Pomoc prawna.

Dochodzenie roszczeń za nieopłaconą fakturę. Jak odzyskać pieniądze za wykonaną usługę?
Awatar użytkownika
maksik12
Posty: 44
Rejestracja: 21 wrz 2020, 16:11

Pomoc prawna.

Post autor: maksik12 »

Jednym z najskuteczniejszych form odzyskania płatności za niezapłaconą fakturę jest skontaktowanie się z prawnikiem. Większość kancelarii jak np. https://krpj.pl/ ma w doświadczeniu obsługę prawną firm. Na pewno doradzą nam jak odzyskać pieniądze, napiszą wezwanie do zapłaty.
Łukasz

Re: Pomoc prawna.

Post autor: Łukasz »

A czy macie u siebie w firmie duży problem z płatnościami? Musicie ponaglać swoich klientów? U mnie od jakiegoś czasu mam z tym problem.
Awatar użytkownika
lilka
Posty: 31
Rejestracja: 21 maja 2020, 21:41

Re: Pomoc prawna.

Post autor: lilka »

Problemy z płatnościami od klientów są chyba w każdej firmie, kwestia na jaką skalę. Poprzedni rok, pandemia, to nie był dobry czas. Oby ten był lepszy dla nas wszystkich. Co do egzekwowania i samego monitoringu płatności pomocnym i zwiększającym poprawę spływu należności jest system https://monpay.pl/ . Nawet do 30% jak deklarują klienci, którzy korzystają z tego programu. Zalety to też oszczędność czasu, system jest automatyczny i wielofunkcyjny. Pozwala monitorować i przypominać też o własnych obciążeniach, każdych praktycznie. Do tego dostępny z każdego urządzenia i bezpieczny, weryfikacja do systemu jest dwuetapowa ( tak jak do banku się logujemy). Dlatego ja nie wahałam się i właśnie jest wdrażany w mojej firmie.
ODPOWIEDZ