studnie głębinowe

Jak radzić sobie z dłużnikami?
Iruś72

studnie głębinowe

Post autor: Iruś72 »

Cześć, budowaliście kiedyś studnie głębinowe? Warto poszukać profesjonalnej firmy, która zbuduje studnie bielsko. Wiadomo, że firm w internecie jest naprawdę bardzo dużo i ciężko zdecydować się, która będzie najlepsza ale warto patrzeć na doświadczenie. Kojarzycie firmę, która wykonuje studnie?
Awatar użytkownika
traper
Posty: 167
Rejestracja: 30 cze 2020, 22:12

Re: studnie głębinowe

Post autor: traper »

W dzisiejszych czasach bardzo wiele domów buduje się za miastem i wtedy właśnie doskonałym rozwiązaniem jest posiadanie własnej studni głębinowej. Ja jestem zdania, że jak najbardziej bardzo fajną sprawą jest to co napisano w https://www.dostudni.pl/czy-wlasna-stud ... ,b134.html gdyż na pewno wielu z nas zastanawia się czy w ogóle posiadanie studni jest opłacalne.
tór

Re: studnie głębinowe

Post autor: tór »

W zasadzie to jestem w kropce, bo sama muszę mieć studnię, ale nie za bardzo wiem jaką i dlaczego ją kupić . Bo widzicie, że jednak mimo wszystko to bardzo mi zależy na tym, żeby to działało latami, a opinie słyszy się różne. Stąd właśnie chciałabym od was się więcej o tym dowiedzieć. Może poradzicie mi, co warto zrobić i dlaczego?
mróvka

Re: studnie głębinowe

Post autor: mróvka »

W zasadzie to jestem w kropce, bo sama muszę mieć studnię, ale nie za bardzo wiem jaką i dlaczego ją kupić . Bo widzicie, że jednak mimo wszystko to bardzo mi zależy na tym, żeby to działało latami, a opinie słyszy się różne. Stąd właśnie chciałabym od was się więcej o tym dowiedzieć. Może poradzicie mi, co warto zrobić i dlaczego? Czy ta https://www.dambat.pl/ firma to dobry wybór?
ODPOWIEDZ