Skup katalizatorów

Jak radzić sobie z dłużnikami?
Stachuś72333

Skup katalizatorów

Post autor: Stachuś72333 »

Cześć, korzystaliście kiedyś ze skupu części samochodowych? Szukam jakiegoś godnego polecania skupu w Trójmieście np. skup katalizatorów Gdynia. Znacie coś podobnego?
Skup katalizatorów

Re: Skup katalizatorów

Post autor: Skup katalizatorów »

Skup katalizatorów recykling katalizatorów. Firm zajmuje się skupem i przerobem używanych katalizatorów ceramicznych, monolitem z tych katalizatorów, katalizatorów metalowych do wszystkich modeli samochodów. Firma odzyskuje metale szlachetne z dostarczanego materiału.
http://skup-dpf-katalizatorow-ceny.pl
http://katalizatory24.eu
http://skup-wycena-katalizatorow-dpf.pl
http://cennik-katalizatorow-skup.pl
http://auto-katalizatory-dpf-skup.pl
http://skup-cennikkatalizatorow.pl
http://pl-cennik-katalizatorow.com
http://cennik-dpf.pl
http://skup-katalizatorow.oso7.pl
http://cennik-katalizatorow-dpf.pl
http://katalizatory.pl-skup.pl
Skup Katalizatorów samochodowych. Katalizatory samochodowe - metalowe oraz ceramiczne. Nasza firma prowadzi skup katalizatorów samochodowych, monilitu i ceramiki.
Awatar użytkownika
Lisa
Posty: 74
Rejestracja: 26 wrz 2019, 12:37

Re: Skup katalizatorów

Post autor: Lisa »

My niedawno sprzedawaliśmy auto na części po kolizji i było to o wiele lepsze rozwiązanie niż sprzedaż auta w całości. Szczególnie sporo gotówki dostaliśmy właśnie za sprzedanie katalizatora do skupu Unimetal Recycling w Trzebini. Mogę ich śmiało polecić - mają świetną obsługę i najlepsze ceny.
gębiałko

Re: Skup katalizatorów

Post autor: gębiałko »

Ja znam firmę Katex z Bolesławca, która specjalizuje się w tym temacie: http://katex.info/index.html Z tego, co wiem to są liderem w Europie pod względem recyklingu i utylizacji katalizatorów samochodowych. Na ich stronie można znaleźć dokładne informacje na temat tego, jakie skupują katalizatory i jakie ceny oferują. Poza tym, że ich siedziba znajduje się w Bolesławcu, skupują katalizatory także w Gliwicach i Krakowie - daję taką informację, bo może być pomocna dla osób z różnych części Polski. :)
ODPOWIEDZ