łazienka

Jak radzić sobie z dłużnikami?
Angeluś84

łazienka

Post autor: Angeluś84 »

Cześć, jest na forum ktoś kto szukasz wyposażenia do łazienki? Może warto rzucić okiem na https://arenalazienek.pl/pl/producer/SCHLOSSER/291 ? Znajdziesz tam sklep, który oferuje między innymi kabiny prysznicowe, brodziki oraz różnego rodzaju wanny. Można z niego również kupić np. głowice termostatyczne. Według mnie najlepiej kupować z internetu, ponieważ ceny są przyzwoite, a wydaje mi się, że w sklepach stacjonarnych takiego wyboru produktów łazienkowych nie będzie. Jakie jest Wasze zdanie na ten temat?
vikaa

Re: łazienka

Post autor: vikaa »

Co do łazienki i jej aranżacji, to przy okazji tutaj https://www.artflowstudio.pl/artykuly/e ... a-lazienki możecie zaglądnąć na poradnik. Tam dowiecie się sporo interesujących rzeczy, nawet co do tego gdzie szukać do niej asortymentu. Także super..
Batman

Re: łazienka

Post autor: Batman »

Dobrej jakości maskownica do brodzika może znacząco podnieść wartość estetyczną łazienki. Na https://balneo.pl/kategoria-produktu/br ... -brodzika/ można znaleźć produkty, które nie tylko ukrywają instalacje, ale również stanowią atrakcyjny element dekoracyjny, uzupełniając wygląd przestrzeni.
ODPOWIEDZ