Malowanie linii na parkingu

Praktyczny poradnik, jak wystawiać faktury. Proste programy, instrukcje.
Awatar użytkownika
Tomasz798
Posty: 72
Rejestracja: 11 lis 2019, 16:02

Malowanie linii na parkingu

Post autor: Tomasz798 »

Wbrew pozorom, to wcale nie taka prosta sprawa. Właśnie dlatego najlepiej będzie, jeśli od razu zajrzycie do http://malowanielinii.com/ i tam zdelegujecie to zadanie. Dzięki temu, będziecie mieli pewność, że Wasz parking będzie bezpieczny i zorganizowany w odpowiedni sposób.

glany digger
Awatar użytkownika
bystra
Posty: 24
Rejestracja: 29 kwie 2020, 22:41

Re: Malowanie linii na parkingu

Post autor: bystra »

Oczywiście, że parking powinien być odpowiednio oznakowany i ogrodzony. Na wszystko się dzisiaj zwraca uwagę. W końcu nikt nie chce doczekać się przykrych niespodzianek wracając przykładowo z podróży. Dlatego ja cenię takie miejsce jak https://www.parkingbalice.pl/ , gdzie parking jest dobrze strzeżony.
Lena14

Re: Malowanie linii na parkingu

Post autor: Lena14 »

A jaki system parkingowy wybraliście ? Używacie takiej technologii ? Ja zdecydowałam się na firmę taab i bez wątpienia był to super pomysł. Razem z jednym z pracowników ustaliliśmy wszystkie szczegóły, a firma zrealizowała projekt dokładnie według ustaleń. Dla mnie kontrola wjazdu i automatyczny pobór opłat był koniecznością. Chciałam, żeby parking działał jak najbardziej samodzielnie. Wszystko działa całkowicie tak jak powinno i nie mam żadnych zastrzeżeń. ;)
łyki923

Re: Malowanie linii na parkingu

Post autor: łyki923 »

Lena14 pisze: ↑03 lis 2021, 1:59 A jaki system parkingowy wybraliście ? Używacie takiej technologii ? Ja zdecydowałam się na firmę i bez wątpienia był to super pomysł. Razem z jednym z pracowników ustaliliśmy wszystkie szczegóły, a firma zrealizowała projekt dokładnie według ustaleń. Dla mnie kontrola wjazdu i automatyczny pobór opłat był koniecznością. Chciałam, żeby parking działał jak najbardziej samodzielnie. Wszystko działa całkowicie tak jak powinno i nie mam żadnych zastrzeżeń. ;)
Jakie firmy?

___
stomatolog Trzebnica
ODPOWIEDZ