Zadłużenie firmy

Jak radzić sobie z dłużnikami?
Awatar użytkownika
Berasia
Posty: 20
Rejestracja: 26 lut 2019, 14:22

Zadłużenie firmy

Post autor: Berasia »

Prowadzę działalność gospodarczą i mam spore problemy finansowe. Nie spłacam regularnie wszystkich zobowiązań. Obawiam się, że moja firma jest lub może trafić do rejestru BIG. Jak wygląda taka procedura? Kiedy w ogóle oni otrzymują informacje o zadłużeniu?
Awatar użytkownika
Koncept
Posty: 18
Rejestracja: 26 lut 2019, 14:25

Re: Zadłużenie firmy

Post autor: Koncept »

Jeszcze niedawno interesowałam się tym tematem, ze względu na zadłużenie firmy mojej siostry. Znalazłam bardzo ciekawy portal, a anim właśnie taki artykuł https://spiralazadluzenia.pl/czyszczeni ... #more-2268 . Masz w nim, jak na tacy wytłumaczone czym jest BIG i kiedy trafiają do nich informacje o sytuacji finansowej firmy. Z pewnością przyda Ci się w Twojej sytuacji.
Awatar użytkownika
gomar
Posty: 5
Rejestracja: 05 cze 2019, 16:42

Re: Zadłużenie firmy

Post autor: gomar »

Zawsze sprawdzam opinie w sieci na temat danej usługi. W ten sposób mam pewność, że wybieram tylko sprawdzone opcje.
Matka powiedziała mi kiedyś, że samotnie nie da się przetrwać - a gdyby nawet jakoś się udało, to nikt nie chce takiego życia.
Awatar użytkownika
Janusz
Posty: 3
Rejestracja: 10 cze 2019, 23:34

Re: Zadłużenie firmy

Post autor: Janusz »

Niestety w tym zakresie nie mam nic do zaproponowania. Musisz sam nad czymś pomyśleć.
Pamiętaj chłopcze, że człowiek rozumny zawsze woli stać na uboczu, gdyż świat znacznie lepiej widać, kiedy samemu jest się skrytym w mroku.
Awatar użytkownika
inaczej
Posty: 1
Rejestracja: 19 gru 2019, 12:18

Re: Zadłużenie firmy

Post autor: inaczej »

Prowadząc firmę trzeba liczyć się z tym, że coś może pójść nie po naszej myśli. Warto się przygotować i wiedzieć jak postępować w przypadku utraty płynności finansowej i braku wypłacalności. Podstawowe informacje o upadłości opisano na blogu https://wyzerujdlugi.pl/blog/. W trudniejszych i bardziej skomplikowanych przypadkach konieczne może okazać się skorzystanie z pomocy wyspecjalizowanej kancelarii prawnej.
Awatar użytkownika
tereska
Posty: 13
Rejestracja: 24 lut 2020, 19:59

Re: Zadłużenie firmy

Post autor: tereska »

Zerknij na https://kancelarialexa.pl/ , firma od lat skutecznie pomaga nam wychodzić z nawet ogromnych długów. Znają metody, dzięki którym można zacząć nowe życie bez długów a teraz zamówić możesz u nich darmową analizę, później pomyślicie co z tym zrobić co Wam podpowiedzą.
Awatar użytkownika
koala
Posty: 59
Rejestracja: 18 cze 2019, 23:22

Re: Zadłużenie firmy

Post autor: koala »

No to moze warto by bylo pomyslec nad jakims kredytem gotowkowym? nam teraz tez bylo ciezko ze wzgledu na kryzys wywolany pandemia, ale na szczescie dzieki wsparciu pani Fiedoruk i grupy Finanza Polska udalo nam sie na dobrych warunkach otrzymac kredyt gotowkowy ze wsparciem panstwa na rozwoj firmy :) Nie wiem co bysmy zrobili, gdyby taka pomoc nie przyszla...
Awatar użytkownika
neniss
Posty: 71
Rejestracja: 18 cze 2019, 21:59

Re: Zadłużenie firmy

Post autor: neniss »

kredyt odnawialny może w takiej sytuacji? zwróć się do doradców kredytowych z https://www.boldinvest.pl/ ,oni podpowiedzą co najlepiej w tej sytuacji zrobić i sprawdzą aktualne oferty banków tak, że będziesz mogła wybrać tę która będzie najbardziej atrakcyjna
ODPOWIEDZ