Faktury elektroniczne

Praktyczny poradnik, jak wystawiać faktury. Proste programy, instrukcje.
Lamaś

Faktury elektroniczne

Post autor: Lamaś »

Hej,
szukam rozwiązania do mniej pracochłonnego procesu obiegu faktur i kontroli kosztów w firmie. Znany mi schemat wygląda tak:
1. Wydruk FV w 2 egzemplarzach (1 dla ksiegowej, 1 dla siebie lub też skan w Wfirma)
2. Wprowadzenie FV do programu księgowego np. wfirma.pl
3. Wprowadzenie FV do Excela
I potem można było obrabiać dane z Excela.
Czy macie jakieś fajne triki w wfirma, które ułatwiają Wam proces kontroli kosztów? Albo łatwo pozwalają przypisać koszt do danego przychodu? Jak u Was wygląda ten proces?
Jeśli otrzymujecie do zapłaty proformę to jak później kontrolujecie to żeby była do tego faktura? Wychodzi to dopiero przy monitoringu wyciągu bankowego czy moze macie jakiś inny sposób?
https://magazynlbq.pl/efaktury-edi-elek ... biorstwie/

Chciałabym wprowadzić taki elektroniczny obieg dokumentów.
Kaśka

Re: Faktury elektroniczne

Post autor: Kaśka »

Problem można bardzo szybko rozwiązać. Wystarczy dobry program do wystawiania faktur online, cały proces jest wtedy łatwiejszy i szybszy, dzięki czemu oszczędzasz czas i nerwy. Możesz też tworzyć konta pracownikom, dzięki temu oni też będą mogli wystawiać faktury, a ty będziesz miał nad tym kontrolę.
Awatar użytkownika
traper
Posty: 167
Rejestracja: 30 cze 2020, 22:12

Re: Faktury elektroniczne

Post autor: traper »

Faktycznie samo fakturowanie jest niezwykle ważne i muszę przyznać, że ja również nastawiam się na sprawdzone metody. Jak widziałem na stronie https://www.connecto.pl/faktura-kosztowa/ to jak najbardziej faktury kosztowe na pewno dla każdego przedsiębiorcy są niezwykle ważne.
ODPOWIEDZ