Ekologia w domu

Czarna lista.
annuis

Ekologia w domu

Post autor: annuis »

Ja to mocno zastanawiam się, jak podziałać w temacie rozwiązań technologicznych w domu. Ma być ekologicznie i fajnie, a nie jakoś tam wiecie, nierentownie. Dlatego może rekuperacja jest dobrym pomysłem? Dla mnie ważne, byśmy się na ten temat zdecydowali.
lilek

Re: Ekologia w domu

Post autor: lilek »

Od pewnego czasu zastanawiałem się nad skutecznym monitorowaniem emisji gazów w mojej firmie. Artykuł o różnych metodach pomiaru, dostępny pod adresem https://chochlikdrukarski.com.pl/przyrz ... zwiazania/ , zainteresował mnie na tyle, że teraz aktywnie poszukuję adekwatnych rozwiązań.
pawian

Re: Ekologia w domu

Post autor: pawian »

Chciałem rozpocząć budowę, ale nie miałem decyzji środowiskowej i nie wiedziałem, jak ją uzyskać. Na szczęście znajomy polecił mi tę firmę https://www.ekomeritum.pl/decyzja-srodowiskowa/ , gdzie uzyskałem potrzebną pomoc. Mają naprawdę dobrze skonstruowaną ofertę.
mędrzec

Re: Ekologia w domu

Post autor: mędrzec »

Jeśli zamierzacie zutylizować zużyty sprzęt elektroniczny, warto skorzystać z usług solidnej firmy, takiej jak ta: https://elektrycznesmieci.pl/. Oferują odbiór elektrośmieci od klientów indywidualnych i przedsiębiorstw. Z nimi bez problemu oddacie zużyty sprzęt elektroniczny. Na ich stronie znajdziecie wykaz ich pojemników na mapie.
ODPOWIEDZ