Porady prawne

Najlepsi adwokaci, prawnicy, kancelarie. Porady prawne.
Świt

Porady prawne

Post autor: Świt »

Wiecie gdzie znaleźć można dobre, sprawdzone porady prawne. Fajną kancelarię prawną, taką z dużym doświadczeniem możecie polecić? Zależy mi na czasie, ale przede wszystkim na fachowych poradach. Znacie kogoś takiego?
Awatar użytkownika
pelargonia
Posty: 32
Rejestracja: 07 sie 2019, 17:18

Re: Porady prawne

Post autor: pelargonia »

Mogę polecić Ci kancelarię adwokata Łukasza Węgłowskiego w Szczecinie, prowadzą oni głownie sprawy rozwodowe, a także wszelkie postępowanie będące nieuchronnym następstwem rozpadu małżeństwa, czyli podział majątku lub sporządzenia porozumień co do sprawowania władzy rodzicielskiej.

druk formularza vzm-1
Awatar użytkownika
ann
Posty: 27
Rejestracja: 15 cze 2020, 11:49

Re: Porady prawne

Post autor: ann »

Sama też chciałam się najpierw poradzić czy coś się da zrobić z moim wielkim problemem, jakim jest kredyt we frankach. Zgłosiłam się do Clever Step https://cleverstep.pl/ , gdzie sprawdzono moją umowę pod kątem klauzul niedozwolonych. Nic się za to nie płaci. W mojej umowie takie zapisy były, dlatego bez wahania podpisałam umowę na współpracę. Jasną, zrozumiałą, bez żadnych kruczków prawnych. Wszystko też mi zrozumiale wytłumaczono jaki jest tok postępowania. Widać, że się znają na takich kredytach i wiedzą co trzeba zrobić. Na takiej pomocy mi właśnie zależało.
igorż

Re: Porady prawne

Post autor: igorż »

Gdybyście potrzebowali pilnej porady prawnej to mogę wam podpowiedzieć skorzystanie z porady prawnej online, to bardzo fajna opcja, która u mnie doskonale się sprawdziła. Wszystkie kroki macie dokładnie wytłumaczone tu https://www.niepelt.pl/e-porady Dodam, że adwokat Patrycja Niepelt to doskonały fachowiec, doradziła mi ją znajoma, która skorzystała z usług pani adwokat przy okazji sprawy o odszkodowanie i zadośćuczynienie.
slodkoslona

Re: Porady prawne

Post autor: slodkoslona »

Banki korzystają na takich kredytach, a my płacimy. Tak to właśnie wygląda. Je jednak się nie poddaję. Liczyłam, że bank będzie chciał zawrzeć ugodę, ale nie. Sprawa trafiła do sądu. Mam nadzieję, że efekt tego będzie pozytywny. Kancelaria obliczyłam, że mogą na tym wszystkim dużo zyskać. Tutaj https://kieler-milon.pl/ jest na nich namiar. Bardzo pomagają i przede wszystkim w pierwszej kolejności weryfikują umowę czy w ogóle jest z czym iść do sądu.
migotkaa

Re: Porady prawne

Post autor: migotkaa »

Dzisiaj wszystko trzeba mieć na uwadze - a wiadomo jak prawo jest obszerne. Także warto tutaj sprawdzić sobie, która kancelaria dobra osobiste warszawa doskonale zna, wie jak zapewnić w tym zakresie ochronę itd. Jak i warto sprawdzić w jakich jeszcze dziedzinach może nam pomóc...
frania32

Re: Porady prawne

Post autor: frania32 »

Mam dylemat przy wyborze kancelarii dla mojego biznesu. Potrzebuje regularnie konsultacji co miesiąc. Znalazłam biuro adwokackie https://lawsome.pl i zastanawiam się, czy warto z nich skorzystać.
zzaaa1111

Re: Porady prawne

Post autor: zzaaa1111 »

Ważne jakiego prawnika wynajmiesz. Zeby potem sie nie okazalo ze wszystkie pieniądze z Ciebie zedrze. Bo to różnie bywa. Wiadomo ze musi być dobry, żebyś sie czuła pewnie. Ale to nie zawsze można tak trafić.
JowitaD23

Re: Porady prawne

Post autor: JowitaD23 »

Zgadzam sie z tobą. Często ogląda się w tv różnych mecenasów, niby profesjonalnie się wypowiadają, a jak juz się zdecydujesz na ich usługi, to często się okazuje ze nie do końca jest taki profesjonalny. Na przykład moja koleżanka już prawie była zdecydowana na tego mecenasa Mickiewicza. On często bardzo merytorycznie się wypowiada, jednak wybrała kogoś innego do swojej sprawy, bo opinie na jego temat nie do końca ją przekonały.
ODPOWIEDZ