Decydowanie się na pożyczkę

Skuteczne firmy windykacyjne, rozwiązywanie problemów z brakiem płatności za usługi. Jak odzyskać należności?
Awatar użytkownika
rozwalator
Posty: 6
Rejestracja: 17 lip 2019, 19:44

Decydowanie się na pożyczkę

Post autor: rozwalator »

Według mnie, gdy zachodzi nagła potrzeba to pożyczki prywatne od ręki to świetne rozwiązanie. Gdy dobrze przejrzysz takie oferty http://www.e-bankier.pl/ , znajdziesz te w których gotówkę mozesz oddać bez prowizji. Sama z takich rozwiązań kilka razy korzystałam i była to dla mnie awaryjna, ale skuteczna sytuacja.
Awatar użytkownika
hdc
Posty: 6
Rejestracja: 03 wrz 2019, 18:58

Re: Decydowanie się na pożyczkę

Post autor: hdc »

jesli pożyczka to tylko w banku - żadne parabanki bo utoniesz
Awatar użytkownika
Kozel
Posty: 27
Rejestracja: 19 mar 2020, 13:56

Re: Decydowanie się na pożyczkę

Post autor: Kozel »

Dokładnie. Przez pożyczki pozabankowe bardzo łatwo jest opaść w spiralę zadłużenia.

opaska z grupą krwi
Awatar użytkownika
publicystka
Posty: 28
Rejestracja: 27 lut 2019, 16:10

Re: Decydowanie się na pożyczkę

Post autor: publicystka »

No wiecie, czasem zbyt lekko się na jakiś kredyt decydujemy i finalnie jesteśmy potem zablokowani. Bo jest jakaś tam oferta, a my nie możemy sprawdzić, co jest dla nas najlepsze. Dlatego też mam nadzieję, że jesteście w stanie mi podpowiedzieć jakąś opcję. Jeśli nie, to Doradca Finansowy Kielce będzie musiał to zrobić. Sama się boję zaciągać kredyt.
Awatar użytkownika
trallek
Posty: 54
Rejestracja: 27 lis 2019, 10:37

Re: Decydowanie się na pożyczkę

Post autor: trallek »

Ogólnie to wiadomo, że lepiej oszczędzać niż pożyczać jednak życie zmusza do różnych decyzji szczególnie teraz w czasach kryzysu gospodarczego to przed podjęciem decyzji polecam skorzystać z pomocy profesjonalistów w moim przypadku był to pewien doradca kredytowy z Warszawy opinie miał bardzo dobre, znajomi polecali i dzięki temu udało się wziąć kredyt na niskim oprocentowaniu +bez ukrytych kosztów. Przezorny zawsze ubezpieczony jak to się mówi ;)
Awatar użytkownika
GGumos
Posty: 27
Rejestracja: 11 wrz 2019, 14:02

Re: Decydowanie się na pożyczkę

Post autor: GGumos »

Przedsiębiorcy z województwa podlaskiego mogą liczyć na pożyczki 0% na termomodernizację swojego przedsiębiorstwa. Tutaj https://pozyczkowy.com.pl/kredyty-finan ... ki-na-oze/ poczytajcie sobie o warunkach. Są naprawdę korzystne.
Awatar użytkownika
neniss
Posty: 71
Rejestracja: 18 cze 2019, 21:59

Re: Decydowanie się na pożyczkę

Post autor: neniss »

W życiu sytuacje różne się zdarzają, czasami nagłe, kiedy konieczne jest wzięcie pożyczki, gdyż nie dysponujemy odpowiednią ilością gotówki. Ważne jednak jest to, by korzystać z pożyczek jak najtańszych, dlatego też sprawdzenie ofert w porównywarce https://www.bankier.pl/smart jest najsensowniejsze. W kilka chwil można sprawdzić jakie jet oprocentowanie, rrso i prowizja dla danej oferty w konkretnym banku.
Awatar użytkownika
agusa
Posty: 39
Rejestracja: 25 sie 2019, 20:14

Re: Decydowanie się na pożyczkę

Post autor: agusa »

Przede wszystkim trzeba brać pożyczkę z głową, aby później móc ją spłacić. Jeśli pojawia się jakiekolwiek problemy, to warto sobie tutaj https://www.splatachwilowek.pl/ zerknąć. Jest tam bowiem ciekawa propozycja w tym zakresie, która może okazać się niezwykle przydatna i przede wszystkim można w ten sposób uniknąć kłopotów.

wit k2 mk7
Awatar użytkownika
guerlaina
Posty: 23
Rejestracja: 21 cze 2020, 11:47

Re: Decydowanie się na pożyczkę

Post autor: guerlaina »

Możecie jeszcze skorzystać z oferty Provema . Ja akurat słyszałem, że są bardzo rzetelni i uczciwi, więc warto im zaufać. A co najważniejsze - decyzja o przyznaniu kredytu jest u nich bardzo szybka i to online, bez formalnosci, więc to idealna opcja dla osób, które "na gwałt" potrzebują pieniędzy.
Awatar użytkownika
Neonowa
Posty: 16
Rejestracja: 09 cze 2020, 13:57

Re: Decydowanie się na pożyczkę

Post autor: Neonowa »

Cześć, mam pytanie czy ktoś z was orientuje się jak to jest ze wcześniejszą spłatą kredytu? Dowiedziałam się ostatnio, że spłacając wcześniej kredyt mogę liczyć na zwrot prowizji bankowej . Podczas zawierania kredytu niestety Pani o tym nie wspomniała a dowiedziałam się przez przypadek od koleżanki i zastanawiam się czy idzie sporo na tym zyskać czy lepiej spłacać kredyt normalnie?
Awatar użytkownika
koala
Posty: 59
Rejestracja: 18 cze 2019, 23:22

Re: Decydowanie się na pożyczkę

Post autor: koala »

Ja teraz potrzebowalam zalatwic kredyt dla firmy, bo niestety prawie stracilismy plynnosc z powodu kryzysu a pracownikom jednak trzeba bylo zaplacic.. Na szczescie z pomoca przyszla mi Pani Fiedoruk z https://wsparciebiznesu.finanzapolska.com/ - pomogla nam zalatwic kredyt z zabezpieczeniem BGK i wsparciem panstwa, to byl ratunek dla naszej firmy
Awatar użytkownika
Telimena
Posty: 11
Rejestracja: 20 lip 2020, 19:50

Re: Decydowanie się na pożyczkę

Post autor: Telimena »

W obecnej sytuacji chyba lepiej się nie zadłużać. Raczej brałabym pod uwagę jakieś inwestycje, chociaż drobne, tak, żeby oszczędzić na przyszłość. Ważne, żeby mieć bezpieczny kapitał bo to nie jest też dobry moment na ewentualne straty ;)
Awatar użytkownika
neniss
Posty: 71
Rejestracja: 18 cze 2019, 21:59

Re: Decydowanie się na pożyczkę

Post autor: neniss »

to już każdy sam wie czy może wziąć kredyt czy nie. wiesz, to nie jest tak, że kredyt to zło jak niektórzy myślą. często i gęsto bierze się go po to by zainwestować i ostatecznie zarobić. wszystko zależy od człowieka jak wykorzysta te pieniądze. i gdybyście potrzebowali kredytu gotówkowe, dla firmy czy hipotecznego to polecam się odezwać do https://www.boldinvest.pl/kontakt - doświadczeni eksperci od finansów
Awatar użytkownika
pestka
Posty: 56
Rejestracja: 23 sie 2019, 15:24

Re: Decydowanie się na pożyczkę

Post autor: pestka »

Wiadomo, że czasami bywa taka konieczność, że tą pożyczkę trzeba wziąć. Często jednak wybieramy się do doradcy finansowego w celu ustalenia kredytu- jaki będzie dla nas najlepszy. Czy wiecie jednak ile zarabia pośrednik kredytowy? Ja już wiem, bo tutaj https://doradcakredytowy.augustow.pl/do ... e-zarabia/ znalazłam odpowiedź.
Awatar użytkownika
lilia
Posty: 72
Rejestracja: 17 sie 2020, 12:17

Re: Decydowanie się na pożyczkę

Post autor: lilia »

Według mnie, oszczędzanie regularne może przynieść naprawdę dobre skutki. My zawsze staramy się zabezpieczać środki, tak aby w razie potrzeby nie mieć potrzeby i konieczności brania kredytu. Ciekawe porady inwestycyjne i doradztwo w tym zakresie znajdzieciena stronie Vienna Life :)
rózka

Re: Decydowanie się na pożyczkę

Post autor: rózka »

Pożyczka jest świetnym rozwiązaniem w przypadku jak potrzebujemy gotówki, a np. banki nam odmawiają bo już mamy jakiś kredyt. Wtedy można na stronie aasa polska wnioskować o pożyczkę, można małe kwoty i te większe nawet do 15 tysięcy. Wszystko na dowód, weryfikacja w kilka chwil i przelew na konto za 0zł tego samego dnia
Leśka

Re: Decydowanie się na pożyczkę

Post autor: Leśka »

Też chyba się zdecyduję. Wiecie jak długo trzeba czekać na przyznanie gotówki w Wonga?
oewonga_pożyczki

Re: Decydowanie się na pożyczkę

Post autor: oewonga_pożyczki »

Leśka pisze: ↑29 paź 2020, 2:19 Też chyba się zdecyduję. Wiecie jak długo trzeba czekać na przyznanie gotówki w Wonga?
Cześć,
jeżeli chodzi o czas oczekiwania na wypłatę pożyczki z wonga.com, to możesz się jej spodziewać na koncie nawet po kilku minutach. Zawsze wysyłamy szybki przelew, dlatego też upewnij się, że nie będzie on ograniczony godzinami pracy Twojego banku. Możesz to sprawdzić na naszej stronie wonga.com w zakładce „Jak to działa”, pod przyciskiem „godziny pracy banków i zasady”, w których Twój bank księguje nowe wpłaty środków na konto.
Zapraszam do kontaktu z naszą infolinią pod numerem 22 388 88 88* oraz 660 168 100 lub skorzystania z chatu na https://www.wonga.pl/live_chat. Możesz również zamówić rozmowę na naszej stronie internetowej.
W razie pytań jestem do dyspozycji
Tomek | Ekspert wonga.com

* Koszt połączenia zgodny z taryfą opłat operatora.
Elińka

Re: Decydowanie się na pożyczkę

Post autor: Elińka »

Ile można pożyczyć w Wonga za pierwszym razem? Nie orientuję się za bardzo w temacie, bo do tej pory nigdy nie musiałam brać pożyczek.
oewonga_pożyczki

Re: Decydowanie się na pożyczkę

Post autor: oewonga_pożyczki »

Cześć,
to, ile możesz pożyczyć w Wonga za pierwszym razem zależy od tego, na jaki rodzaj pożyczki się zdecydujesz. W ofercie Wonga masz do wyboru zarówno pożyczkę krótkoterminową, jak i ratalną. Maksymalną kwotą, jaką możesz pożyczyć w przypadku pożyczki krótkoterminowej na 30 dni to 1000 zł. Jej koszt wynosi 0 zł. Warto tu zaznaczyć, że w Wonga nie tylko pierwsza, ale i każda kolejna pożyczka na 30 dni jest darmowa.
W naszej ofercie mamy również pożyczkę ratalną do 20 000 zł, której spłatę możesz rozłożyć nawet na 48 wygodnych rat. Koszt pożyczki ratalnej jest ustalany indywidualnie dla każdego klienta i poznasz go w momencie składania wniosku, jeszcze przed podpisaniem umowy. Jeśli jesteś nowym klientem, to możesz skorzystać z naszej promocji pożyczki ratalnej, w której RRSO wynosi jedynie 19,9% (regulamin: https://www.wonga.pl/regulamin-rrso).
Należy pamiętać, że przyznajemy pożyczki na podstawie pozytywnej decyzji kredytowej, po weryfikacji wniosku, który należy złożyć na stronie wonga.com bądź telefoniczne, kontaktując się z naszą infolinią.
Zapraszam do kontaktu z naszą infolinią pod numerem 22 388 88 88* oraz 660 168 100 lub na chat: https://www.wonga.pl/live_chat. Możesz również zamówić rozmowę na naszej stronie internetowej.
W razie pytań, pozostaję do dyspozycji
Tomek | Ekspert wonga.com

nasiona automatic
Łezka

Re: Decydowanie się na pożyczkę

Post autor: Łezka »

Ja jeszcze też się chętnie dopytam, jakie dokumenty mam przygotować, zanim zdecyduję się złożyć wiosek o pożyczkę? Co potrzebujecie?
oewonga_pożyczki

Re: Decydowanie się na pożyczkę

Post autor: oewonga_pożyczki »

Cześć,
wniosek o pożyczkę w Wonga możesz złożyć, jeśli masz skończone 18 lat, polskie obywatelstwo, a także posiadasz dostęp do Internetu. Zasady w Wonga są przejrzyste, a wzięcie pożyczki szybkie i proste. Aby wnioskować o pożyczkę wystarczy, że przygotujesz:
1. numer Twojego rachunku bankowego,
2. numer Twojego dowodu osobistego ,
3. numer telefonu komórkowego, który będzie potrzebny do weryfikacji.
Następnie wejdź na stronę wonga.com i na suwakach zaznacz kwotę, jaką chcesz pożyczyć i na jak długo. Wypełnij wniosek i podaj w nim swoje dane. Jest to konieczne do sprawdzenia, czy spłata pożyczki nie będzie dla Ciebie zbyt dużym obciążeniem finansowym. Jeśli decyzja będzie pozytywna gotówka zostanie przelana na Twoje konto. Umowę pożyczkową możesz podpisać drogą elektroniczną lub tradycyjnie.
Zapraszam do kontaktu z naszą infolinią pod numerem 22 388 88 88* oraz 660 168 100 lub skorzystania z chatu na https://www.wonga.pl/live_chat. Możesz również zamówić rozmowę na naszej stronie internetowej.
W razie pytań jestem do dyspozycji
Tomek | Ekspert wonga.com
* Koszt połączenia zgodny z taryfą opłat operatora

zfr6f-11
Chałka

Re: Decydowanie się na pożyczkę

Post autor: Chałka »

Decyzje związane z finansami mogą być problematyczne i mogą mieć też opłakane konsekwencje. Najważniejsze to wiedzieć, co się robi, zachować rozsądek i mieć wiedzę, na której będziemy bazować, wybierając ofertę. Swoje poszukiwania można rozpocząć od śledzenia różnych portali o tematyce finansowej https://forex-gra.pl/, gdzie znajdziecie szczegółowy opis różnych zagadnień https://forex-gra.pl/kredyty/ranking-po ... ka-wybrac/.
Miśka

Re: Decydowanie się na pożyczkę

Post autor: Miśka »

Istnieje wiele sytuacji, w których taki zastrzyk gotówki może okazać się kluczowy. Ja zdecydowałam się na kredyty online głównie ze względu na brak uciążliwych i długich procedur oraz jasne formalności. To naprawdę wygodna opcja, a oferty dopasowywane są na podstawie możliwości i preferencji :)
hanna334ż

Re: Decydowanie się na pożyczkę

Post autor: hanna334ż »

Moim zdaniem nie warto wszystkiego wydawać a część zainwestować. Jednak warto czytać wszystkie umowy by nie musieć w przyszłości odzyskiwać pieniędzy z polisolokaty warty lub innego ubezpieczyciela jak to było w moim przypadku, jednak trafiłam na dobrą kancelarie od polisolokat.
pędzel

Re: Decydowanie się na pożyczkę

Post autor: pędzel »

Mamy takie czasy, że wiele firm, aby nie upaść, ratuje się pożyczką. Na szczęście tą łatwo można otrzymać, także przez internet. Żeby ograniczyć formalności, warto zdecydować się na pożyczkę pozabankową. Procedury trwają krócej, a można starać się o kwotę nawet kilkuset tysięcy złotych. Więcej szczegółów jest tutaj https://www.get-money.pl/banki/pozyczki-na-raty
Sośka

Re: Decydowanie się na pożyczkę

Post autor: Sośka »

oewonga_pożyczki pisze: ↑15 lut 2021, 1:05 Cześć,
wniosek o pożyczkę w Wonga możesz złożyć, jeśli masz skończone 18 lat, polskie obywatelstwo, a także posiadasz dostęp do Internetu. Zasady w Wonga są przejrzyste, a wzięcie pożyczki szybkie i proste. Aby wnioskować o pożyczkę wystarczy, że przygotujesz:
1. numer Twojego rachunku bankowego,
2. numer Twojego dowodu osobistego ,
3. numer telefonu komórkowego, który będzie potrzebny do weryfikacji.
Następnie wejdź na stronę wonga.com i na suwakach zaznacz kwotę, jaką chcesz pożyczyć i na jak długo. Wypełnij wniosek i podaj w nim swoje dane. Jest to konieczne do sprawdzenia, czy spłata pożyczki nie będzie dla Ciebie zbyt dużym obciążeniem finansowym. Jeśli decyzja będzie pozytywna gotówka zostanie przelana na Twoje konto. Umowę pożyczkową możesz podpisać drogą elektroniczną lub tradycyjnie.
Zapraszam do kontaktu z naszą infolinią pod numerem 22 388 88 88* oraz 660 168 100 lub skorzystania z chatu na https://www.wonga.pl/live_chat. Możesz również zamówić rozmowę na naszej stronie internetowej.
W razie pytań jestem do dyspozycji
Tomek | Ekspert wonga.com
* Koszt połączenia zgodny z taryfą opłat operatora
Mam pożyczkę w Wonga, ale jeszcze trochę mi brakuje, czy mogę w trakcie spłacania jednej wziąć drugą pożyczkę?
oewonga_pożyczki

Re: Decydowanie się na pożyczkę

Post autor: oewonga_pożyczki »

Cześć,
jednorazowo możesz wziąć w Wonga tylko jedną pożyczkę. O kolejną możesz wnioskować od razu po spłacie poprzedniej. W Wonga umożliwiamy jednak dobrania dodatkowej gotówki do aktywnej pożyczki. Aby sprawdzić czy mamy dla Ciebie ofertę doładowania zaloguj się na swoje konto na wonga.pl/login.
Zapraszam do kontaktu z naszą infolinią pod numerem 22 388 88 88* oraz 660 168 100 lub skorzystania z chatu na: wonga.pl/live_chat. Możesz również zamówić rozmowę na naszej stronie internetowej.
W razie pytań jestem do dyspozycji
Tomek | Ekspert wonga.com
* Koszt połączenia zgodny z taryfą opłat operatora
Łukasiewicz

Re: Decydowanie się na pożyczkę

Post autor: Łukasiewicz »

Decyzja o wzięciu jakiejkolwiek pożyczki, powinna być dobrze przemyślana i poparta jakimś dobrym rankingiem, w którym znajdziemy nie tylko pożyczki ale i kredyty gotówkowe https://www.get-money.pl/oferta/produkty-finansowe/ranking-kredytów-gotówkowych również dla osób, które nie mają konta w danym banku. Ja tak właśnie zrobiłem i zdecydowałem się na wzięcie pożyczki w promocji dla nowych klientów banku przez internet i bez kontaktu telefonicznego z pracownikiem banku.
bogusława

Re: Decydowanie się na pożyczkę

Post autor: bogusława »

Warto wiedzieć, że w weekend też można wziąć chwilówkę. Nawet osoba bezrobotna może taką pożyczkę dostać. W artykule https://gazetapowiatowa.pl/poradniki/pr ... robotnych/ znajdziecie wszystkie informacje na ten temat. Czasem może być ona bardzo przydatna.

nsysps4100
raruś

Re: Decydowanie się na pożyczkę

Post autor: raruś »

Jak wiadomo różne rzeczy w życiu się przytrafiają i czasami może zabraknąć gotówki na jakiś ważny cel. Wówczas można się poratować pożyczką, którą można wziąć na https://concash.pl/ . Wnioskowanie odbywa się online, jest proste i wygodne i trwa dosłownie parę chwil
KarolciaWinow

Re: Decydowanie się na pożyczkę

Post autor: KarolciaWinow »

Lepiej nie decydować się na pożyczkę tylko odłożyć pieniądze. Odkładanie pieniędzy to ważna umiejętność, która może pomóc Ci osiągnąć cele finansowe i zabezpieczyć swoją przyszłość.

Określ swój cel oszczędzania: Zanim zaczniesz odkładać pieniądze, określ, na co chcesz je wykorzystać. Czy chcesz zaoszczędzić na wakacje, samochód, emeryturę czy coś innego? To pomoże Ci określić, ile musisz zaoszczędzić i jak długo musisz odkładać pieniądze.

Stwórz budżet: Ważne jest, abyś wiedział, ile pieniędzy masz do dyspozycji każdego miesiąca i ile możesz przeznaczyć na oszczędzanie. Stwórz budżet, który uwzględni twoje stałe wydatki, takie jak rachunki za mieszkanie, jedzenie, transport itp., a także wydatki nieobowiązkowe, takie jak rozrywka czy zakupy.

Znajdź sposoby na oszczędzanie i dowiedz się np. z tego artykułu: jak oszczędzić pieniądze - https://tvs.pl/informacje/jak-wydawac-mniej-i-oszczedzac-pieniadze/: Możesz zaoszczędzić pieniądze na wiele sposobów. Możesz zmniejszyć swoje wydatki, unikać impulsywnych zakupów, szukać okazji i promocji, korzystać z kart lojalnościowych czy kupować używane rzeczy. Możesz też zwiększyć swoje dochody, np. poprzez pracę w wolnym czasie lub sprzedając rzeczy, których już nie potrzebujesz.

Odkładaj pieniądze regularnie: Najlepiej odkładać pieniądze regularnie, np. każdego miesiąca w określony dzień. Możesz ustawić stałe zlecenie przelewu na konto oszczędnościowe lub korzystać z aplikacji do oszczędzania. Ważne jest, aby traktować oszczędzanie jako ważny wydatek i nie wydawać oszczędności na coś innego.

Znajdź konto oszczędnościowe z dobrymi warunkami: Wybierz konto oszczędnościowe, które oferuje dobre oprocentowanie i niskie lub brak opłat. Możesz porównać oferty różnych banków i wybrać najlepszą dla siebie.

Monitoruj swoje postępy: Regularnie sprawdzaj, ile udało Ci się zaoszczędzić i jak zbliżasz się do swojego celu. To pozwoli Ci na modyfikowanie swojego planu oszczędzania, jeśli zajdzie taka potrzeba.
otolo

Re: Decydowanie się na pożyczkę

Post autor: otolo »

U mnie jedno jest pewne - potrzebuję finansowania i dlatego pod wieloma względami sprawdzam sobie, co mogę mieć, a co nie. No i jak już, to na pewno doradca kredytowy Bielsko będzie dla mnie wsparciem. Mam nadzieję, że uda mi się kogoś odpowiednio dobrać i że jednak będziemy w tym temacie całkowicie możliwie zaufani. Jak myślicie?
melka9322

Re: Decydowanie się na pożyczkę

Post autor: melka9322 »

Uważam, że korzystanie z pożyczek jest jak najbardziej dobrym rozwiązaniem, ale taką decyzję przede wszystkim trzeba dokładnie przemyśleć.

___
Zbiornik HYBRYDOWY WBD
ai8988

Re: Decydowanie się na pożyczkę

Post autor: ai8988 »

Uważam, że pożyczka jest poważną decyzją, więc dokładnie nad wszystkim trzeba się zastanowić, jeśli podejmujecie tak ważną decyzję. Wiele zależy też od kwoty.

__
Gabinet masażu w Bydgoszczy
kamil8988

Re: Decydowanie się na pożyczkę

Post autor: kamil8988 »

Pożyczka to poważna decyzja. Oczywiście ważne jest również to, jaką kwotę wybieramy, ale uważam, że większego problemu nie będzie. Sprawdźcie.

__
fotografia produktowa
owi8988

Re: Decydowanie się na pożyczkę

Post autor: owi8988 »

Pożyczka to czasem naprawdę spory ratunek dla każdego, więc uważam, że jak najbardziej warto z takich propozycji korzystać, jeśli są sprawdzone.

__
system zarządzania budynkiem bms
juwi8922

Re: Decydowanie się na pożyczkę

Post autor: juwi8922 »

Pożyczka w wielu przypadkach jest bardzo potrzebna, więc nie dziwię się, że tak wiele osób korzysta z takich możliwości. Zawsze to dodatkowa pomoc.

__
pieczątka edukacyjna matematyczna
ODPOWIEDZ