Pomoc przy tłumaczeniach

Jak radzić sobie z dłużnikami?
Awatar użytkownika
Elisa
Posty: 85
Rejestracja: 07 paź 2019, 19:16

Pomoc przy tłumaczeniach

Post autor: Elisa »

Szukacie może pomocy przy tłumaczeniach? Według mnie najlepsza opcją będzie tu zdecydowanie się na takie firmy jak http://www.verbo.com.pl W tym miejscu znajdziecie biuro tłumaczeń gdzie proponują kompleksową pomoc przy tłumaczeniach, zarówno tłumaczenia dla biznesu jak i klienta indywidualnego.
Awatar użytkownika
długa23
Posty: 207
Rejestracja: 08 lip 2019, 16:28

Re: Pomoc przy tłumaczeniach

Post autor: długa23 »

Moim zdaniem najlepiej samodzielnie sobie wszystko tłumaczyć. Szoła językowa Profi Lingua, której ofertę znajdziecie na stronie https://www.profi-lingua.pl/, oferuje jak widać profesjonalne kursy językowe na różnym poziomie zaawansowania, z wielu różnych języków :) Polecam ;)
Awatar użytkownika
parowko
Posty: 62
Rejestracja: 18 lut 2020, 19:35

Re: Pomoc przy tłumaczeniach

Post autor: parowko »

Jeżeli poszukujecie miejsca, w którym zdobędziecie odpowiednią wiedzę i kwalifikacje z języka angielskiego, to zachęcam do zajrzenia na stronę : http://www.kolodziej-albion.com.pl/nauczanie/dorosli Znajdziecie tam ofertę nauczania osób dorosłych, co z pewnością pozytywnie wpłynie na waszą pozycje na rynku pracy.
Awatar użytkownika
demka
Posty: 80
Rejestracja: 05 gru 2019, 12:31

Re: Pomoc przy tłumaczeniach

Post autor: demka »

Lepiej jest się wcześniej trochę zorientowac w tym temacie i wtedy łatwiej jest znaleźć takie dobre biuro tłumaczeń. Wiele też zależy od tego jaki język jest nam potrzebny. Mój znajomy potrzebował ostatnio tłumaczeń na język angielski, poleciłam mu https://dogadamycie.pl/ i to właśnie z ich oferty skorzystał. Z tego co wiem, to był bardzo zadowolony i planuje współpracę długoterminową z tym biurem.
Awatar użytkownika
miskuzi
Posty: 70
Rejestracja: 08 paź 2019, 7:36

Re: Pomoc przy tłumaczeniach

Post autor: miskuzi »

Opcji jest tu całkiem sporo, ale z pewnością najlepszą będzie zdecydowanie się na biura tłumaczeń takie jak http://www.sct-tlumaczenia.pl Jeżeli szukacie pomocy przy tłumaczeniach to w pierwszej kolejności może właśnie najlepiej będzie zgłosić się do takich firm.
Awatar użytkownika
pestka
Posty: 56
Rejestracja: 23 sie 2019, 15:24

Re: Pomoc przy tłumaczeniach

Post autor: pestka »

Z tekstami, dokumentami i innymi treściami to możecie zgłosić się do biura tłumaczeń Berligo https://berligo.com/tlumaczenia-finansowe/ . Kto, jak to, ale oni na prawdę starannie tłumaczą wszelkiego typy tekst. No i co ważne posiadają w swojej firmy specjalistów z poszczególnych branż, dlatego w danych tłumaczenia nie brakuje profesjonalnych sformowań. Także zdecydowanie warto się do nich zgłosić.
Awatar użytkownika
koala
Posty: 59
Rejestracja: 18 cze 2019, 23:22

Re: Pomoc przy tłumaczeniach

Post autor: koala »

Z tlumaczeniami samochodowymi to uderzalabym do https://www.duplikatydowodow.pl/ - nam wlasnie pomagali z uzyskaniem duplikatu dowodu ze sprowadzanego samochodu - szybka i sprawna pomoc :)
Awatar użytkownika
trallek
Posty: 54
Rejestracja: 27 lis 2019, 10:37

Re: Pomoc przy tłumaczeniach

Post autor: trallek »

To zależy o jakie chodzi tłumaczenia bo jeżeli angielski Częstochowa to polecam https://www.linguaboutique.pl/ z tego co mi się wydaje porównując ceny z konkurencją u nich wygląda to najbardziej korzystnie. Wydaje mi się, że kiedyś słyszałem sporo dobrych opinii na ich temat.
Żółć3333

Re: Pomoc przy tłumaczeniach

Post autor: Żółć3333 »

Do tłumaczeń idealnie nadaje się firma Reddo Legal. Mają ogromne doświadczenie w tłumaczeniach. Tłumaczą proste teksty, ale też skomplikowane z branży medycznej, prawniczej i nie tylko. Warto sprawdzić, bo zrealizowali już mnóstwo tłumaczeń, a ich cennik nie jest wygórowany
Bożko

Re: Pomoc przy tłumaczeniach

Post autor: Bożko »

Z całą pewnością ja jestem zdania, że zawsze najlepiej jest po prostu zlecić dobrej jakości tłumaczenia i również bardzo chętnie to robię. Z całą pewnością również warto jest zapoznać się z doskonałym wpisem https://shareinfo.pl/kiedy-i-do-czego-p ... a-pisemne/ gdzie fajnie wyjaśniono na czym polega pisemne tłumaczenie i kiedy się je wykonuje.
ODPOWIEDZ