studnie głębinowe

Jak radzić sobie z dłużnikami?
Lucuś83

studnie głębinowe

Post autor: Lucuś83 »

Cześć, wykonywaliście kiedyś studnie głębinowe? Z tego co zauważyłem to bardzo dużo osób szuka firmy, która wybuduje studnie bielsko. Niestety bardzo cieżko znaleźć firmę, która wykona dla nas studnie w miare szybko. Nie wiem też która firma jest doświadczona. Mieliście do czynienia z firmami, które budują studnie?
Awatar użytkownika
traper
Posty: 167
Rejestracja: 30 cze 2020, 22:12

Re: studnie głębinowe

Post autor: traper »

Samo już posiadanie studni głębinowej w dzisiejszych czasach jest na pewno bardzo dobrym wyborem, gdyż poniekąd stajemy się niezależni. Ja również jestem zdania, że bardzo fajnym rozwiązaniem do tych studni jest pompa nawierzchniowa https://www.dostudni.pl/pompy-napowierz ... ,c105.html ponieważ to dzięki niej możemy tak naprawdę tą wodę dostarczyć na powierzchnię.
róber

Re: studnie głębinowe

Post autor: róber »

Sam montuję codzienne różnego rodzaju pompy wodne i mogę poświadczyć, że w kwestii studni nie ma niczego lepszego nad pompy damba https://www.dambat.pl/ . Głównie sprzedają się czarne serie, np: beta-2 czy nova, a to dlatego, że producent mocno je ulepszył. Jako jedyny tak naprawdę skupia się na tym, czego jego klienci potrzebują i to im daje.
ODPOWIEDZ