pomoc drogowa

Jak radzić sobie z dłużnikami?
Taduś88

pomoc drogowa

Post autor: Taduś88 »

Witam, kojarzycie jakąś firmę, która oferuje pomoc drogową? Zastanawiam się która pomoc drogowa Ustron jest naprawę profesjonalna ale niestety nie mam pojęcia. Może ktoś z Was orientuje się w tym temacie i da mi namiar na sprawdzoną przez siebie pomoc drogową?
Awatar użytkownika
długa23
Posty: 207
Rejestracja: 08 lip 2019, 16:28

Re: pomoc drogowa

Post autor: długa23 »

A czy wiecie, gdzie i w jaki sposób szukać skutecznie firm, które świadczą takie usługi pomocy drogowej? Ja ostatnio czytałam na ten temat artykuł na stronie internetowej http://toqot.pl/profesjonalna-pomoc-dro ... rych-firm/. Jeśli więc również i Was to interesuje, to polecam sobie poczytać ;)
Bałwanek

Re: pomoc drogowa

Post autor: Bałwanek »

W sumie ja również już kilkukrotnie miałem okazję skorzystać z pomocy drogowej i jestem zdania, że na pewno warto jest zawsze mieć do nich numer kontaktowy. Przy ostatnim wyjeździe do stolicy i to praktycznie w centrum mój samochód się zatrzymał. Na całe szczęście pomoc drogowa w Warszawie https://drogowipomocnicy.pl/ działa bardzo sprawnie oraz kompleksowo.
kańj

Re: pomoc drogowa

Post autor: kańj »

Najlepiej skorzystać z pomocy takiej pomocy drogowej, która ma swój warsztat, żeby od razu odholowali tam auto. My tak niedawno zrobiliśmy, gdy samochód nam się zepsuł. Skorzystaliśmy z usług firmy Legalny Autozłom https://www.autozlomzory.pl/mechanika-samochodowa.html w Żorach. Oni dość szybko przyjechali, wszystko ogarnęli, a później już faktycznie zajęli się naprawą. Musieli wymienić jedną część, ale, jako że mieli ją na stanie, bo prowadza także sprzedaż części samochodowych, to wszystko poszło prędko. Szczerze ich polecam, mają korzystne ceny i kompleksowe usługi.
mikłłk

Re: pomoc drogowa

Post autor: mikłłk »

My korzystaliśmy niedawno z pomocy drogowej Hienka http://www.hienka-krakow.pl/uslugi/#service147 w Krakowie. Szybko przyjechali, nie musieliśmy długo czekać. Są całkowicie profesjonalnie, doskonale się spisali, to rzetelni fachowcy, których polecam serdecznie. Lepiej trafić nie mogliśmy. Dodatkowo oni mają także warsztat, w którym samochód nam naprawili. Naprawa była kompleksowo wykonana, w terminie, w uczciwej cenie.
Łukasz47

Re: pomoc drogowa

Post autor: Łukasz47 »

Kilka tygodni temu po raz pierwszy w życiu miałem stłuczkę samochodową. Niestety uszkodzenia były na tyle poważne, że samochód był niezdolny do dalszej jazdy. Skorzystałem wtedy z usług pomocy drogowej https://pomocdrogowa-poznan.com/oferta. Pracownik firmy przetransportował mój pojazd do warsztatu, gdzie otrzymałem dobrze wyposażony samochód zastępczy i mogłem kontynuować podróż na spotkanie biznesowe. Byłem bardzo zadowolony z szybkiej i fachowej pomocy.
zulemaa

Re: pomoc drogowa

Post autor: zulemaa »

No tak - człowiek nigdy nie przewidzi co nas zaskoczy po drodze, także z pewnością warto wiedzieć, gdzie zgłosić się po pomoc. Jak chodzi o takie aspekty, jak mobilny serwis tirów, to zdecydowanie warto się zgłosić do firmy https://naprawyciezarowek.pl/pomorskie/gdansk/gdansk/ . Czy to naprawy mechaniczne, wymiana sprzęgła, naprawa skrzyni biegów, naprawa hamulców to na nich możecie polegać.
ODPOWIEDZ