Faktury

Praktyczny poradnik, jak wystawiać faktury. Proste programy, instrukcje.
Omiśka

Faktury

Post autor: Omiśka »

No ja na szczęście zupełnie się tym nie muszę stresować, bo większość ogarnia moja najlepsza na świecie księgowa. Bardzo się cieszę, że polecono mi do współpracy własnie biuro rachunkowe Rensorg.
narzędzia

Re: Faktury

Post autor: narzędzia »

Ja tam wszystko sobie elegancko rozliczam z księgowością internetową i nie potrzebuje już zatrudniać księgowej czy korzystać z usług biura rachunkowego.
Paweł

Re: Faktury

Post autor: Paweł »

Ja polecam biuro rachunkowe https://inpensa.pl/ , moim zdaniem najlepsze biuro rachunkowe we Wrocławiu. Osobiście nie mam czasu bawić się z fakturami i księgowością w firmie, dlatego dobre biuro jest konieczne, żeby nie tracić czasu i nerwów.
staśko

Re: Faktury

Post autor: staśko »

No jak chcecie sprawnie i szybko zaksięgować faktury to może dobrze byłoby skorzystać z https://scanye.pl/ , to dobry system, który pozwala na zeskanowanie faktur i zaksięgowanie ich. Klienci nie muszą od teraz stawiać się w waszym biurze z dokumentami, wszystko może zostać też przesłane przez Scanye :)
Błażej

Re: Faktury

Post autor: Błażej »

Myślę, że warto znaleźć dobry program do faktur, który ułatwi nam ich wystawianie. Ciekawą opcją są też programy, które mają więcej funkcji jak samo wystawianie faktur. Zazwyczaj kosztują one kilka złotych na miesiąc, a są naprawdę dużym ułatwieniem.
Awatar użytkownika
komarzyca
Posty: 58
Rejestracja: 27 cze 2019, 17:35

Re: Faktury

Post autor: komarzyca »

staśko pisze: ↑24 gru 2020, 4:07 No jak chcecie sprawnie i szybko zaksięgować faktury
Tak, ja właśnie szukałam takiego programu do firmy i udało mi się go znaleźć a więc teraz wystawianie faktur online jest u nas bardzo szybkie i łatwe, możemy też dzięki temu programowi sprawnie zarządzać magazynami

waleriana działanie
Awatar użytkownika
rampart
Posty: 62
Rejestracja: 20 cze 2019, 8:53

Re: Faktury

Post autor: rampart »

Warty polecenia jest mega-tech - program do wystawiania faktur i pozostałych dokumentów. Jego zaletami jest prostota w obsłudze oraz szybkość, wystawienie faktury trwa dosłownie moment. Na pewno każdy właściciel firmy doceni jego funkcjonalność, polecam wypróbować
kryśka

Re: Faktury

Post autor: kryśka »

W łatwym wystawianiu faktur bardzo mi pomógł program https://morganizerfinansow.pl/ dzięki niemu sprawy związane z formalnościami i płatnościami stały się o wiele łatwiejsze, w końcu mam dobry wgląd do płatności jak i faktur. Wszystko jest w jednym miejscu
ODPOWIEDZ