzi o samorozwój - nie tylko zwiększają szanse na zdobycie lepszej pracy, ale też pozwalają rozwijać mózg. Sam chodziłem na kurs języka niemieckiego do szkoły języków obcych Language Pro-Expert pod Bielsko-Białą. Bardzo wiele wyniosłem z zajęć, faktycznie nauczyłem się płynnie języka niemieckiego i pokonałem swoją barierę. Dziś nie mam problemu z porozumiewaniem się w tym języku, co uważam za ogromny sukces. Polecam tę szkołę, bo uczą tam świetni, kompetentni nauczyciele.
Redeś

Re: kurs

Post autor: Redeś »

W mojej opinii jeżeli będziecie potrzebowali konkretnej pomocy w zakresie uzyskania odpowiednich umiejętności zawodowych to tutaj zdecydowanie mogę polecić Wam, żebyście wzięli pod uwagę firmę szkoleniową https://www.csz.com.pl/szkolenia-zawodo ... i-widlowe/ w przypadku których będziecie mogli liczyć zarówno na szeroki wybór i jednocześnie pełne wsparcie instruktorów od początku do końca. Możesz m.in postawić na kurs wózków widłowych i jednocześnie obejmuje zakres na obsługę wózków zdalnie sterowanych, a także specjalizowanych.
Gośka80

Re: kurs

Post autor: Gośka80 »

Jak najbardziej zgadzam się z tym, że różnego typu szkolenia i kursy to bardzo dobra inwestycja - pozwalają zdobywać nowe umiejętności i wiedzę, dzięki czemu można się stale rozwijać. Mówię to z perspektywy osoby, która nigdy nie była orłem w nauce, a jednak znalazła zagadnienia, które ją interesują i w których chce powiększać swoje kompetencje. W określeniu się bardzo pomogła mi oferta Wojewódzkiego Zespołu Szkół Policealnych w Gdyni gdzie uczęszczałam na 2-letni kurs na Technika Masażystę. Dzięki takiej formie nauki mogłam w szybkim tempie zdobyć potrzebną mi wiedzę i umiejętności, które dziś wykorzystuję w swojej pracy. Polecam wszystkim zainteresować się tą opcją - nigdy nie jest za późno na naukę. :)
Ryśko

Re: kurs

Post autor: Ryśko »

Kursy podnoszace nasze kwalfikacje, umiejętności są bardzo ważne. Świat nie stoi w miejscu i ciągle coś się zmienia, ulepsza. Dlatego ja chcę skorzystać z kursu detailingu tu https://1mad.pl/oferta/szkolenia By usługi świadczone moim klientom były bez zarzutu. Co dla mnie ważne kurs jest dobierany pod indywidualne potrzeby kursanta. Dla mnie najważniejsza jest wiedza dot ceramiki samochodu.
Madźka

Re: kurs

Post autor: Madźka »

Na pewno wartościowym kursem będzie kurs języka angielskiego. Nie miałeś nigdy do czynienia z tym językiem? Nie szkodzi, gdyż na https://lingteam.pl/angielski-dla-poczatkujacych możecie dowiedzieć się na temat organizowanego przez nich kursu dla osób początkujących. Zajęcia odbywają się w kameralnych, maksymalnie 6 osobowych grupach bądź indywidualnie. Oprócz tego możesz podjąć naukę w trybie online i cieszyć się kursem z dowolnego miejsca.
ewi9494

Re: kurs

Post autor: ewi9494 »

Powiem Wam, że tutaj https://cgwisdom.pl/kursy-wideo/autocad.html widziałem że można zamówić fajne na temat grafiki i projektowania graficznego. Jako że się tym od dawna interesuję i jest to moja pasja to zamierzam je wykupić, wam też polecam bo są w przystępnej formie.
owszem

Re: kurs

Post autor: owszem »

Uważam, że kursy zawodowe najlepiej się sprawdzają i faktycznie można je wykorzystać w praktyczny sposób. Ja na przykład zrobiłem kurs na wózki widłowe, ale też na kurs spawalniczy. Z obu uprawnień korzystam w swojej codziennej pracy, dzięki nim w ogóle prace dostałem. Wszystkie kursy zrobiłem w Poznańskim Centrum Kształcenia https://www.pckz.poznan.pl/szkolenia-i- ... pawalnicze w Poznaniu i miejsce to serdecznie polecam. Kursy mają w dobrych cenach, są one nastawione na przekazanie najważniejszej wiedzy, także w praktyce.
duanaa

Re: kurs

Post autor: duanaa »

Ja to wiem, że różne kursy można robić i jako tako można po prostu podziałać w tym temacie. Jednak ja wam powiem, że uprawnienia sep katowice to coś normalnego i pod tym kątem sprawicie sobie najróżniejsze możliwości. Dajcie namiary, jak to wygląda, jak to robicie na co dzień.
Damian

Re: kurs

Post autor: Damian »

Osobiście kilka lat temu szukałem swojej drogi zawodowej, dlatego już kilka kursów przeszedłem. Jeden z nich w szczególności zapadł mi w pamięć. Ukończyłem intensywny kurs spawacza w Poznaniu, była to naprawdę wartościowa i praktyczna nauka. Pamiętam, że dostałem książkę i maskę spawalniczą. Później spawaliśmy na zmianę z kolegą. Chociaż moja droga zawodowa nie połączyła się ze spawaniem to był naprawdę praktyczne szkolenie, gdzie instruktor motywował do nauki i pokazywał co poprawić dla wygody i jakości pracy.
czesiaa

Re: kurs

Post autor: czesiaa »

Warto się szkolić i nabywać nowe umiejętności. Jak chodzi o mnie, to zainteresował mnie kurs makijażu permanentnego kraków w szkółce Provoque. Chyba się na niego zapisać, ponieważ chciałabym też poszerzyć horyzonty i zwiększyć ofertę w swoim salonie.
Awatar użytkownika
meria
Posty: 79
Rejestracja: 05 gru 2019, 12:32

Re: kurs

Post autor: meria »

Ja szukam obecnie firmy, która prowadzi kursy BHP? Jesteście w stanie mi kogoś polecić? Póki co, zainteresowała mnie oferta od https://www.ekofit.pl/ Niemniej jednak, chętnie poznam też waszą opinię.
ODPOWIEDZ