Kursy zawodowe

Jak radzić sobie z dłużnikami?
Awatar użytkownika
Jessica
Posty: 90
Rejestracja: 17 cze 2019, 14:52

Kursy zawodowe

Post autor: Jessica »

Jeżeli chodzi o kursy zawodowe to chciałbym Wam polecić rozwiązanie https://asedukacja.pl . Dzięki ich wykwalifikowanym specjalistom szybko nauczysz się upragnionego zawodu. Dzięki temu będziesz uzyskać odpowiednie kwalifikacje do wykonywania swojego upragnionego zawodu. Ja korzystałem i zdecydowanie nie mam na co narzekać.
- Marv, ten wóz jest żałosny, jasne? - rzucam. - Nie ma nawet ręcznego... stoi tam z dwoma cegłami pod tylnymi kołami.
Awatar użytkownika
długa23
Posty: 207
Rejestracja: 08 lip 2019, 16:28

Re: Kursy zawodowe

Post autor: długa23 »

Jeśli szukacie dla siebie jakiś atrakcyjnych szkoleń i kursów, to polecam zapoznać się z ofertą firmy szkoleniowej Kar Group na stronie http://kar-group.elk.pl/oferta/. Jak widać mają oni do zaoferowania kilkadziesiąt różnych kursów i szkoleń, więc na pewno każdy z Was znajdzie tam szkolenie odpowiednie dla siebie ;)
Awatar użytkownika
ania
Posty: 54
Rejestracja: 26 cze 2019, 8:50

Re: Kursy zawodowe

Post autor: ania »

Ja miałam być technikiem ekonomistą, ale jakoś nie po drodze mi z egzaminami i i po prostu z tego zrezygnowałam, chociaż zawsze miałam do tego dryg. Ale ja nie tylko umiem liczyć - jestem też dobrym sprzedawcą, więc zainteresowały mnie szkolenia z nieruchomości. Wiecie, mam na myśli kupno i sprzedaż. Ta firma http://wiwn.pl/ oferuje. Myślę, że to może mi wiele tak naprawdę dać.
Awatar użytkownika
Arleta
Posty: 96
Rejestracja: 16 lut 2020, 12:51

Re: Kursy zawodowe

Post autor: Arleta »

Warto się szkolić, zwłaszcza że na rynku brakuje specjalistów z zakresu prawa podatkowego, bo to cały czas się zmienia. Z tego względu odpowiednie studia podatkowe mogą nas przygotować do zawodu. Zagwarantuje to nam zarazem stabilną przyszłosć bo o brak pracy i niskie zarobki nie będziemy narzekać. Taka wiedza nabyta w czasiie studiów podyplomowych przygotuje nas także odpowiednio do prowadzenia działalności gospodarczej pod kątem prawnym
Awatar użytkownika
Ala_Poznan
Posty: 21
Rejestracja: 13 kwie 2020, 21:21

Re: Kursy zawodowe

Post autor: Ala_Poznan »

Kurs zawodowy... Niby ok, można zrobić ich wiele i stale się przebranżawiać. Jestem zwolenniczką zdawania matury i pójścia na studia, nawet jeśli byłyby to studia zaoczne. Na jakiś kierunek z perspektywami rozwoju (np. ten https://vizja.pl/studia-wyzsze/zarzadza ... ,wk14.html ) - zarządzanie w logistyce wydaje się być kierunkiem z przyszłością.
Awatar użytkownika
Telimena
Posty: 11
Rejestracja: 20 lip 2020, 19:50

Re: Kursy zawodowe

Post autor: Telimena »

A pracuje ktoś z Was jako trener personalny? Ja planuję się dokształcać i ciągle poszerzać swoją widzę. W najbliższym czasie planuję kurs z metody BeBo https://www.beckenboden.com/pl/ pewnie kojarzycie, to trening mięśni dna miednicy, pomocny przy problemach z nietrzymaniem moczu, np. po porodzie (więc dobry kurs też dla położnych czy fizjoterapeutów)
Awatar użytkownika
depti
Posty: 31
Rejestracja: 24 mar 2020, 22:10

Re: Kursy zawodowe

Post autor: depti »

Powiem ci otwarcie co myślę na ten temat. Kursy zawodowe nigdy nie dadzą ci tego, co studia. Dlatego ja ukończyłam właśnie licencjat i zamierzam kontynuować swoją edukację. Postanowiłam również zapisać się na dodatkowy kurs języka angielskiego na https://wseh.pl/pl/page/oferta-edukacyj ... ykowe.html. Zawsze miałam problem z mówieniem w tym języku i chcę się podszkolić. Słyszałam, że mają tam rewelacyjnych lektorów.
Awatar użytkownika
trallek
Posty: 54
Rejestracja: 27 lis 2019, 10:37

Re: Kursy zawodowe

Post autor: trallek »

Bardzo dziękuję za obudzenie we mnie motywacji do rozwoju osobistego! Po krótkich poszukiwaniach na stronie https://pccpoland.pl/dla-kogo/urzedy-miast-i-gmin już udało mi się znaleźć te szkolenia, które idą w parze z moim wykonywanym zawodem także teraz nic tylko edukacja, a niebawem mam nadzieje awans. Trzymajcie kciuki!
treningś32

Re: Kursy zawodowe

Post autor: treningś32 »

Lepsza firma Trenera personalnego nie jest prostym wyczynem. Należy się zgłosić do osób doświadczonych w tym zakresie. https://kasiafigula.com/jak-zarabiac-on ... onawirusa/ tam znajdziesz potrzebną pomoc dostaniesz rady jakich błędów nie popełniać podczas konsultacji, dowiesz się też jak najefektowniej uzyskać określone przez siebie cele. Polecam z doświadczenia.
Rollaąd

Re: Kursy zawodowe

Post autor: Rollaąd »

W Warszawie kursy zawodowe na wysokim poziomie organizuje Centrum Kształcenia Ustawicznego nr 1 w Warszawie. Tu sobie sprawdźcie konkrety https://cku1.edu.pl/strona/kursy Mają świetną kadrę i dobre podejście do kursantów. Na plus też ich nowoczesna biblioteka i Centrum Multimedialne, to znakomita baza naukowa.
ODPOWIEDZ