Własny biznes

Praktyczny poradnik, jak wystawiać faktury. Proste programy, instrukcje.
Awatar użytkownika
mucha
Posty: 28
Rejestracja: 08 cze 2019, 11:28

Własny biznes

Post autor: mucha »

Zastanawiam się nad otwarciem własnego biznesu. Chciałabym produkować narzędzia. Znalazłam nawet dystrybutora stali: https://virgamet.pl/60crmov185-1-2358-stal-narzedziowa . Jak myślicie, czy to dobry pomysł na biznes?
Awatar użytkownika
zajfon
Posty: 5
Rejestracja: 03 sie 2019, 16:19

Re: Własny biznes

Post autor: zajfon »

Nie wiem, ale możesz to sprawdzić np. tu http://rowniwbiznesie.pl/ . Tam mają dobre artykuły na temat różnych biznesów. Można sporo wywnioskować z takiej witryny.
Nie mogę żyć bez mego życia! Nie mogę żyć bez mojej duszy!
Awatar użytkownika
rita
Posty: 13
Rejestracja: 29 cze 2019, 18:20

Re: Własny biznes

Post autor: rita »

W prowadzeniu biznesu bardzo może ci pomóc ten portal https://www.apbiznes.pl/ Znajdziesz tam mnóstwo artykułów na temat finansów, księgowości, marketingu itd. Sama często tam zaglądam w poszukiwaniu pomocy.
Awatar użytkownika
ania
Posty: 54
Rejestracja: 26 cze 2019, 8:50

Re: Własny biznes

Post autor: ania »

Jak mówią pracownice Nakatomi na ich kanale na Youtube, własny biznes to praca, jaką należy wykonywać czasem całą dobę, a nie tylko kilka godzin w ciągu dnia. Należy się zaangażować i postarać by osiągnąć sukces. Tak jak oni, otrzymali nagrodę najlepszego biznesu roku 2016. To wyróżnienie.
Awatar użytkownika
komarzyca
Posty: 58
Rejestracja: 27 cze 2019, 17:35

Re: Własny biznes

Post autor: komarzyca »

Faktycznie coś w tym musi być! :) Poza tym żeby osiągnąć sukces trzeba też inwestować w siebie i w firmę, dobrze jest też pomyśleć o środkach trwałych https://www.pko-bp.pl/srodki-trwale-fir ... umentowac/ które zwiększają majątek firmy. Tak więc robienie zakupów do firmy lub działalności gospodarczej powoduje tworzenie się majątku firmowego a przedsiębiorca może też zaliczyć do środków trwałych przedmioty, które posiadał jeszcze przed założeniem firmy
Awatar użytkownika
publicystka
Posty: 28
Rejestracja: 27 lut 2019, 16:10

Re: Własny biznes

Post autor: publicystka »

Mój mąż też myśli o własnym biznesie. Oby nam wyszło.
Awatar użytkownika
długa23
Posty: 207
Rejestracja: 08 lip 2019, 16:28

Re: Własny biznes

Post autor: długa23 »

Jeśli właśnie otwierasz własny biznes, pamiętaj o jego odpowiednim wypromowaniu. Co powiesz na wyjazdy na targi branżowe? W firmie https://www.retio.pl możesz zamówić wysokiej jakości materiały na stoisko, np. flagi wystawiennicze czy też ścianki reklamowe. My współpracujemy z tą firmę już kilka lat i jesteśmy zadowoleni, więc polecamy ;)
Awatar użytkownika
disaja
Posty: 37
Rejestracja: 27 cze 2019, 11:41

Re: Własny biznes

Post autor: disaja »

Własny biznes - tak, ale albo bardzo zyskowny, albo od razu duży, zatrudniający mnóstwo osób. Dziś kolosom łatwiej jest się utrzymać, jeśli tylko dobrze prowadzą produkcję czy usługi i mają sporo faktur kosztowych. My odziedziczyliśmy troszkę pieniążków w rodzinie i myśleliśmy o powołaniu do życia zakładu produkcyjnego z galanterią skórzaną. Kiedyś podobny prowadził mój tato, ale kiedy umarł, musieliśmy biznes zamknąć. Mamy część maszyn, halę, będzie trzeba tylko podremontować. I wykorzystać Andon http://signalo.pl/ do usprawnienia produkcji. Ta aplikacja jest naprawdę wygodna i przydatna.
Awatar użytkownika
Tomaszek43
Posty: 21
Rejestracja: 21 wrz 2019, 15:30

Re: Własny biznes

Post autor: Tomaszek43 »

Ważny jest jednocześnie odpowiedni rozwój swojej firmy oraz inwestowanie, dlatego jeśli szukacie ciekawych pomysłów to warto zastanowić się nad rynkiem nieruchomości który się świetnie rozwija i może dać dobrze zarobić. Sprawdź w wolnej chwili warsztaty inwestowania w nieruchomości https://wiwn.pl/ od Wojciecha Orzechowskiego, który dokładnie pokaże Wam na tzw. "żywym organizmie" jak dokładnie powinno to przebiegać, aby dało dobry zysk.
Awatar użytkownika
qwerty
Posty: 32
Rejestracja: 16 wrz 2019, 13:24

Re: Własny biznes

Post autor: qwerty »

Według mnie całkiem niezłym pomysłem jest założenie własnego skupu katalizatorów. Katalizatory kosztują całkiem sporo pieniędzy, ponieważ zawierają różne metale szlachetne. Jeśli interesuje Was, ile takie katalizatory mogą kosztować, to sporo informacji znajdziecie na https://www.katalizatory-warszawa.pl/to ... -sierpien/.
Awatar użytkownika
pestka
Posty: 56
Rejestracja: 23 sie 2019, 15:24

Re: Własny biznes

Post autor: pestka »

Prowadząc swoją firmę trzeba wiele kwestii sobie przemyśleć. Przykładowo jak usprawnić jej działanie. Myślę, że ciekawym rozwiązaniem dla wielu przedsiębiorców będzie outsourcing it wrocław https://aitik.pl/outsourcing-it/ . Dzięki tej opcji zyskasz większą ilość wolniejszego czasu, bo obowiązki przejmie zewnętrzna firma. Zminimalizujesz koszta i przyspieszysz różne procesy.
Awatar użytkownika
jaaponia
Posty: 1
Rejestracja: 02 paź 2019, 3:52

Re: Własny biznes

Post autor: jaaponia »

Każdy pomysł jest dobry o ile znasz się na branży, w której chcesz otworzyć działalność
Obrazek
Awatar użytkownika
qwerty
Posty: 32
Rejestracja: 16 wrz 2019, 13:24

Re: Własny biznes

Post autor: qwerty »

Fajnie jest prowadzić własną firmę, ale trzeba pamiętać o bardzo wielu różnych rzeczach. Jeśli poszukuje ktoś jakichś porad, to polecam odwiedzić bloga http://makeaproduct.wordpress.com/.
Awatar użytkownika
Jessica
Posty: 90
Rejestracja: 17 cze 2019, 14:52

Re: Własny biznes

Post autor: Jessica »

Ja swój własny biznes poddałem analizie porealizacyjnej . Jak się okazało był to strzał w dziesiątkę, bo nie spełniałem określonych warunków. Wszystko poprawiłem jak należy i teraz cieszę się dobrym biznesem.
- Marv, ten wóz jest żałosny, jasne? - rzucam. - Nie ma nawet ręcznego... stoi tam z dwoma cegłami pod tylnymi kołami.
Awatar użytkownika
Sentinel
Posty: 6
Rejestracja: 26 wrz 2019, 13:55

Re: Własny biznes

Post autor: Sentinel »

Wiele osób przekonuje mnie żeby założyć własny sklep internetowy, ale nigdy nie wydawało mi się to tak proste jak mówią. Zrobienie dobrej strony i dotarcie do klientów to jedno, ale są też bardziej prozaiczne problemy jak logistyka sklepu internetowego, czyli choćby magazynowanie towaru. Nie sądziłem, że są tak świetne firmy jak Omnipack https://omnipack.pl/, które mogą zrobić to wszystko za nas, od przyjęcia towaru, przez oczywiście odpowiednie zmagazynowanie go, aż do wysyłki do klienta, łącznie z wystawieniem paragonu, czy faktury, a także przyjmowanie zwrotów. Od razu założenie sklepu wydaje się łatwiejsze.
Awatar użytkownika
miskuzi
Posty: 70
Rejestracja: 08 paź 2019, 7:36

Re: Własny biznes

Post autor: miskuzi »

Przed każdym otwierającym własną działalność jest sporo wyzwań. Na pewno na nie musicie się przygotować. Jedni mają swoje sklepy, biura, obiekty usługowe, każde pomieszczenie firmowe trzeba odpowiednio umeblować, wyposażyć. Jeżeli pracujecie w biurze to zerknijcie sobie na stronkę https://mikomaxsmartoffice.com/pl/kabin ... -do-biura/ Znajdziecie tu między innymi kabiny akustyczne, zapewniającą prywatność w firmie, także i inne propozycje dla firm.
Awatar użytkownika
GGumos
Posty: 27
Rejestracja: 11 wrz 2019, 14:02

Re: Własny biznes

Post autor: GGumos »

W biznesie jest tak, że albo się rozwijasz albo cofasz. Długo się w jednym miejscu nie postoi. Aby się rozwijać niezbędną są środki finansowe. Na stronie Pożyczkowy możecie poczytac sobie o różnych formach pomocy dla przedsiębiorców, o pożyczkach na start, na rozwój, o dofinansowaniach na termomodernizację itd. Zerknijcie sobie.
Awatar użytkownika
demka
Posty: 80
Rejestracja: 05 gru 2019, 12:31

Re: Własny biznes

Post autor: demka »

Zarabianie przez internet jest bardzo wygodne. Ja polecam założyć swój sklep internetowy który przynosi naprawdę spore zyski o ile jest dobrze prowadzony. Jako udogodnienie dla klientów polecam skorzystać z oferty dostępnej na stronie: https://bluemedia.pl/oferta/platnosci/platnosci-online . Na pewno będą z takich płatności zadowoleni, ponieważ są w 100% bezpieczne.
Awatar użytkownika
Wolskas
Posty: 12
Rejestracja: 07 paź 2019, 22:03

Re: Własny biznes

Post autor: Wolskas »

Zadbaliście o kwestie BHP w waszych firmach? Jest to bardzo ważna rzecz, na pewno w wielu zakładach obowiązkowa. Tu nie tylko odpowiednie szkolenia są niezbędne, także będziecie musieli zadbać o ubrania robocze. W firmie https://safestyle.pl/ proponują wszystko to będzie niezbędne dla biznesu, mają tu buty, spodnie, koszule robocze.
Awatar użytkownika
Elisa
Posty: 85
Rejestracja: 07 paź 2019, 19:16

Re: Własny biznes

Post autor: Elisa »

Ktoś z was może myślał żeby spróbować swoich sił w gastronomii? Według mnie jest to bardzo fajny pomysł, jednak też wymagający. Sprawdźcie sobie tu ofertę od https://www.trafinoil.pl Będziecie mogli liczyć tu na świeże dostawy oleju gastronomicznego.
Awatar użytkownika
Miwonik
Posty: 38
Rejestracja: 06 paź 2019, 9:36

Re: Własny biznes

Post autor: Miwonik »

Każdy biznes trzeba będzie dobrze dopracować, często odpowiednio zainwestować w różne rozwiązania. Sprawdźcie sobie tu może propozycje od sklepu internetowego https://www.import-maszyn.eu Proponują tu akcesoria, urządzenia biurowe takie laminatory, maszyny pakujące, zgrzewarki foliowe i inne niezbędne w firmie rzeczy.
Awatar użytkownika
Elisa
Posty: 85
Rejestracja: 07 paź 2019, 19:16

Re: Własny biznes

Post autor: Elisa »

Opcji jest sporo, na pewno każdy własny biznes musi być dobrze przemyślany. Sprawdźcie sobie tu może co proponuj wam firma https://kazaro.pl/k/74/fotele-fryzjerskie Jeżeli chcecie spróbować w branży beauty, otworzyć swój własny salon fryzjerski, kosmetyczny, to na pewno znajdziecie tu odpowiednie wyposażenie.
Awatar użytkownika
anulka30
Posty: 13
Rejestracja: 25 lut 2020, 18:17

Re: Własny biznes

Post autor: anulka30 »

Własny biznes to poważna sprawa i warto prowadzić go z głową. Czasem jednak warto zwrócić uwagę na środowisko i zmniejszyć ilość papierów w firmie i pomyśleć o outsorcingu takim jak tutaj https://it-leader.pl/oferta/outsourcing-it . Sprawdzi się doskonale pod wieloma względami.
Awatar użytkownika
pestka
Posty: 56
Rejestracja: 23 sie 2019, 15:24

Re: Własny biznes

Post autor: pestka »

Na pewno warto też wspomnieć tutaj o specjalnych systemach, które pozwolą nam na monitorowanie komputerów. Właśnie tego typu usprawnienie może nam wprowadzić firma https://activrec.com . Dzięki monitorowaniu komputerów nie tylko będziecie mogli sprawdzić jak wasi pracownicy pracują, ale i również lepiej będziecie mogli zadbać o ochronę danych w waszej firmie. Jest to wygodny system, który kontroluje wszystko w czasie rzeczywistym i wysyła upomnienia w razie problemu.
Awatar użytkownika
Arleta
Posty: 96
Rejestracja: 16 lut 2020, 12:51

Re: Własny biznes

Post autor: Arleta »

Wydaje mi się ,że produkcja mebli może być faktycznie bardzo opłacalnym biznesem. Oczywiście mam tu na myśli takie wytwarzanie mebli na wymiar. W tych kwestiach warto skontaktować się z odpowiednią firmą taką jak Maszyny Stolarskie oferująca swoje maszyny w dobrych cenach. Wypożyczenie odpowiedniego sprzętu stolarskiego to bardzo dobra decyzja,zwłaszcza gdy stawiamy pierwsze kroki w tym biznesie. Posiadają także wszelkie niezbędne akcesoria i narzędzia.
Awatar użytkownika
anulka30
Posty: 13
Rejestracja: 25 lut 2020, 18:17

Re: Własny biznes

Post autor: anulka30 »

Biznes każdy jest ok, jak się ma na niego pomysł. Ostatnio myślałam nawet nad jakimś sklepem odzieżowym. Czytałam dużo o takiej aranżacji przyciągającej wzrok zakładając taki sklep na https://www.artpin.net/jak_realizujemy/ ... chniowych/ i jest to tematyka bardzo ciekawa i godna uwagi. Jednak taki start z takim sklepem jest pewnie bardziej kosztowny, niż zwykły, ale bardziej przyciąga kupujących więc lepsze zarobki.
Awatar użytkownika
Luizka56
Posty: 17
Rejestracja: 31 mar 2020, 17:41

Re: Własny biznes

Post autor: Luizka56 »

Ja prowadzę własny sklepi internetowy, ale swoje produkty wystawiam także w innych miejscach w sieci jak np. Allegro, Amazon czy eBay, oczywiście z małą pomocą agencji Comart, która specjalizuje się w zarządzaniu sprzedażą internetową, z tego co kojarzę to zajmują się także prowadzeniem kampanii i promocji. Działają profesjonalnie i skutecznie, polecam :)
Awatar użytkownika
plakowski90
Posty: 56
Rejestracja: 25 wrz 2019, 16:21

Re: Własny biznes

Post autor: plakowski90 »

Polecam cos z ecommerce - sklep zalozyc mozna latwo, ewentualnie przetestowac produkt na allegro
__________________
własny sklep internetowy
Awatar użytkownika
artiom98
Posty: 4
Rejestracja: 22 cze 2020, 20:39

Re: Własny biznes

Post autor: artiom98 »

Rewelacyjną alternatywą dla sklepu internetowego jest prowadzenie go w modelu dropshipping, a więc bez własnego magazynu - hurtownia realizuje dostawę, a Ty tylko posiadasz sklep i sprzedajesz produkty. Taki sklep wydaje się idealny na sam początku, a można go założyć w oprogramowaniu CStore, a szczegóły znajdziecie na stronie https://www.cstore.pl/sklep-dropshipping
Awatar użytkownika
Anka
Posty: 2
Rejestracja: 22 cze 2020, 20:45

Re: Własny biznes

Post autor: Anka »

Wszystko zależy od naszego budżetu.
Awatar użytkownika
meria
Posty: 122
Rejestracja: 05 gru 2019, 12:32

Re: Własny biznes

Post autor: meria »

Przede wszystkim musicie zainwestować w dobrą chmurę obliczeniową, od siebie polecam oczywiście ofertę https://cloudferro.com/ Warto wiedzieć, że działanie w chmurze to udostępnianie oraz przetwarzanie danych i aplikacji, które znajdują się w lokalizacjach zdalnych, a nie na dyskach komputerów czy telefonów. Zaszyfrowane informacje znajdują się na ogólnodostępnych bądź wewnętrznych serwerach, do których możemy mieć dostęp z każdego miejsca na ziemi.
Awatar użytkownika
miskuzi
Posty: 70
Rejestracja: 08 paź 2019, 7:36

Re: Własny biznes

Post autor: miskuzi »

Może własny salon kosmetyczny? Opcja na pewno bardzo interesująca i może wam przynieść spore zyski, jak dobrze będziecie wykonywać swoją pracę oczywiście. Sprawdźcie sobie tu może firmę https://kazaro.pl/k/33/odziez-kosmetyczna Znajdziecie tu wyposażenie do takich firm
Awatar użytkownika
Berasia
Posty: 20
Rejestracja: 26 lut 2019, 14:22

Re: Własny biznes

Post autor: Berasia »

Zdecydowałam się na założenie działalności produkcyjnej, ale teraz mam dylemat związany z wyborem dobrego dostawcy surowców chemicznych. Znacie może ten sklep https://chem-sklep.pl/ ? Oglądałam ich ofertę i stwierdziłam, że mają wszystko, czego potrzeba do mojej produkcji. Wolałabym jeszcze się jednak podpytać o różne rzeczy, zanim podejmę współpracę z tym sprzedawcą.
Awatar użytkownika
demka
Posty: 80
Rejestracja: 05 gru 2019, 12:31

Re: Własny biznes

Post autor: demka »

Trafny wybór operatora płatności do sklepu internetowego to korzyść, która bezpośrednio przekłada się na zwiększenie szybkości i bezpieczeństwa transakcji, uproszczenie procesów reklamacji i zwrotów, oraz niższe prowizje od sprzedaży, czyli w efekcie wyższe zyski. Ja postawiłam na https://bluemedia.pl/oferta/platnosci/platnosci-online i uważam, że był to strzał w dziesiątkę.
Awatar użytkownika
agusa
Posty: 39
Rejestracja: 25 sie 2019, 20:14

Re: Własny biznes

Post autor: agusa »

....
Awatar użytkownika
Nadzieja
Posty: 6
Rejestracja: 27 lip 2020, 7:38

Re: Własny biznes

Post autor: Nadzieja »

Hej. Co do własnego biznesu to według mnie są tego wady i zalety dlatego też warto się bardzo dobrze zastanowić zanim się za to w ogóle zabierzemy. Bo moi znajomi otworzyli własny biznes i chcieliby teraz rozszerzyć działalność na wysyłki paczek także za granicę jak chociażby do Czech czy Słowacji. Dlatego też szukają takiej firmy kurierskiej która świadczy tego typu usługi. I tak też dostali namiary na firmę Czech Logistic https://czechlogistic.pl/ Dzięki i mają pewność, że paczki zawsze dotrą na czas u to w nienaruszonym stanie
Awatar użytkownika
mądrala
Posty: 53
Rejestracja: 15 maja 2019, 19:19

Re: Własny biznes

Post autor: mądrala »

Własny biznes coraz więcej ludzi decyduje się na otworzenie własnego biznesu. Tylko nie każdy wie, że jest wiele różnych rzeczy do ogarnięcia związanych z dobrym funkcjonowaniem naszej firmy. Moja koleżanka zastanawia się w jaki sposób można ulepszyć funkcjonowanie firmy pod każdym względem. I tak znalazła informacje odnośnie system praktyk dzięki którym będzie miała pewność, że we firmie ma skuteczne wdrożenie rozwiązań biznesowych.
Awatar użytkownika
biznesowy12
Posty: 33
Rejestracja: 21 maja 2020, 20:54

Re: Własny biznes

Post autor: biznesowy12 »

Jak dla mnie jest to więcej pracy jednak też wyższe wynagrodzenie i większa satysfakcja. Osobiście zajmuje się prowadzeniem kliniki medycyny estetycznej i wiem, że zakładanie własnej firmy nie jest taką łatwą sprawą w szeczególności jeśli chodzi o medycynę. Chciałem jednak aby moi pacjenci czuli się u mnie komfortowo dlatego zainwestowałem w meble od https://www.meble-medyczne.pl/kategoria ... zylozkowe/ widząc, że pracuje na nowoczesnym sprzęcie i dbam o komfort klientów mój gabinet jest wybierany bardzo często.
Awatar użytkownika
komarzyca
Posty: 58
Rejestracja: 27 cze 2019, 17:35

Re: Własny biznes

Post autor: komarzyca »

jeśli prowadzisz własny biznes może pomyśl żeby powierzyć opiekę informatyczną takiej https://www.trustit.pl/ wyspecjalizowanej w tym firmie. Dzięki temu musisz zatrudniać informatyka, aby cała infrastruktura IT działała bez zarzutu.
Awatar użytkownika
blanka
Posty: 15
Rejestracja: 22 kwie 2020, 20:13

Re: Własny biznes

Post autor: blanka »

A ja zaczęłam prowadzić swoją kawiarenkę. Podaje nie tylko pyszne kawy, ale i również smakowite ciasta. Doszłam właśnie do wniosku, że warto byłoby postawić na dodatkowy sprzęt typu maszyna do lodów świderków https://liron-polska.pl/k/maszyny-do-lo ... ykanskich/ . Teraz mamy piękną pogodę, jeszcze przez długi czas ludzie chętnie będą korzystać z deserów chłodnych.
Awatar użytkownika
lilia
Posty: 79
Rejestracja: 17 sie 2020, 12:17

Re: Własny biznes

Post autor: lilia »

Kto by pomyślał, że jeszcze kilka lat temu, kasy fiskalne, nie były obowiązkowe. Od jakiegoś czasu ich posiadanie jest jedna bezwzględnym wymogiem niezależnie od tego, jaką formę działalności się prowadzi. Można o tym przeczytać tutaj https://skill-city.net.pl/jak-wybrac-ka ... chodowego/ i dowiedzieć się, kto musi ją mieć, a kto nie.
Awatar użytkownika
yin&yang
Posty: 27
Rejestracja: 08 lip 2019, 14:08

Re: Własny biznes

Post autor: yin&yang »

Własny biznes to spore ryzyko
Awatar użytkownika
lilia
Posty: 79
Rejestracja: 17 sie 2020, 12:17

Re: Własny biznes

Post autor: lilia »

:)
Awatar użytkownika
publicystka
Posty: 28
Rejestracja: 27 lut 2019, 16:10

Re: Własny biznes

Post autor: publicystka »

Właściwie to ja mogę wam niewiele o biznesie powiedzieć, ale co innego moja koleżanka. Ona prowadzi wielką firmę, nawet u niej krótko pracowałam. Z tego co wiem, to ostatnio zainwestowała w usługi informatyczne od https://securitypartners.pl/uslugi/bezpieczenstwo-it/ . Musiała zabezpieczyć dane dodatkowo, a to przecież nie jest takie proste. Więc dobrze, że ich o to poprosiła.
Awatar użytkownika
Klekson
Posty: 21
Rejestracja: 12 maja 2020, 10:00

Re: Własny biznes

Post autor: Klekson »

Wiecie co, człowiek z czasem dopiero się w ten biznes wkręca i rozumie jak wszystko funkcjonuje. Ja dopiero niedawno poznalem zalety outsourcingu i wreszcie zdecydowałem się na to rozwiązanie co wiele mi ułatwiło
Małgosia

Re: Własny biznes

Post autor: Małgosia »

pestka pisze: ↑26 wrz 2019, 21:35 Prowadząc swoją firmę trzeba wiele kwestii sobie przemyśleć. Przykładowo jak usprawnić jej działanie. Myślę, że ciekawym rozwiązaniem dla wielu przedsiębiorców będzie outsourcing it wrocław https://aitik.pl/outsourcing-it/ . Dzięki tej opcji zyskasz większą ilość wolniejszego czasu, bo obowiązki przejmie zewnętrzna firma. Zminimalizujesz koszta i przyspieszysz różne procesy.
Ja korzystam z usług https://aitik.pl/ od ponad roku i muszę przyznać że jest to bardzo wygodna sprawa. Wszystkim zajmują się za mnie, nie potrzebuje też informatyka na etacie w firmie co znacząco optymalizuje wydatki. Jednak mają też opcję pomocy na żądanie co jest fajne dla firm, które nie potrzebują na codzień wsparcia profesjonalistów, tylko w razie usterki.
juluś

Re: Własny biznes

Post autor: juluś »

No to może ktoś z Was chciałby wdrożyć system ERP? Zajmuje się tym firma BPX GLOBAL która posiada kompleksowe usługi, gdybyście byli zainteresowani. Moim zdaniem to bardzo fajna innowacja dla Waszego biznesu. Sprawdźcie!
gąskapa

Re: Własny biznes

Post autor: gąskapa »

Prowadząc biznes zawsze warto decydować się tylko na sprawdzone produkty, nie inaczej jest w przypadku młotów wyburzeniowych, które często pełnią ważną rolę w firmach budowlanych. W Polsce oficjalną dystrybucję ma firma Osa https://osapolska.pl/ to bardzo ceniony producent tego sprzętu, urządzenia słyną z wytrzymałości oraz uniwersalności, można zamontować je na praktycznie każdym typie koparki.
Łukasz

Re: Własny biznes

Post autor: Łukasz »

Ja założyłem niedawno gabinet fizjoterapii. Nie jest to łatwy biznes w szczególności obecnie, w czasach pandemii, jednak zawsze o tym marzyłem i uwielbiam pomagać innym. Warto przy zakładaniu takiego gabinetu pomyśleć nad zakupem najlepszego sprzętu, ułatwia to pracę i zwiększa komfort pacjenta. Ja kierowałem się radami z artykułu https://www.x-reh.pl/roznorodnosc-stolo ... aki-wybrac
Kaśka

Re: Własny biznes

Post autor: Kaśka »

biznesowy12 pisze: ↑17 sie 2020, 12:50 Jak dla mnie jest to więcej pracy jednak też wyższe wynagrodzenie i większa satysfakcja. Osobiście zajmuje się prowadzeniem kliniki medycyny estetycznej i wiem, że zakładanie własnej firmy nie jest taką łatwą sprawą w szeczególności jeśli chodzi o medycynę. Chciałem jednak aby moi pacjenci czuli się u mnie komfortowo dlatego zainwestowałem w meble od https://www.meble-medyczne.pl/kategoria ... zylozkowe/ widząc, że pracuje na nowoczesnym sprzęcie i dbam o komfort klientów mój gabinet jest wybierany bardzo często.
Na pewno przyda Ci się artykuł dotyczący taboretów do gabinetu. Nie tylko dentyści z nich korzystają, pozwalają one na płynną pracę i zapewniają wygodę podczas wykonywanych zabiegów. Polecam zajrzeć na stronę https://www.meble-medyczne.pl/taboret-d ... od-innych/, gdzie znajdziesz wskazówki dotyczące tego jak wybierać wyposażenie do gabinetów.
Awatar użytkownika
miskuzi
Posty: 70
Rejestracja: 08 paź 2019, 7:36

Re: Własny biznes

Post autor: miskuzi »

Ja postawiłam na swoje i jestem bardzo zadowolona. Własny biznes to spore wyzwanie, a i też duże możliwości. Zobaczcie sobie tu może i sklep internetowy https://meridus.pl Myślę, że bez problemu kupicie tu porządne ubrania, buty robocze.
ArkadiuszŚmiały

Re: Własny biznes

Post autor: ArkadiuszŚmiały »

Prowadzenie biznesu w dzisiejszych czasach to przede wszystkim ciągłe inwestycje w jego sprawne działanie. Zasady są bardzo proste, im więcej zainwestujemy w nowoczesne rozwiązania tym większą przewagę zyskamy nad naszą największą konkurencją. Wielu ludzi przeszukuje internet w poszukiwaniu oprogramowania klasy erp do zarządzania procesami produkcyjnymi. Wybór nowoczesnego systemu to może być jedna z najlepszych decyzji jakie podejmiemy ponieważ ma to przełożenie na nasz wynik finansowy. W pierwszej kolejności należy stworzyć listę procesów biznesowych jakie chcemy aby działały lepiej. Produkcja procesowa przewiduje użycie różnych wzorów i formuł wymaganych do kontroli jakości. Zdaniem wielu ekspertów najlepiej sprawdzają się kompletne rozwiązania jak system erp - https://erp-polkas.pl/ przygotowany przez jednego z liderów rynku. Bez problemu zintegrujemy go z danymi z różnych obszarów działania naszej firmy.
hursońa

Re: Własny biznes

Post autor: hursońa »

Najlepiej prowadzić to w czym jesteśmy najlepsi, od lat pracowałam w róznych salonach fryzjerskich i w końcu mam swój własny, na pewno mając już jakieś doświadczenia łatwiej mi było wybrać sprzęt, tu wiedziałam, że bedzie to babylissPRO, bo bardzo cenię sobie te urządzenia, praca nimi to sama przyjemność.
źrellak

Re: Własny biznes

Post autor: źrellak »

Pytanie do osób pracujących jako fryzjerzy, jakie golarki polecacie? zukam czegoś do salonu z 2 głowicami, myślę czy nie skusić się na 4artists babylissPRO. Spodobała mi się wizualnie, jest cała metalowa, to na pewno też sprawi, że będzie bardziej wytrzymała. Z innego sprzętu tej maki jesem zadowolony
okiś039

Re: Własny biznes

Post autor: okiś039 »

Jeśli interesujecie się prowadzeniem biznesu to polecam przeczytać artykuł na stronie https://zyciehandlowe.com.pl/sprawne-za ... wskazowki/ Artykuł naprawdę fajnie napisany. Właściwe zarządzanie procesami w firmie jest warunkiem jej sukcesu.
Hałaczkiewicz

Re: Własny biznes

Post autor: Hałaczkiewicz »

Planuję dużą inwestycję, ale wiem, że zwróci mi się w przyszłości. Mianowicie będę budował farmę fotowoltaiczną. A w zasadzie nie ja, a firma https://www.egsystem.pl/. Ja tylko wykładam pieniądze i wskazuję teren. Oni zajmą się wszystkim od projektu, przez uzgodnienia w urzędach i zakładzie energetycznym, aż po odbiory i uruchomienie. Oczywiście zapewniają też późniejszy serwis. Myśleliście kiedyś nad takim biznesem? Moim zdaniem to świetne zabezpieczenie na przyszłość.
giźma

Re: Własny biznes

Post autor: giźma »

źrellak pisze: ↑30 sty 2021, 20:30 Pytanie do osób pracujących jako fryzjerzy, jakie golarki polecacie? zukam czegoś do salonu z 2 głowicami, myślę czy nie skusić się na 4artists babylissPRO. Spodobała mi się wizualnie, jest cała metalowa, to na pewno też sprawi, że będzie bardziej wytrzymała. Z innego sprzętu tej maki jesem zadowolony
źrellak kupiłeś tą maszynkę? Napisz jaki model konkretnie, ale jeśli to coś od babyliss pro to na pewno będziesz zadowolony, mi się ich urządzenia świetnie sprawdzają, widać dbałość o szczegóły, to moja ulubiona marka urządzeń profesjonalnych

czerwona soczewica kalorie
madziuś

Re: Własny biznes

Post autor: madziuś »

Zastanawiasz się, jak zwiększyć sprzedaż na amazon? Ostatnio natknęłam się na bardzo ciekawy artykuł https://www.scorise.com/pl/amazon-seo-p ... -sprzedaz/, znajduje się tam wiele ciekawych i praktycznych wskazówek, które faktycznie się sprawdziły :)
Jaś44

Re: Własny biznes

Post autor: Jaś44 »

Sporo osób nie wie w jaki sposób otworzyć biznes. Między innymi częste pytanie dotyczy zakładania strony firmowej na facebooku. Na stronie https://piotrweppe.pl/jak-zalozyc-konto ... facebooku/ znajdziecie mnóstwo informacji na ten temat. Takie informacje na pewno przydadzą się wam w przyszłości.
źrellak

Re: Własny biznes

Post autor: źrellak »

giźma pisze: ↑18 mar 2021, 22:24
źrellak pisze: ↑30 sty 2021, 20:30 Pytanie do osób pracujących jako fryzjerzy, jakie golarki polecacie? zukam czegoś do salonu z 2 głowicami, myślę czy nie skusić się na 4artists babylissPRO. Spodobała mi się wizualnie, jest cała metalowa, to na pewno też sprawi, że będzie bardziej wytrzymała. Z innego sprzętu tej maki jesem zadowolony
źrellak kupiłeś tą maszynkę? Napisz jaki model konkretnie, ale jeśli to coś od babyliss pro to na pewno będziesz zadowolony, mi się ich urządzenia świetnie sprawdzają, widać dbałość o szczegóły, to moja ulubiona marka urządzeń profesjonalnych
tak, kupiłem maszynkę od nich, teraz zamówiłemlokówkę stożkową 19-32 mm, na pewno mi sie przyda, mam pełno zapisów klientek na uczesania komunijne i jak zawsze największym powodzeniem cieszą sie loki
Joaśka

Re: Własny biznes

Post autor: Joaśka »

Ja od jakiegoś czasu korzystam z pomocy prawej u Pana Tomasza Tomaszczyk. Gdy coś mnie niepokoi czy sama nie jestem pewna wolę to dla świętego spokoju skonsultować. Pan Tomasz zajmuje się prawem pracy, ma ogromne doświadczenie i wiedzę w tej dziedzinie a przy tym cieszy się skutecznością i dobrymi opiniami.
Paweł

Re: Własny biznes

Post autor: Paweł »

Bardzo fajnym pomysłem są też szafki HPL, można ich użyć do szatni dla pracowników. W internecie znajdziecie różne firmy, które je mają w ofercie, jednak ja polecam GreenPanel, mają najwyższej jakości produkty, które będą służyć latami. Dzięki możliwości dopasowania wymiarów takie szafki sprawdzą się nawet w bardzo małym pomieszczeniu.
Lucuś19

Re: Własny biznes

Post autor: Lucuś19 »

Skoro prowadzisz biznes to warto pomyśleć jak założyć sklep internetowy. Z tego co wiem praktycznie każda firma prowadzi sklep online na którym sprzedaje swoje produkty, dlatego też moim zdaniem warto otworzyć sklep i zadbać o wysyłkę zamówień oraz formy płatności.
edytaż

Re: Własny biznes

Post autor: edytaż »

Popieram pomysł otwarcia własnego salonu kosmetycznego. Podpowiem, że warto dobrze przemyśleć sprawę ubrań służbowych. Będziesz spędzała w nich kilka godzin dziennie, będąc w stałym ruchu, więc musisz czuć się swobodnie, a równocześnie wyglądać profesjonalnie w każdej sytuacji. Po przetestowaniu wielu strojów zdecydowanie najlepiej sprawdziły się u mnie sukienki medyczne, które można zamówić na stronie https://spawear.pl/22-sukienki-medyczne. Uwielbiam ich wzory i kolory, które odbiegają od klasycznych, nudnych uniformów. Polecam.
anullą

Re: Własny biznes

Post autor: anullą »

wspominacie o salonach fryzjerskich, ja właśnie taki biznes otworzyłam, biznes sie coraz lepiej kręci, jeśli chodozi o sprzęt to postawiłam na markę BabylissPRO , wedlug mnie mają najlepze urządzenia, wytrzymałe, dobrze zaprojektowane, mój najnowszy zakup to trymer z metalowa obudową i ostrzem T-Blade. Ma silnik zaprojektowany we współpracy z ferrari, działa bezprzewodowo i przewodowo
Mineśka

Re: Własny biznes

Post autor: Mineśka »

A może w takim razie zastanawialiście się nad otworzeniem własnego punktu kurierskiego w formie franczyzy? Jak szukacie ciekawych ofert to tutaj zdecydowanie mogę polecić Wam, żebyście zwrócili uwagę na propozycje przygotowane przez Pakersi https://pakersi.pl/ dzięki czemu z pomocą niskich kosztów będziecie mogli otworzyć coś swojego. Licząc przy tym na dobre zarobki, grono klientów które na pewno z czasem będziecie się rozwijało przy braku dużej konkurencji.
Łukasz

Re: Własny biznes

Post autor: Łukasz »

Prowadzę firmę od kilku dobrych lat i postanowiłem wdrożyć RODO. Nie wiedziałem jak się za to zabrać więc zacząłem szukać specjalistów w tej dziedzinie. Polecam Wam audyt it , ochrona danych osobowych w dzisiejszych czasach jest bardzo ważna, żadna firma nie powinna pozwolić sobie na udostępnienie danych swoich klientów lub pracowników.

kozdęba mielec
wełna

Re: Własny biznes

Post autor: wełna »

anullą pisze: ↑22 cze 2021, 20:38 wspominacie o salonach fryzjerskich, ja właśnie taki biznes otworzyłam, biznes sie coraz lepiej kręci, jeśli chodozi o sprzęt to postawiłam na markę BabylissPRO , wedlug mnie mają najlepze urządzenia, wytrzymałe, dobrze zaprojektowane, mój najnowszy zakup to trymer z metalowa obudową i ostrzem T-Blade. Ma silnik zaprojektowany we współpracy z ferrari, działa bezprzewodowo i przewodowo
masz o nich też prostownicę? bo szukam czegoś solidnego
anullą

Re: Własny biznes

Post autor: anullą »

wełna pisze: ↑19 lip 2021, 16:10
anullą pisze: ↑22 cze 2021, 20:38 wspominacie o salonach fryzjerskich, ja właśnie taki biznes otworzyłam, biznes sie coraz lepiej kręci, jeśli chodozi o sprzęt to postawiłam na markę BabylissPRO , wedlug mnie mają najlepze urządzenia, wytrzymałe, dobrze zaprojektowane, mój najnowszy zakup to trymer z metalowa obudową i ostrzem T-Blade. Ma silnik zaprojektowany we współpracy z ferrari, działa bezprzewodowo i przewodowo
masz o nich też prostownicę? bo szukam czegoś solidnego
mam prostownicę ultrasonic z zimną mikro mgiełką Babyliss PRO, polecam ten model, doskonale wygładza włosy, nie puszą sie i nie są suche.
xerxesśs

Re: Własny biznes

Post autor: xerxesśs »

Może wam się przydać namiar na firmę od czyściw przemysłowych, celulozowych i włókninowych - ta firma to Barneo http://www.barneo.pl/pl/przemysl-metalowy/ W ich ofercie znajdziecie dobry wybór wysokiej jakości czyściw. Co więcej cenowo jest w porządku a firma dobrze doradza i oferuje nawet bezpłatne testy produktów w siedzibie firmy klienta.
Hełek

Re: Własny biznes

Post autor: Hełek »

W przypadku poszukiwań profesjonalnej pomocy w zakresie rozwoju swojej produkcji w firmie, a dokładnie etapu pakowania to zdecydowanie mogę polecić Wam, żebyście wzięli pod uwagę ofertę firmy Filmat https://www.filmat.eu/kontakt.html w której znajdziecie wysokiej klasy maszyny o naprawdę dużej efektywności pracy i zależności też od tego jak pakujecie swoje produkty do wysyłki. Mam nadzieję, że i u Wam będą w stanie w odpowiednim stopniu pomóc.
fabianuś

Re: Własny biznes

Post autor: fabianuś »

Od dłuższego czasu szukasz odpowiedzi jak poradzić sobie z tym problemem ? Otóż mam dla Ciebie wspaniałą informację! Poświęciłem trochę swojego cennego czasu aby dowiedzieć się więcej na ten temat i o to są wyniki moich poszukiwań : https://perry.com.pl/category/tabletkar ... -tabletek/
Awatar użytkownika
iwi32
Posty: 20
Rejestracja: 25 wrz 2019, 12:05

Re: Własny biznes

Post autor: iwi32 »

Jest wiele możliwości na biznes. Każdy ma inne doświadczenia, a warto pomyśleć też o hobby. W każdej branży można skorzystać z franczyzy. Wiele znanych marek poszukuje partnerów. W ten sposób można zyskać pomoc specjalisty przy prowadzeniu firmy i dostać sprawdzone porady na rozwój. Wiele praktycznych porad na temat franczyzy jest też na stronie https://franczyzawpolsce.pl .
Sławomir

Re: Własny biznes

Post autor: Sławomir »

Każdy stara się rozwijać, zdobywać nową wiedzę oraz umiejętności w róznych tematach życia. Wszystkim zainteresowanym tematem mogę polecić portal https://www.netninja.pl/technologia/jak ... lus-i-play , gdzie znajdziecie ciekawostki, informacje oraz porady na rózne tematy.
Jakubże

Re: Własny biznes

Post autor: Jakubże »

Była tu mowa o produkcji mebli, gdyby ktoś planował taki biznes to pewnie przyda mu się taki namiar: dystrybutor części do produkcji mebli firma Marecki https://marecki.pl/produkty/fronty,2,26715 W ofercie mają m.in. płyty meblowe, narzędzia Hoegert czy fronty akrylowe. Mają punkty sprzedaży w różnych miastach, m.in. w Katowicach i ja tam się zaopatruję. Cenowo w porządku.
Mikołaj

Re: Własny biznes

Post autor: Mikołaj »

Może zobaczcie sobie na kasy fiskalne online gdynia to firma która sprzedaje najpopularniejsze produkty wykorzystywane do obsługi przedsiębiorstw, posiadają licencjonowane produkty. Ta firma zajmuje się również serwisowaniem programów dostosowanych do celów handlowych. To dobra i rzetelna firmą, którą serdecznie wam polecam.
łyki999

Re: Własny biznes

Post autor: łyki999 »

ania pisze: ↑19 sie 2019, 14:49 Jak mówią pracownice [...] na ich kanale na Youtube, własny biznes to praca, jaką należy wykonywać czasem całą dobę, a nie tylko kilka godzin w ciągu dnia. Należy się zaangażować i postarać by osiągnąć sukces. Tak jak oni, otrzymali nagrodę najlepszego biznesu roku 2016. To wyróżnienie.
Własny biznes to ciężka praca

___
https://goliathome.pl/sypialnia-i-salon/oswietlenie
szymoś

Re: Własny biznes

Post autor: szymoś »

Co do własnego biznesu to ja mogę wam podrzucić namiar na sprawdzoną hurtownię ogrodniczą Green&Joy w Gdańsku, gdzie zaopatrzycie się w niezbędny sprzęt ogrodniczy a także cebule, nasiona, podłoża, środki ochrony roślin czy nawozy. Tu macie stronę internetową firmy: https://www.greenandjoy.pl/o-firmie To doskonale zaopatrzona, nowoczesna hurtownia ogrodnicza, mają dobrą jakość produktów i to w przyjaznych dla kieszeni kupującego cenach.
Lód

Re: Własny biznes

Post autor: Lód »

Własna restauracja, to również jakiś odłam biznesu, więc pamiętajcie, żeby wszystko robić zgodnie z obowiązującymi przepisami. Warto sprawdzić swoją wodę w lokalu, przed zdecydowaniem się go otworzyć na ludzi. Skontaktujcie się z firmą https://www.zbadamywode.pl/content/34-b ... -nowy-sacz ponieważ oni zajmują się tym tematem na co dzień, więc mają sporą wiedzę, jak i doświadczenie w tym zakresie. Z pewnością wam coś doradzą.
T.Ktoś

Re: Własny biznes

Post autor: T.Ktoś »

W przypadku gabinetu kosmetycznego warto korzystać z dobrej jakości produktów- są bardziej wydajne. Polecić mogę sprzętu do mikrodermabrazji https://mimari.com.pl/pl/c/Mikrodermabrazja/40- to taki wielofunkcyjny kombajn kosmetyczny! Czym się on wyróżnia? Umożliwia wykonanie nawet kilku zabiegów przy pomocy tylko jednego urządzenia,co pozwoli ci zdobyć przewagę nad konkurencją.
łyki881

Re: Własny biznes

Post autor: łyki881 »

ania pisze: ↑19 sie 2019, 14:49 Jak mówią pracownice Nakatomi na ich kanale na Youtube, własny biznes to praca, jaką należy wykonywać czasem całą dobę, a nie tylko kilka godzin w ciągu dnia. Należy się zaangażować i postarać by osiągnąć sukces. Tak jak oni, otrzymali nagrodę najlepszego biznesu roku 2016. To wyróżnienie.
Ciekawe informacje

___
auto elektryk Bydgoszcz
fabianuś

Re: Własny biznes

Post autor: fabianuś »

Od dłuższego czasu szukasz odpowiedzi jak poradzić sobie z tym problemem ? Otóż mam dla Ciebie wspaniałą informację! Poświęciłem trochę swojego cennego czasu aby dowiedzieć się więcej na ten temat i o to są wyniki moich poszukiwań : https://www.rapidcomp.pl/
oan

Re: Własny biznes

Post autor: oan »

Sami również zajmujemy się produkcją mebli i to, co mogę wam polecić, to zdecydowanie zaopatrzenie się w porządne odpylacze, my mamy cyklonowe, typu FD. One są dostępne w korzystnych cenach w ofercie producenta Filtrowent International https://www.filtrowent.com.pl/nasza-oferta/cyklony/ z Borui Nowej. Tam kupiliśmy potrzebny sprzęt do filtracji, ich pracownicy pomogli dobrać odpowiednie urządzenia, naprawdę warto skorzystać z ich usług.
uhjh

Re: Własny biznes

Post autor: uhjh »

Wydaje mi się, że może to być dobry pomysł, ale szczerze mówiąc, nie znam się na tej branży. Ja również mam własną firmę, ale my szyjemy ubrania, akcesoria i różnego rodzaju rzeczy na zlecenie. Mamy naprawdę wielu klientów, kilku jest stałych, co nas bardzo cieszy. Potrzebne nam materiały i akcesoria kupujemy w hurtowni pasmanterii i dodatków krawieckich Amegra https://amegra.pl/10-pasmanteria w Warszawie. Korzystamy z ich produktów od dłuższego czasu i bardzo dobrze się nam one sprawdzają, są wysokiej jakości i w korzystnych cenach. Serdecznie ich polecam.
anij

Re: Własny biznes

Post autor: anij »

Myślę, że najlepiej jest zacząć od zbadania rynku. My tak właśnie zrobiliśmy, sprawdzaliśmy, jak wiele firm zajmuje się tym, co my mamy w planach i jak im idzie. Okazało się, że mamy nisze na rynku, więc zainwestowaliśmy i nie jesteśmy na tym stratni. Mam studio gier VR, same gry i aplikacje vr są naszego pomysłu, ale już wykonuje je firma Lab6 https://www.lab6.biz/oferta/gry-vr z Tarnowskich Gór. Oni mają świetnych, doświadczonych i rzetelnych pracowników, kurzy doskonale znają się na tworzeniu takich gier i aplikacji. Wykonują bardzo dobrą pracę, polecam.
ameno

Re: Własny biznes

Post autor: ameno »

Mój biznes jest trochę inny :). Robię to, co kocham, czyli szyję. Krawiectwem zajmuję się od małego i cieszę się, że mogę robić to zawodowo. Tkaniny kupuję online, mam sprawdzony sklep i mam wprawę, by ocenić, czy materiał mi się sprawdzi, a zawsze mogę go wykorzystać także do innych celów. Zaopatruję się zawsze w sklepie internetowym firmy Tekstylnia: https://www.tekstylnia.pl/pl/c/DZIANINY/44 Oni tam mają różne tkaniny, dzianiny, wszystko dobrych cenach, jest z czego wybierać, materiały mi się od nich sprawdzają, polecam.
olof

Re: Własny biznes

Post autor: olof »

Co do własnego biznesu to ode mnie z kolei namiar na firmę oferującą maszyny obuwnicze dla przemysłu skórzanego, jak hydrauliczne wycinarki i prasy do rozkroju czy hydrauliczne ćwiekarki do obuwia. Popatrzcie sobie na ofertę Leibrock-Polska z Łodzi http://www.leibrock.pl/kontakt W ofercie mają także chemię obuwniczą - kleje, lakiery, środki antyadhezyjne, pasty barwiące do PU, farby, środki do wykańczania. Spodoba wam się wysoka jakość ich produktów i konkurencyjność cen, także zdecydowanie warto się tej firmie przyjrzeć.
Urke

Re: Własny biznes

Post autor: Urke »

Ja mam swój własny gabinet kosmetyczny, zresztą skończyłam nawet studia w tym kierunku. Staram się dbać o klientki, wsłuchuję się w ich potrzeby i stale śledzę nowości, poszerzając tym samym ofertę zabiegów. Muszę wam powiedzieć, że wielką popularnością cieszą się te z użyciem złota do zabieg ów kosmetycznych, które zamawiam już od dawna w sprawdzonym miejscu firmie Edan. Zalet można wymieniać wiele, złoto ma właściwości odżywcze, nawilżające i redukujące zmarszczki, co zresztą potwierdzają zadowolone klientki.
aimn

Re: Własny biznes

Post autor: aimn »

Produkujemy kosmetyki. Jest to cos, czym zajmujemy się od lat, mamy zatem sprawdzone opakowania, które kupujemy już gotowe, które sprawdzają nam się doskonale, dobrze utrzymują nasze produkty, nie otwierają się same, są szczelne. Takie pakowania kupujemy z firmy Jantom http://jantom.krakow.pl/katalog z Krakowa. One są porządne, wytrzymałe, jeżeli na przestrzeni lat ich jakość nam odpowiada, a wymagania mamy wysokie, to muszą to być faktycznie dobre produkty, godne polecenia. Zdecydowanie opłaca się zaopatrzyć w tej firmie.
shiro

Re: Własny biznes

Post autor: shiro »

My mamy firmę brukarską, działamy w kilku województwach, gdzie jest praca, tam jedziemy :). Pracujemy, wykorzystując profesjonalny sprzęt i narzędzia brukarskie, w które zaopatrzyliśmy się w firmie GEPTER https://gepter.pl/kontakt z Harbutowic. Ich produkty bardzo dobrze się nam sprawdzają, są faktycznie wysokiej jakości, są wygodne i sprawiają, że prace wykonujemy szybciej i lepiej. Obecnie korzystamy z nich już po ponad roku i sprawdzają się nam one doskonale. Firma jest godna polecenia.
OwocnaZosia

Re: Własny biznes

Post autor: OwocnaZosia »

Prowadzę własny biznes jakim jest salon kosmetyczny. Jestem zadowolona z mojej decyzji, klienci doceniają moje usługi. Jeżeli ktokolwiek zastanawia się nad własną firmą to warto zrobić krok w przód. Jeżeli się nie spróbuje to później można żałować. Życie jest na to za krótkie ;) Z narzędzi których korzystam polecić mogę program do faktur Faktura Small Business Standard (https://www.mega-tech.com.pl/faktura-sm ... -standard/), myślę że przyda się w każdej działalności. U mnie się sprawdza w 100 % :)
maja88

Re: Własny biznes

Post autor: maja88 »

Na pewno to co jest ważne, to też odpowiednie wyposażenie... A z tym bywa różnie... Jak chodzi o wyposażenie do sklepów, to według mnie śmiało tutaj https://cws.com.pl/k,14,wyposazenie-sklepow.html można zapoznać się z ofertami. Oni mają w ofercie najróżniejszego rodzaju regały, lady, meble i nie tylko.
megi898

Re: Własny biznes

Post autor: megi898 »

Przede wszystkim trzeba pamiętać o tym, że własny biznes to dużo formalności i obowiązków. Między innymi należy pamiętać o tym, aby założyć konto firmowe. To jedna z pierwszych rzeczy, którą należy wykonać przy zakładaniu działalności. Jak takie konto zakładać? Czy cały proces różni się od tego, kiedy zakładamy konto osobiste? Sama chętnie sprawdzę takie informacje. Widzę, że na stronie https://www.casfera.pl/jak-zalozyc-kont ... a-biznesu/ jest opisane, co należy zrobić krok po kroku, aby konto firmowe posiadać.
kajaa

Re: Własny biznes

Post autor: kajaa »

Zależy jaki biznes prowadzić chcecie... Ja przykładowo planuję postawić na sklep internetowy i dlatego teraz zapoznaję się z artykułami, typu https://elubaczow.com/2023/05/29/shopwa ... -wiedziec/ ponieważ chcę wiedzieć jak realnie działa shopware. Ponieważ myślę, aby na niej otworzyć sklep.
mialinka

Re: Własny biznes

Post autor: mialinka »

Jednak teraz mam naprawdę sporo do powiedzenia, bo prowadzenie biznesu w Polsce wymaga niesamowitych środków. I jeśli ogólnie mamy coś w tym względzie powiedzieć, to tyle, że jednak tani prąd dla firm będzie sporym ratunkiem. Wiem, jak to wygląda, ale warto też powiedzieć, że jednak sporo sprawdza się w samym działaniu. Dlatego mam nadzieję, że uda nam się to jakoś rozwiązać.
bellaa

Re: Własny biznes

Post autor: bellaa »

Jak chodzi o mnie to planuję właśnie otworzyć zakład kosmetyczny i teraz zastanawiam się, gdzie najlepiej kupić sprzęty typu frezarki do paznokci. Czy może ktoś z was ma dla mnie jakieś porady? W sieci dowiedziałam się o firmie kosmoart.pl - może tam warto byłoby kupić to i owo? Co wy na to?
Michał

Re: Własny biznes

Post autor: Michał »

Bardzo ciekawe przemyślenia odnośnie prowadzenia własnego biznesu. W pierwszej kolejności musimy sobie zdać sprawę z tego czym chcemy się zajmować. Dużo będzie zależało od budżetu jaki posiadamy dla start. Dla jednych idealnym pomysłem będzie prowadzenie sprzedaży produktów przez internet, dla innych będzie to produkcja jakichś dóbr. Wszystko powinno opierać się o aktualne trendy rynkowe by trafić w duży popyt na dany produkt. Jeżeli chodzi o szczegóły wytwarzania bardziej skomplikowanych elementów to podstawą jest tabliczka znamionowa - https://nana.com.pl/p3728,aluminium-sub ... cyjna.html Na jej trwałość ma wpływ wykorzystanie nowoczesnego nadruku, odpornego na promienie uv.
pestkaa

Re: Własny biznes

Post autor: pestkaa »

I super... Najważniejsze jest to, aby prowadzić biznes zgodny z marzeniami i zainteresowaniem oraz umiejętnościami. Ja przykładowo planuję otworzyć diagnostykę weterynaryjną, dlatego teraz rozglądałam się za wyposażeniem. Ale znalazłam wstępnie firmę Argenta, która ma testy elisa oraz inne, jak i sprzęty laboratoryjne, także super. Skorzystam z ich usług.
jużdosyć

Re: Własny biznes

Post autor: jużdosyć »

Jak Wam się wydaje, czy żywica epoksydowa szybkoschnąca jest elementem mocno powiązanym z remontowaniem na picuś glancuś? Może dziwne pytanie zadaje, ale mam dość koleżanek, które ciągle mi podpowiadają jakieś koszty. I to jest dla mnie najgorsza sprawa w sumie.
rozalia88

Re: Własny biznes

Post autor: rozalia88 »

Jak chodzi o biznes przemysłowy, budowlany itd. To też przyda się wam namiar również na firmę Ataszek, ponieważ znajdziecie tam sprzęty typu zgrzewarki, czy spawarki. A dwa, to też możecie znaleźć super oferty na kleje do gwintów, również do drewna, elementów plastików.
kasztan

Re: Własny biznes

Post autor: kasztan »

Wiesz co, jeżeli interesują cię Płatności odroczone ale nie wiesz do końca jak to działa, to koniecznie zerknij sobie na stronę tego portalu autopay.pl/rozwiazania/platnosc-odroczona . Można tam znaleźć bardzo ciekawy artykuł, który zawiera wiele cennych i praktycznych wskazówek na temat tego typu działań. Myślę że nie będziesz rozczarowany informacjami tam zawartymi
lirenee

Re: Własny biznes

Post autor: lirenee »

A ja zastanawiam się teraz - jakie wdrążyć usprawnienia do mojej firmy? Ostatnio znalazłam taką opcję, jak ai voicebot - czyli wirtualny asystent głosowy. Zastanawiam się nad tym - czy nie postawić na coś takiego. Wydaje mi się, że może to ułatwić komunikację , obsługę klienta. Co wy na to?
pestuniaa

Re: Własny biznes

Post autor: pestuniaa »

U mnie największym problemem są układy smarowania i sporo osób mi o tym mówi, że powinnam sterowniki układów smarowania zainstalować. No, może owszem, ale jak się za to zabrać, jeśli kompletnie się na tym nie znam? Dalej wiem, że nie mogę się w tym obszarze mocno zastanowić, dlatego czekam na szerokie rozwinięcie tematu z Waszej strony.
mrobot

Re: Własny biznes

Post autor: mrobot »

Jeśli chodzi o rozwiązania związane z płatnościami w ekosystemie e-commerce, to na tej stronie internetowej https://szeruj.pl/blog/odkryj-rozwiazan ... rketplace/ udało mi się znaleźć charakterystykę dla platform marketplace, a także przegląd rozwiązań płatniczych. Moim zdaniem warto tam zajrzeć.
zorro

Re: Własny biznes

Post autor: zorro »

Jeśli ktoś prowadzi działalność bez rejestracji firmy, to warto odwiedzić ten adres internetowy: https://m-zarabianie.com/2024/02/platno ... etody.html . Znajdziesz tam wiele informacji na temat wdrożenia różnych opcji płatniczych na swojej stronie.
kotek

Re: Własny biznes

Post autor: kotek »

Wybór drukarni zależy od Twoich indywidualnych potrzeb. Jeśli poszukujesz przystępnej cenowo drukarni online, warto rozejrzeć się na stronie https://www.jkbprint.pl/druk-ksiazek. Znajdziesz tam różnorodne propozycje, obejmujące zarówno druk cyfrowy, jak i offsetowy. Firma oferuje drukowanie broszur, katalogów, plakatów, wizytówek i innych materiałów promocyjnych, realizując zamówienia bardzo sprawnie.
Awatar użytkownika
kasiunia
Posty: 33
Rejestracja: 04 lip 2019, 22:53

Re: Własny biznes

Post autor: kasiunia »

Wielu z nas postawiło na własny biznes ale czy zastanawiacie się ,nad tym gdzie można znaleźć taniego ale przede wszystkim dobrego dostawcę energii elektrycznej? Śledząc ten temat trzeba stwierdzić ,że dostawcy energii elektrycznej dla firm mają zróżnicowaną ofertę ale najlepiej prezentuje się firma Veolia. Polecam wszystkim sprawdzić tą firmę.
wieniu

Re: Własny biznes

Post autor: wieniu »

Jeśli potrzebujecie nowoczesnych rozwiązań do zarządzania produkcją i gospodarką materiałową, to firma dostępna pod linkiem https://eko-inz.pl/ może być odpowiednim wyborem. Dzięki ich usługom będziecie w stanie utrzymać płynność działania firmy oraz szybko zrealizować serwis mechaniczny. Firma specjalizuje się również w wytwarzaniu technologicznych konstrukcji stalowych, rurociągów, zbiorników oraz silosów.
żonkil

Re: Własny biznes

Post autor: żonkil »

Zauważyłem brak porządnej myjni portalowej w moim mieście i rozważam otwarcie takiego biznesu. Na stronie https://www.corrimex.pl/myjnie/samoobslugowe/ znalazłem interesującą ofertę na myjnie portalowe z kompletnym wyposażeniem i chemią. Planuję dokładnie przejrzeć ich ofertę w najbliższym czasie.
kondzio

Re: Własny biznes

Post autor: kondzio »

Usługa Inea Backup Cloud Connect, którą znajdziecie tutaj https://biznes.inea.pl/oferta/data-cent ... ud-connect to doskonałe rozwiązanie dla firm, które pragną zapewnić bezpieczeństwo i niezawodność swoich danych. Dzięki tej usłudze, przedsiębiorstwa mogą skorzystać z chmury obliczeniowej, która gwarantuje automatyczne tworzenie kopii zapasowych oraz szybki dostęp do nich w razie potrzeby.
mariano

Re: Własny biznes

Post autor: mariano »

Dla firm działających w sektorze przemysłowym, zrozumienie wymagań dotyczących emisji gazów i pyłów jest niezbędne. Różne rodzaje działalności mogą wymagać różnych typów pozwoleń, a ich uzyskanie jest kluczowe dla prawidłowego funkcjonowania i uniknięcia sankcji. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na ten temat, polecam lekturę artykułu: https://dziennik-www.pl/biznes/jakie-sa ... -wymagane/. Dzięki temu zyskasz pełen obraz wymagań prawnych i będziesz mógł skuteczniej zarządzać emisjami w swojej firmie.
franio

Re: Własny biznes

Post autor: franio »

Znajdziesz tutaj https://eliftmarket.pl/czesci-zamienne- ... e-szybowe/ różnorodne części zamienne do drzwi kabinowych i szybów. Dzięki szerokiemu asortymentowi, łatwo znajdziesz odpowiednie elementy do swojego dźwigu. Produkty cechują się wysoką jakością i trwałością, co zapewnia niezawodność działania.
magdaaa

Re: Własny biznes

Post autor: magdaaa »

Zauważyłam, że świetną opcją jest platforma https://morganizerfinansow.pl/ . To narzędzie jest niezwykle wszechstronne, co pozwala zaoszczędzić sporo czasu w zarządzaniu finansami.
Ogos

Re: Własny biznes

Post autor: Ogos »

Witam wszystkich. Chcę Wam polecić stronę Special Trade, na której można wyszukać wiadomości z każdej dziedziny życia. To naprawdę niesamowite miejsce dla każdego, kto szuka rzeczowych i ciekawych treści w jednym miejscu. Na https://specialtrade.pl/ znajdziecie artykuły na temat technologii, zdrowia, biznesu, podróży, kulinariów jak i również dużo innych wątków. Witryna jest regularnie aktualizowana, w związku z tym zawsze można liczyć na świeże wiadomości oraz najnowsze trendy. Jeżeli jeszcze nie mieliście okazji odwiedzić tego serwisu, to gorąco Was do tego zachęcam. Jestem przekonany, iż wyszukacie na nim dużo wartościowych informacji, jakie Was zainteresują i zainspirują.
mjumek

Re: Własny biznes

Post autor: mjumek »

Usługi https://madpat.eu/badania-patentowe/ są dedykowane przedsiębiorstwom z różnych sektorów, które poszukują profesjonalnego wsparcia w zakresie ochrony praw autorskich i patentowych. Firma zapewnia kompleksową pomoc na każdym etapie procesu patentowego, co obejmuje analizę techniczną, badania rynku oraz strategie komercyjne.
Awatar użytkownika
magdat
Posty: 38
Rejestracja: 12 maja 2020, 10:01

Re: Własny biznes

Post autor: magdat »

Jeżeli chcemy założyć własny biznes, to warto zdecydować sie na sklep na sStore. Dobrze jak skorzystamy tez z możliwości założenia modułu ratalnego IRaty https://iplatnosci.pl/wspolpraca/ oferują bardzo dobre warunki współpracy
witalniy

Re: Własny biznes

Post autor: witalniy »

Mam naprawdę fajny zespół, ale prawda jest taka, iż czuję, że mogę dla nich zrobić jeszcze więcej. I mam nadzieję, że wy również tak się angażujecie w pracowników. Prawda jest jednak taka, że szkolenie z motywowania chętnie bym zrobiła, bo mam wrażenie, że to pomoże nam przede wszystkim w komunikacji. Uważam, że dobre słowo jest warte więcej, niż cała kasa świata.
ODPOWIEDZ