Jaki wózek wybrać

Praktyczny poradnik, jak wystawiać faktury. Proste programy, instrukcje.
Awatar użytkownika
Tomasz798
Posty: 72
Rejestracja: 11 lis 2019, 16:02

Jaki wózek wybrać

Post autor: Tomasz798 »

Zastanawiam się nad tym, jaki wózek warto wybrać do miasta. Zależy mi na czymś lekkim, co będzie można bez problemu przewieźć w samochodzie. Podobno świetnie sprawdza się ten model https://umalucha.pl/produkt/wozek-spacerowy-anex-air-x Co na ten temat sądzicie?
Awatar użytkownika
komarzyca
Posty: 58
Rejestracja: 27 cze 2019, 17:35

Re: Jaki wózek wybrać

Post autor: komarzyca »

ja bym wybrała niedrogi i praktyczny
Awatar użytkownika
pelargonia
Posty: 32
Rejestracja: 07 sie 2019, 17:18

Re: Jaki wózek wybrać

Post autor: pelargonia »

A ja wolę solidny ładny i praktyczny, kupiłam x-landera i oczu nie mogę od niego oderwać a przy tym wózek nie tylko ślicznie wygląda bo i ładnie podbija pod krawężniki i leciutko się prowadzi i jest też zwrotny
Awatar użytkownika
GGumos
Posty: 27
Rejestracja: 11 wrz 2019, 14:02

Re: Jaki wózek wybrać

Post autor: GGumos »

Odsyłam Was również do tego sklepu - https://www.sklep-smile.pl/wozki-dzieci ... -spacerowe U nich wybór wózków jest naprawdę duży. Mają w swoim asortymencie wózki różnych producentów, dzięki czemu można zrobić konkretne rozeznanie i wybrać najlepszy.
beńka

Re: Jaki wózek wybrać

Post autor: beńka »

zerknij sobie jeszcze na markę Cavoe, oni mają kapitalne wózki. My mamy AXO :) Solidna konstrukcja, świetna amortyzacja, koła z gumowymi oponami i całorocznym bieżnikiem. Nowoczesny, kompaktowy, bardzo funkcjonalny :)
Awatar użytkownika
komarzyca
Posty: 58
Rejestracja: 27 cze 2019, 17:35

Re: Jaki wózek wybrać

Post autor: komarzyca »

Słyszałam o tych wózkach ale jakoś nie mogłam się konkretnie zdecydować za to jak zamówiłam x-landera do domu na testowanie to wózek już u nas został, jest mega fajny, praktyczny i świetnie wygląda
graża

Re: Jaki wózek wybrać

Post autor: graża »

Wszystko zależy czego od takiego wózka oczekujecie. Ja będę niebawem kupować pojazd dla córci i myślę o zakupie z drugiej ręki. Takie dobre jakościowo wózki 3w1 używane w ekstra stanie można bez problemu znaleźć na przykład na serwisie Pokato. Bardzo duży wybór, fajne ceny, bezpośredni kontakt do sprzedających.
ODPOWIEDZ