Kancelaria Grabowski i Wspólnicy

Najlepsi adwokaci, prawnicy, kancelarie. Porady prawne.
Awatar użytkownika
Aleksandra-78
Posty: 1
Rejestracja: 12 lut 2020, 17:51

Kancelaria Grabowski i Wspólnicy

Post autor: Aleksandra-78 »

Poszukuję osób, które korzystały z usług kancelarii Grabowski i Wspólnicy. Jak oceniacie jakość ich usług? Polecacie współpracę z nimi?
Awatar użytkownika
Pola
Posty: 2
Rejestracja: 18 cze 2020, 5:08

Re: Kancelaria Grabowski i Wspólnicy

Post autor: Pola »

Polecam, bo to profesjonaliści z doświadczeniem i wiedzą w zakresie prawa spółek, ale też sukcesji w biznesie. Moim zdaniem ich pomoc i doradztwo jest bezcenne szczególnie przy różnego rodzaju procesach.

arot srs 110
Awatar użytkownika
ania
Posty: 54
Rejestracja: 26 cze 2019, 8:50

Re: Kancelaria Grabowski i Wspólnicy

Post autor: ania »

U mnie ma być przeprowadzona sukcesja firm jednoosobowych , a w zasadzie mam przygotować wszystko na wypadek "gdyby" , wiecie sami, o co chodzi. Mi w zasadzie tak sobie myślimy już na przyszłość, bo nigdy nie wiadomo, co nas czeka, a jednak nikt nie chce w razie czego stracić firmy, na którą pracowało się lata.
Awatar użytkownika
tereska
Posty: 13
Rejestracja: 24 lut 2020, 19:59

Re: Kancelaria Grabowski i Wspólnicy

Post autor: tereska »

W Trójmieście jedna z lepszych kancelarii jest ta z Tczewa https://cejrowski.pl/ , specjalizują się też w obsłudze prawnej firm, mają spore doświadczenie
graś

Re: Kancelaria Grabowski i Wspólnicy

Post autor: graś »

jest wiele dobrych i godnych polecenia kancelarii adwokackich pomocnych w wielu sprawach; wiele takich wymaga pomocy prawnej;
Awatar użytkownika
ann
Posty: 27
Rejestracja: 15 cze 2020, 11:49

Re: Kancelaria Grabowski i Wspólnicy

Post autor: ann »

Warto wybierać sprawdzone kancelarie adwokackie, zdecydowanie. Ja co prawda jestem z Gdańska, a polegałam na kancelarii adwokackiej Węgłowski ze Szczecina. Na całym Pomorzu działają i w woj. zachodniopomorskim. U mnie chodziło o sprawę rozwodową, którą zajęła się adwokat Barbara Węgłowska. Lepiej trafić nie mogłam.
ODPOWIEDZ