sztuka nowoczesna

Jak radzić sobie z dłużnikami?
Patryś24

sztuka nowoczesna

Post autor: Patryś24 »

Cześć, czym się interesujecie? Według mnie sztuka nowoczesna jest bardzo interesującym zagadnieniem. Czytanie artykułów o sztuce oraz oglądanie przeróżnych obrazów to zdecydowanie moje hobby. Myślicie, że mogłaby was zainteresować sztuka czy raczej nie jest to wasza bajka?

brama garażowa segmentowa castorama promocja
Awatar użytkownika
traper
Posty: 167
Rejestracja: 30 cze 2020, 22:12

Re: sztuka nowoczesna

Post autor: traper »

Zdecydowanie sama sztuka na pewno jest bardzo interesująca i ja muszę przyznać, że również uwielbiam jeszcze uczęszczać do teatru. Najlepszym jak dla mnie miejscem jest teatr komedia https://teatrkomedia.pl/ w którym za każdym razem znajduję dla siebie fajne przedstawienia.
Karolinka

Re: sztuka nowoczesna

Post autor: Karolinka »

Sztuka nowoczesna to naprawdę ciekawy temat. Bardzo lubię oglądać dzieła sztuki, jak i później o nich dyskutować. Często z mężem czy przyjaciółmi odwiedzam galerie sztuki. Ostatnio zaczęliśmy odwiedzać Gallery of Young Polish Art w Warszawie. Muszę przyznać, że jest to naprawdę wyjątkowe miejsce, w którym można spotkać zadziwiające dzieła młodych polskich artystów. Zdecydowanie jeżeli interesujecie się sztuką to obowiązkowe miejsce do odwiedzenia ;) Wiele dzieł można również zakupić i zabrać kawałek sztuki do domu :) Zerknijcie sobie na ich profil https://www.instagram.com/goypa.pl/ :)
tarkk

Re: sztuka nowoczesna

Post autor: tarkk »

To jak najbardziej moja bajka. Mam własną galerię sztuki i wystawiamy dzieła różnego rodzaju, także sztuki współczesnej, która czasami jest kontrowersyjna, czy szokuje, ale ja naprawdę ją lubię. Niektóre dzieła są trudne do ekspozycji, wtedy korzystamy z usług firmy Art Transporter https://www.art-transporter.com.pl/oferta/wystawy z Warszawy, która pomaga nam je wystawić, ale oni także przewożą eksponaty, zajmują się ich dokładnym i bezpiecznym pakowaniem i dowozem na miejsce. Polecam ich serdecznie.
ODPOWIEDZ