Krowy

Praktyczny poradnik, jak wystawiać faktury. Proste programy, instrukcje.
Awatar użytkownika
Tomi
Posty: 15
Rejestracja: 06 mar 2019, 17:37

Krowy

Post autor: Tomi »

Mój dziadek ma niewielkie gospodarstwo i ma tam kilka krów. Wydaje mi się, ze odpowiednio dba o te zwierzęta , jednak uważam że lizawka solna też bym im sie czasem przydała. jak przekonać dziadka do ich zakupu ?
Awatar użytkownika
bystra
Posty: 24
Rejestracja: 29 kwie 2020, 22:41

Re: Krowy

Post autor: bystra »

Może wystarczyłoby przedstawić mu , dlaczego taki produkt się przyda krowom. Co jest zaletą jego stosowania... A skoro już mowa o bydłach, zwierzętach rolnych, to na pewno warto też pomyśleć o solidny ogrodzeniu, aby wypuszczać je na powietrze. Na stronie pomelac.pl znajdziecie słupek drewniany i inne niezbędne w tym kierunku artykuły.
Awatar użytkownika
ania
Posty: 54
Rejestracja: 26 cze 2019, 8:50

Re: Krowy

Post autor: ania »

Kiedyś trzymaliśmy całkiem dużo bydła, ale dziś mamy tylko jedną krowę, która daje mleko, a z drobiu kilka kur niosek. Jakoś to się wykruszyło, bardziej zajęliśmy się plonami. Na przyszły już rok musimy zdecydować jaki siewnik do nawozu wybrać, bo jednak starego ledwo w tym roku jeszcze udało się używać. Nie ma co przesadzać z oszczędzaniem, bo to się potem człowiek narobi...
Paweł

Re: Krowy

Post autor: Paweł »

Ja ostatnio mam problem z ciągnikiem i będę musiał wymienić w nim kilka części. Zastanawiam się nad zakupami ze strony https://www.dojczfar.pl/Seria-5-G-FARMOTION-TIER-4I-c60 . Kupował ktoś od nich coś?
Mateusz

Re: Krowy

Post autor: Mateusz »

Co do karmienia bydła to doskonałej jakości dodatek pozwalający obniżyć bieżący koszt produkcji mleka to młóto browarniane. Ma świetne właściwości odżywcze i działa mlekopędnie. W dobrej cenie młóto oferuje firma Domino z Żywca i my właśnie u nich zawsze zamawiamy. W sprawie konkretów odsyłam was do ich strony internetowej https://www.domino.org.pl/kontakt Uważam, że warto podjąć z nimi współprace, bo firma ma korzystne ceny i terminowo realizuje dostawy.
ODPOWIEDZ