sztuka nowoczesna

Jak radzić sobie z dłużnikami?
Patryś24

sztuka nowoczesna

Post autor: Patryś24 »

Cześć, czym się interesujecie? Według mnie sztuka nowoczesna jest bardzo interesującym zagadnieniem. Czytanie artykułów o sztuce oraz oglądanie przeróżnych obrazów to zdecydowanie moje hobby. Myślicie, że mogłaby was zainteresować sztuka czy raczej nie jest to wasza bajka?
Awatar użytkownika
traper
Posty: 167
Rejestracja: 30 cze 2020, 22:12

Re: sztuka nowoczesna

Post autor: traper »

Zdecydowanie sama sztuka na pewno jest bardzo interesująca i ja muszę przyznać, że również uwielbiam jeszcze uczęszczać do teatru. Najlepszym jak dla mnie miejscem jest teatr komedia https://teatrkomedia.pl/ w którym za każdym razem znajduję dla siebie fajne przedstawienia.
Karolinka

Re: sztuka nowoczesna

Post autor: Karolinka »

Sztuka nowoczesna to naprawdę ciekawy temat. Bardzo lubię oglądać dzieła sztuki, jak i później o nich dyskutować. Często z mężem czy przyjaciółmi odwiedzam galerie sztuki. Ostatnio zaczęliśmy odwiedzać Gallery of Young Polish Art w Warszawie. Muszę przyznać, że jest to naprawdę wyjątkowe miejsce, w którym można spotkać zadziwiające dzieła młodych polskich artystów. Zdecydowanie jeżeli interesujecie się sztuką to obowiązkowe miejsce do odwiedzenia ;) Wiele dzieł można również zakupić i zabrać kawałek sztuki do domu :) Zerknijcie sobie na ich profil https://www.instagram.com/goypa.pl/ :)
tarkk

Re: sztuka nowoczesna

Post autor: tarkk »

To jak najbardziej moja bajka. Mam własną galerię sztuki i wystawiamy dzieła różnego rodzaju, także sztuki współczesnej, która czasami jest kontrowersyjna, czy szokuje, ale ja naprawdę ją lubię. Niektóre dzieła są trudne do ekspozycji, wtedy korzystamy z usług firmy Art Transporter https://www.art-transporter.com.pl/oferta/wystawy z Warszawy, która pomaga nam je wystawić, ale oni także przewożą eksponaty, zajmują się ich dokładnym i bezpiecznym pakowaniem i dowozem na miejsce. Polecam ich serdecznie.

czerwony ryż jak gotować
ODPOWIEDZ