studnie głębinowe

Jak radzić sobie z dłużnikami?
Franuś92334

studnie głębinowe

Post autor: Franuś92334 »

Witam, ktoś z Was powie mi która firma wykona dla mnie studnie głebinowe Milówka? Szukam w internecie takich informacji ale ciężko coś znaleźć. Mieliście kiedyś styczność z tego typu firmami?
koleś

Re: studnie głębinowe

Post autor: koleś »

Jak studnia, to i przecież musi być pompa. A pompy dobre jakościowo znajdziesz tu https://www.dambat.pl/pobierz.html . To katalog produktów firmy Dambat. Można powiedzieć, że to wyjątkowy producent, bo jako jeden z niewielu na rynku, dopracowuje swoje rozwiązania dla klientów . Nawet te najbardziej znane firmy tego nie robią.
hańcia

Re: studnie głębinowe

Post autor: hańcia »

Szukanie rozwiązań do studni nie jest łatwe, ale prawda jest taka, że ogólnie sporo rzeczy możemy jako osprzęt dokupić. Na pewno kluczowe są pompy głębinowe do studni , ale też oczywiście falowniki do tych pomp. Wiem na pewno, że w hydroforze się je stosuje. Dzięki temu mamy możliwość naprawdę dobrego zastosowania i czerpania wody .
Awatar użytkownika
traper
Posty: 167
Rejestracja: 30 cze 2020, 22:12

Re: studnie głębinowe

Post autor: traper »

Tak to prawda, że aby studnia głębinowa działała prawidłowo na pewno również przyda nam się dobrej jakości zestaw hydroforowy. Ja jakiś czas również go kupowałem i całość działa znakomicie. Kliknij tutaj jeśli chcesz się dowiedzieć na jaki model zestawu hydroforowego ja się zdecydowałem.
wołmn

Re: studnie głębinowe

Post autor: wołmn »

U nas studnią kompleksowo zajęła się firma GEOXX https://www.geoxx.pl/oferta/studnie-glebinowe z Olsztyna. Oni opracowali na początku komplet dokumentów umożliwiających realizację takiej inwestycji zgodnie z wymogami Prawa geologicznego i górniczego oraz Prawa wodnego. Później przeszli już do samej budowy studni, no i oczywiście opracowali także dokumentację podwykonawczą. To kompetentni i doświadczeni specjaliści, których bardzo serdecznie polecam.
Wołomin

Re: studnie głębinowe

Post autor: Wołomin »

Kiedy zależy nam na zbudowaniu studni głębinowej to ja również jestem zdania, że bardzo ważną sprawą jest to, aby wiedzieć jak zbudowana jest pompa głębinowa. Niezwykle ciekawie ten temat poruszono na stronie https://www.dostudni.pl/jak-zbudowana-j ... ,b157.html i mi on wiele rzeczy wytłumaczył.
aniaś

Re: studnie głębinowe

Post autor: aniaś »

Nie ma to jak poszukiwanie odpowiedniego wyposażenia do studni w sklepach, które przede wszystkim są bardzo dobrej jakości. Stąd wydaje mi się, że dobrze będzie poszperać za czymś takim jak pompa do studni. Moim zdaniem to świetna sprawa i nie ma co się oszukiwać. Jeśli chcemy zdrową wodę, powinniśmy to wybierać.
ODPOWIEDZ