profesjonalne tłumaczenia

Jak radzić sobie z dłużnikami?
Awatar użytkownika
deborah
Posty: 22
Rejestracja: 28 sie 2020, 12:40

profesjonalne tłumaczenia

Post autor: deborah »

Cześć, jakie biuro tłumaczeń polecacie? Szukam osoby, która wykona profesjonalne tłumaczenia aktu urodzenia :)
Awatar użytkownika
Kozel
Posty: 27
Rejestracja: 19 mar 2020, 13:56

Re: profesjonalne tłumaczenia

Post autor: Kozel »

Może warto rozejrzeć się po miejscu zamieszkania?
Awatar użytkownika
zorka
Posty: 36
Rejestracja: 30 cze 2020, 1:54

Re: profesjonalne tłumaczenia

Post autor: zorka »

Będzie to w takim razie tłumaczenie dokumentu, może sprawiać nieco problemów, tak się dzieje w tłumaczeniach prawnych. Osoba która podejmie się takiego tłumaczenia musi nie tylko perfekcyjnie znać język ale także przepisy prawne. Zobaczcie na http://www.tlumaczeniahiszpanskiego.pl/ jest na ten temat ciekawy artykuł. Na pewno wybierając tłumacza trzeba postawić na doświadczenie i sugerować się opiniami jakie posiada. Szczególnie jeśli mowa o językach mniej popularnych i trudniejszych do przekładu.
Awatar użytkownika
miskuzi
Posty: 70
Rejestracja: 08 paź 2019, 7:36

Re: profesjonalne tłumaczenia

Post autor: miskuzi »

Jak już szukać to tylko takich, szczególnie gdy potrzebujecie tłumaczenia ważniejszych dokumentów. Tu wszystko musi być dokładnie, rzetelnie zrobione oczywiście. Również może zainteresować was tu korekta tekstu cennik. Wysyłacie swoje teksty po angielsku, niemiecku, czy też w innym języku do sprawdzenia :)
ŻanetaK

Re: profesjonalne tłumaczenia

Post autor: ŻanetaK »

Wybrałam do współpracy zarówno firmowo jak i prywatnie biuro z Warszawy, a poza tym mają pełną obsługę online i co najważniejsze tłumaczą na wiele języków: https://www.mtr24.pl/tlumaczenia/zwykle dla mnie jest to bardzo wygodne, ponieważ wiele języków i do tego z branżowym podejściem mam pod jednym adresem.
Bałdyg

Re: profesjonalne tłumaczenia

Post autor: Bałdyg »

Jak najbardziej same tłumaczenia są faktycznie niezwykle ważne i moim zdaniem zdecydowanie warto jest je zlecać profesjonalistom. Ja również jestem bardzo zadowolony z korekty tekstu od https://dogadamycie.pl/nasze-uslugi/korekta-tekstu/ gdyż nigdy nie wiemy jakie błędy w danym materiale mogą się znaleźć.
Tośka

Re: profesjonalne tłumaczenia

Post autor: Tośka »

Ogólnie raczej każdemu z nas zależy na tym aby tłumaczenia które zlecamy były wykonane jak najbardziej profesjonalnie. Muszę przyznać, że ja także całkiem niedawno czytałam w artykule https://www.terazbiznes.pl/news/6133/dl ... e-speakera dlaczego warto jest zlecać różnego rodzaju korekty dla native speakera oraz co z tego wynika.
tarew

Re: profesjonalne tłumaczenia

Post autor: tarew »

My potrzebowaliśmy biura tłumaczeń, które wykona nie tylko tłumaczenia testów specjalistycznych, ale w dobie pandemii także tłumaczenia wyników badań i testów na koronawirusa SARS-CoV-2 na język niemiecki, angielski i francuski. Takie zlecenia bez rozplemu wykonuje nam biuro tłumaczeń Rotas https://www.rotas.pl/kontakt/ we Wrocławiu. Oni są niezawodni, zlecenia, zwłaszcza testów, realizują w ekspresowym tempie, rzetelnie, w korzystnej cenie. Nigdy nas nie zawiedli, polecam.
marekkl

Re: profesjonalne tłumaczenia

Post autor: marekkl »

Jako że pracujemy na rynku europejskim, to nasze dokumenty socjalistyczne często musimy przesyłać w różnych wersjach językowych do biur w europejskich miastach. Wykonanie takich tłumaczeń pisemnych zlecamy tylko i wyłącznie firmie Alkon http://alkon24.pl/tlumaczenia-pisemne/ w Warszawie. Oni nigdy nas nie zawiedli, spasują się, bardzo dobrze, pracują szybko, są dokładni, gramatyka w tekstach jest idealna, dobór słów specjalistycznych również. Ceny mają korzystne, polecam serdecznie.
ODPOWIEDZ