łazienka

Jak radzić sobie z dłużnikami?
Andonikuś86

łazienka

Post autor: Andonikuś86 »

Cześć, jest na forum ktoś kto interesuje się produktami do łazienek? Warto rzucić okiem na https://arenalazienek.pl/pl/c/Miski-WC/179 Jak sam możesz zobaczyć na tej stronie jest spory wybór produktów np. można z niego kupić miski do wc. Zastanawiam się jednak czy takie produkty warto kupić przez internet czy może jednak lepiej poszukać ich w sklepach stacjonarnych. Tak naprawdę nie mam pojęcia co będzie lepsze. Może ktoś z Was powie mi coś na ten temat? Będę naprawdę wdzięczny za pomoc.
Wiooola

Re: łazienka

Post autor: Wiooola »

Ja się interesuję kwestią wystroju wnętrz, a więc także i łazienek. Na stronie którą podałeś byłam kilka razy, nawet coś kupiłam dla klientki. Ze swojej strony mogę polecić Ci stronę https://www.sklep-plg.pl/ na której znajdziesz przeróżny asortyment szklany, od płytek lustrzanych, przez lacobel po lustra i chemię do szkła. Polecam ze względu na to, że jest to sklep producenta, a więc bez marży pośredników, jak również polecam dlatego, że można zamówić montaż zamówionego towaru, a powiedzmy sobie szczerze, nie jest to najłatwiejsze zajęcie.
dżasti89

Re: łazienka

Post autor: dżasti89 »

Jak chodzi o mnie to jestem właśnie w trakcie aranżowania swojej łazienki i tak znalazłam teraz ciekawy artykuł https://www.adammansell.pl/artykuly/des ... a-sufitowa z którego można się dowiedzieć o nowoczesnych deszczownicach sufitowych. Powiem wam, że nawet nie myślałam o nich, aż do momentu jak nie zapoznałam się z tym artykułem. Teraz pomysł wydaje mi się naprawdę ok.
terringa

Re: łazienka

Post autor: terringa »

A to skoro mowa o wykańczaniu, to możecie mi powiedzieć, jak wygląda klej do listwy przypodłogowej , albo jak naprawdę tak sobie to wszystko jesteśmy w stanie zrobić, by odrobina wody jednak ich zaraz nie rozkleiła. Czekam na podpowiedzi i wskazówki osób bardziej doświadczonych ode mnie.
aylaa

Re: łazienka

Post autor: aylaa »

Natomiast tutaj https://www.ciagnikijednoosiowe.pl/2023 ... -lazienek/ możecie sobie poczytać - jak stworzyć niebanalny projekt swojej łazienki? Co możecie wykorzystać aranżując swoją łazienkę. Myślę, że warto takie rzeczy wiedzieć... Na pewno dużo łatwiej jest znaleźć koncepcje dla siebie.
Rafał38

Re: łazienka

Post autor: Rafał38 »

Chcę stworzyć spokojny, neutralny wystrój w łazience, dlatego interesują mnie ręczniki ecru i kremowe https://firanybachowice.pl/123-reczniki-ecru-kremowe . Czy macie sugestie dotyczące miejsc, gdzie mogę je znaleźć?
Węgorz

Re: łazienka

Post autor: Węgorz »

Użycie roślinności jako dodatków do białej łazienki to sposób na wprowadzenie do niej życia i koloru. Zielone rośliny nie tylko ozdobią przestrzeń, ale także poprawią jakość powietrza. Dobór odpowiednich gatunków roślin do warunków panujących w łazience opisany jest na stronie https://oltens.com/pl/blog/szczegoly/ja ... jego-stylu która dostarczy szereg użytecznych informacji.
ODPOWIEDZ