Rozwód

Najlepsi adwokaci, prawnicy, kancelarie. Porady prawne.
Awatar użytkownika
pony
Posty: 30
Rejestracja: 18 lut 2019, 9:16

Rozwód

Post autor: pony »

Rozwód to nie tylko wizyta w kancelarii adwokackiej. Czasem wymaga się także psychologa - szczególnie kiedy w grę wchodzą dzieci. Wtedy może się okazać przydatna terapia rodzinna w Centrum Futurum w Łodzi: http://centrum-futurum.pl/. Oni mają bardzo dobre podejście do dzieci.
Awatar użytkownika
jadika
Posty: 30
Rejestracja: 27 lut 2019, 15:47

Re: Rozwód

Post autor: jadika »

Prawda jest taka, że nie można zweryfikować, który adwokat jest dobry, a który nie, bo każda sprawa jest inna. Poza tym nie mając wiedzy prawniczej nie można zbytnio ustalić czy była inna droga rozwiązania sprawy. Na pewno tutaj https://adwokat-luczak.pl/ obsługa prowadzona jest na wysokim poziomie.
Awatar użytkownika
Berasia
Posty: 20
Rejestracja: 26 lut 2019, 14:22

Re: Rozwód

Post autor: Berasia »

Przeważnie jest tak, że sąd sam wysyła na mediacje, bo widzi szansę na uratowanie małżeństwa. Szczególnie gdy jedna strona upiera się, że kocha tą drugą i nie chce się rozstać. Jednak nie ma sensu czegoś ratować, kiedy druga strona nie chce. W takich sytuacjach najlepiej poprosić o wsparcie dobrego adwokata, na przykład z Kancelarii Adwokackiej w Łodzi http://www.kancelaria-kfk.pl/ . On będzie wiedział najlepiej jakie rozwiązanie jest najlepsze dla klienta.
Awatar użytkownika
neniss
Posty: 71
Rejestracja: 18 cze 2019, 21:59

Re: Rozwód

Post autor: neniss »

tak wiadomo przy rozwodzie pomoc psychologa może wiele pomóc. jednak podstawą jest ukończenie pomyślnie sprawy więc wybór najlepszego adwokata jest ważny. i tutaj bym poleciła kancelarię adwokata Michała Gajdy ze Szczecina, który znakomicie się sprawdza jeśli chodzi o sprawy rozwodowe
Awatar użytkownika
Tekla33
Posty: 20
Rejestracja: 06 cze 2019, 19:31

Re: Rozwód

Post autor: Tekla33 »

Niestety żaden rozwód nie jest przyjemną sprawą i chyba nikt nie chce przez to przechodzić. Ale są sytuacje, kiedy nie ma innego wyjścia. Ważne wtedy, żeby dobrze to przemyśleć i się do tego przygotować. W trudniejszych przypadkach, kiedy w grę wchodzi podział majątku lub opieka nad dziećmi można samodzielnie sobie nie poradzić. Wtedy warto jest zapytać o radę dobrego adwokata (np. http://adwokatmakos.pl/), który podpowie jak zeznawać, zebrać dowody oraz obrócić sprawę na swoją korzyść. Oni w odróżnieniu od nas na co dzień borykają się z takimi sprawami jak rozwody i wiedzą co mówić i robić, żeby sprawa jak najszybciej się zakończyła, co zaoszczędzi nie tylko czas ale i stres oraz nerwy.
Awatar użytkownika
ania
Posty: 54
Rejestracja: 26 cze 2019, 8:50

Re: Rozwód

Post autor: ania »

Mąż też mnie straszy rozwodem, bo nie wróciłam w czasie, w jakim on chciał, do domu. W ogóle mam z nim koszmar, jeśli chodzi o wyjeżdżanie gdziekolwiek samej. Nie mogę, bo on zaraz ma głupie myśli i zachowuje się naprawdę dziecinnie. Postanowiłam, że zanim on podejmie decyzję, ja się już poradzę. Tak profilaktycznie, żeby wiedzieć, czego mogę się spodziewać. Czy Adwokat Król z Łodzi może mi pomóc?
Awatar użytkownika
BittersweetSymphony
Posty: 17
Rejestracja: 18 wrz 2019, 22:37

Re: Rozwód

Post autor: BittersweetSymphony »

Jak mam być szczera, to nie wiem co się dzieje, ale ostatnimi czasy jest jakaś plaga rozwodów :( Tragedia ogólnie. Mam nadzieję, ze nigdy mnie to nie spotka. Wiadomo są sytuacje takie jak przemoc emocjonalna gdzie po prostu nie da się być z tym drugim człowiekiem. Trzeba tez wtedy znaleźć dobrą kancelarię w której między innymi zajmują się prawem rodzinnym jak np. tutaj https://jrkancelaria.pl
Awatar użytkownika
Lisa
Posty: 74
Rejestracja: 26 wrz 2019, 12:37

Re: Rozwód

Post autor: Lisa »

Rozwód faktycznie nie jest niczym przyjemnym i to nie tylko dla dwojga osób chcących się rozstać, ale i dla dzieci oraz najbliższych członków rodziny. Jeśli sytuacja na to pozwala, to związek zawsze warto ratować, ale jeśli nie ma już wyjścia, trzeba zdecydować się na odpowiednią kancelarię i w razie czego walczyć o swoje. Osobiście mam dobre doświadczenia z kancelarią radcy prawnego Michała Mindykowskiego. Mecenas ma kancelarię w Gdańsku, więc jeśli jest ktoś z okolic i potrzebuje wsparcia i pomocy, to polecam.
Awatar użytkownika
Elisa
Posty: 86
Rejestracja: 07 paź 2019, 19:16

Re: Rozwód

Post autor: Elisa »

Braliście ślub kościelny? Jeżeli tak i chcecie wszystko doprowadzić skutecznie do końca to powinniście zainteresować się także stwierdzeniem nieważności małżeństwa. To umożliwi wam ponowne wzięcie ślubu kościelnego w przyszłości. Jeżeli interesuje was ten temat to zajrzyjcie sobie na stronkę https://www.adwokatkoscielny.pl/ Znajdziecie tu wsparcie, pomoc wielu adwokatów kościelnych, którzy mają spore doświadczenie w takich sprawach.
Awatar użytkownika
Sazea49
Posty: 5
Rejestracja: 07 lis 2019, 18:57

Re: Rozwód

Post autor: Sazea49 »

Ja zawsze korzystam z usług kancelarii https://kancelariafortis.pl/ . Według mnie to najlepsze możliwe rozwiązanie aktualnie na rynku. Posiadają spore doświadczenie i działają od wielu lat. Dzięki temu są w stanie skutecznie zająć się każdym zleceniem. Nie miałem z nimi żadnych problemów i jestem jak najbardziej zadowolony z usług.
Miłość jest ślepa, ale małżeństwo przywraca jej wzrok.
Awatar użytkownika
Sentinel
Posty: 6
Rejestracja: 26 wrz 2019, 13:55

Re: Rozwód

Post autor: Sentinel »

Psycholog rzeczywiście może pomóc jeśli chodzi o taką sprawę jak rozwód, zwłaszcza, gdy w grę wchodzi dobro dzieci, ale jednak dobry adwokat akurat przy tak trudnych sprawach jest też trochę psychologiem. Pani Adwokat Monika Soszka z Warszawy ma bardzo duże doświadczenie w sprawach prawa rodzinnego https://www.adwokat-soszka.pl/prawo-rodzinne/, więc jeśli ktoś potrzebuje pomocy to proponuję się zgłosić do jej kancelarii. Cechuje ją odpowiednie wyczucie i wrażliwość, więc będzie odpowiednią osobą, która podejdzie do Waszej sprawy indywidualnie i z zaangażowaniem.
Awatar użytkownika
zakupysom
Posty: 33
Rejestracja: 12 paź 2019, 11:34

Re: Rozwód

Post autor: zakupysom »

W Łodzi bardzo sprawnie działa dr Mariusz Olężałek https://mecenas-lodz.com.pl/. Rozwody to często sprawy bardzo delikatne, wymagające zaangażowania ze strony adwokata. Warto również pamiętać o najmłodszych, tak żeby nie cierpli za bardzo w tym trudnym czasie. Ważne żeby rozwód odbył się szybko i sprawnie, wtedy jest szansa że wszystko odciśnie się jak najmniej na całej rodzinie.
Awatar użytkownika
michal20
Posty: 23
Rejestracja: 20 paź 2019, 10:19

Re: Rozwód

Post autor: michal20 »

Wiadomo że rozwód nie należy do chwil przyjemnych tylko zazwyczaj do stresujących . Więc polecam na rozładowanie stresu i dodatkowo skorzystanie z masażu wykorzystując do tego wałek . Który możemy kupić w tym sklepie sportowym tutaj https://www.marbo-sport.pl/product-pol- ... lness.html . Jest przeznaczony do ucisków punktów spustowych zlokalizowanych w stopach oraz w rękach.
Awatar użytkownika
Tomasz798
Posty: 72
Rejestracja: 11 lis 2019, 16:02

Re: Rozwód

Post autor: Tomasz798 »

Najważniejsze to byś świadomym tego, w jaki sposób możecie poradzić sobie w tej sytuacji. Najlepiej zajrzyjcie do http://radcowie-prawni.waw.pl/zespol-radcowie-prawni/
i sami pomyślcie, co konkretnie możecie uzyskać poprzez dobranie odpowiedniego wsparcia prawnego. Chodzi w końcu o efektywne zakończenie sprawy, pamiętajcie o tym.
Awatar użytkownika
tereska
Posty: 13
Rejestracja: 24 lut 2020, 19:59

Re: Rozwód

Post autor: tereska »

Myslę, że od chwili decyzji o rozwodzie warto skorzystać z pomoc dobrego prawnika, który zadba o rozwiązanie, dogadanie w kwestii samego rozwodu ale też opieki nad dziećmi, alimentami czy później podziałem majątku. W Trójmieście mec. Cejrowski ma w tym zakresie duże sukcesy,podpytaj
Awatar użytkownika
GGumos
Posty: 27
Rejestracja: 11 wrz 2019, 14:02

Re: Rozwód

Post autor: GGumos »

W stolicy w kwestii rozwodów możecie zgłosić się do tej kancelarii - https://kancelaria-gizinski.com/adwokat ... -warszawa/ Specjalizują się w prawie rodzinnym, rozwodach. Mecenas Giziński z pewnością poprowadzi i Waszą sprawę rozwodową.

iso bhp
Awatar użytkownika
gwiazdka
Posty: 28
Rejestracja: 07 sty 2020, 16:46

Re: Rozwód

Post autor: gwiazdka »

Sprawy rozwodowe są dość skomplikowane i bez pomocy dobrego prawnika często ani rusz. Ciekawą ofertę ma ta kancelaria adwokacka: https://poznanrozwod.pl/. Znajduje się w Poznaniu. Myślę, że korzystając z takich usług możemy łatwiej uzyskać podział majątku i alimenty. Oczywiście musimy mieć mocne argumenty i w sądzie mówić o konkretach. W tym wszystkim pomoże nam dobry prawnik. Myślę, że warto zapoznać się z ofertą.
Awatar użytkownika
penny
Posty: 41
Rejestracja: 11 gru 2019, 11:43

Re: Rozwód

Post autor: penny »

Jeśli chodzi o prawo rodzinne, adwokata z Warszawy, to najskuteczniejszy jest pan mecenas Piotr Kłodziński. Pomógł bliskiej mi osobie przejść przez trudną rozprawę rozwodową, przez co jestem mu bardzo wdzięczna.
Awatar użytkownika
miskuzi
Posty: 72
Rejestracja: 08 paź 2019, 7:36

Re: Rozwód

Post autor: miskuzi »

Ciężki czas dla każdego z pewnością. Warto według mnie szukać pomocy, bo samemu jest ciężko przez to przejść. Macie może sprawdzoną kancelarie adwokacką? Tu firma http://adwokat-nawojski.pl sprawdzi się super według mnie
Awatar użytkownika
Martyna28
Posty: 3
Rejestracja: 10 lip 2020, 14:45

Re: Rozwód

Post autor: Martyna28 »

rozwód to nigdy nie jest nic przyjemnego, zwłaszcza taki z orzekaniem o winie. Dlatego według mnie warto mieć po swojej stronie jakiegoś dobrego i zaufanego prawnika, który zadba o nasza "interesy". Ze swojej strony mogę polecić Pana Tomaszczyk z JST, zajmuje się prawem rodzinnym z dużym powodzeniem, jest konkretny, zaangażowany i potrafi wszystko dokładnie objaśnić.

oraz po angielsku
Awatar użytkownika
ann
Posty: 27
Rejestracja: 15 cze 2020, 11:49

Re: Rozwód

Post autor: ann »

Rozwód bez adwokata? Nie polecam. Wiedza, doświadczenie profesjonalizm to wszystko się przydaje podczas takich często niełatwych spraw. Na to wszystko mogłam liczyć wybierając adwokata Łukasza Węgłowskiego z kancelarii Węgłowski w Szczecinie. Generalnie w wielu dziedzinach prawa może pomóc.
Awatar użytkownika
paja3
Posty: 3
Rejestracja: 18 mar 2020, 17:59

Re: Rozwód

Post autor: paja3 »

Spróbuj zgłosić się tutaj: https://www.kancelariasobota.pl/sprawy-rodzinne/ pomagali przy moim rozwodzie, więc myślę, że i w Twoim przypadku będą w stanie coś doradzić.
Awatar użytkownika
Majkaaa
Posty: 8
Rejestracja: 29 sty 2020, 14:31

Re: Rozwód

Post autor: Majkaaa »

Wiem, że rozwodami zajmuje sie też Pan Tomaszczyk z JST i cieszy się dużym powodzeniem. rzetelny, profesjonalny z dobrym podejściem do klienta. Potrafi wszystko dokładnie objaśnić i wskazać najlepsze opcje.
Awatar użytkownika
AnitaT
Posty: 7
Rejestracja: 20 maja 2020, 17:45

Re: Rozwód

Post autor: AnitaT »

To prawda, Pan Tomaszczyk pomagał mojemu bratu przy rozwodzie i wiem, że ten był bardzo zadowolony ze współpracy.
Awatar użytkownika
Aldonis
Posty: 33
Rejestracja: 25 mar 2020, 16:34

Re: Rozwód

Post autor: Aldonis »

Trochę tu formalności trzeba załatwić, no ale zróbcie to jak najszybciej, żeby mieć już wolną głowę. Rzadko kiedy sprawy rozwodowe są miłe i przyjemne... Na stronie https://lexperiens.pl/rozwod/dokumenty- ... okumentow/ są rozpisane dokumenty, które są potrzebne do rozwodu i tak pewnie będziecie korzystać z pomocy prawników, adwokatów, sporo osób tak robi i to też nie bierze się z niczego. Trzeba tu wiedzieć jak się za to zabrać, jak odpowiednio wypełnić każdy dokument.
Aśka

Re: Rozwód

Post autor: Aśka »

Ja przy rozwodzie korzystałam z pomocy Pana Tomaszczyk i bardzo dobrze wspominam tą współpracę. Konkretne i profesjonalne podejście. Potrafi wszystko jasno wytłumaczyć i wskazać najlepsze opcje.
Awatar użytkownika
Rambos
Posty: 4
Rejestracja: 29 sty 2020, 16:14

Re: Rozwód

Post autor: Rambos »

Rozwód to zawsze bardzo niesympatyczna sprawa. Wydaje mi się, że adwokat kobieta, może okazać w takiej sytuacji więcej wrażliwości
kinguś

Re: Rozwód

Post autor: kinguś »

Jest sporo adwokatow zzajmujacych sie informacjami. Na stronie adwokata mozecie znalezc potwierdzenie czy sie tym zajmuje jak na tej stronie https://kancelariapawelczak.pl/
Kaśka

Re: Rozwód

Post autor: Kaśka »

Z Warszawy to na pewno Pan Tomasz Tomaszczyk zajmuje się rozwodami i wiem, że cieszy się dobrymi opiniami. Koleżanka korzystała z jego pomocy i była bardzo zadowolona.

oprawka vdi
Sylwiaś

Re: Rozwód

Post autor: Sylwiaś »

Gdy wraz z byłym mężem podjęliśmy decyzję o rozwodzie, wiedzieliśmy że warto skontaktować się z dobrym psychologiem dziecięcym. Ze względu na duży stres zdecydowaliśmy się na wieokonsultacje w klinice https://psychomedic.online/. Była to bardzo dobra forma terapii. Dzieci chętnie rozmawiały oraz dość szybko nawiązały kontakt z psychologiem w miejscu, w którym czuły się najbardziej komfortowo. Terapia przyniosła dość dobre skutki, dzieci nie przeżywały rozwodu, wiedziały że oboje bardzo je kochamy i ich życie nie ulegnie żadnym większym zmianom.
Zośka

Re: Rozwód

Post autor: Zośka »

Rozwód nigdy nie jest przyjemny i według mnie warto mieć wtedy po swojej stronie jakiegoś dobrego prawnika, który podpowie co i jak. Ze swojej strony mogę polecić Pana Tomasza z JST z Warszawy. Sama korzystałam z jego pomocy i byłam bardzo zadowolona.
Iśka

Re: Rozwód

Post autor: Iśka »

Zośka pisze: ↑29 gru 2020, 17:05 Rozwód nigdy nie jest przyjemny i według mnie warto mieć wtedy po swojej stronie jakiegoś dobrego prawnika, który podpowie co i jak. Ze swojej strony mogę polecić Pana Tomasza z JST z Warszawy. Sama korzystałam z jego pomocy i byłam bardzo zadowolona.
To prawda. Też miałam okazję korzystać z pomocy Pana Tomasza i mogę go śmiało polecić. Widać, że zna się na rzeczy, ma ogromną wiedzę i doświadczenie i cieszy sie dobrymi opiniami.

cute overload
Nortónka

Re: Rozwód

Post autor: Nortónka »

Z adwokatów bardzo polecam panią mecenas Magdalenę Grześkowiak jak dla mnie najbardziej rzetelny adwokat jeśli chodzi o rozwód.
Bóol

Re: Rozwód

Post autor: Bóol »

Nortónka pisze: ↑14 sty 2021, 18:08 Z adwokatów bardzo polecam panią mecenas Magdalenę Grześkowiak jak dla mnie najbardziej rzetelny adwokat jeśli chodzi o rozwód.
Był to drugi adwokat, z którego korzystałam podczas rozwodu. Miałam wczesniej innego, ale tamten nie dawał rady. z Kolei pani mecenas jak dla mnie jest najlepsza osobą - prawnikiem od rozwodów czy spraw rodzinnych jak tez podział majątku.
Władi29

Re: Rozwód

Post autor: Władi29 »

Wiem, ze rozwodami tez zajmuje się Pan Tomasza Tomaszczyk z JST w Warszawie i cieszy się przy tym duzym powodzeniem. Potrafi wszystko dokładnie objaśnić i wskazać najlepsze rozwiązanie. Jest konkretny i rzetelny a przy tym przyjazny w kontaktach. Myślę, że warto mieć kogoś takiego po swojej stronie.
KaŚ

Re: Rozwód

Post autor: KaŚ »

Pan Tomasz Tomaszczyk z Kancelarii JST zajmuje sie także rozwodami i wiem, że cieszy się przy tym duza skutecznością i dobrymi opiniami. Jest zaangażowany i rzetelny. Potrafi wszystko dokładnie objaśnić i wskazać najlepsze rozwiązanie. Jest też przyjazny w kontaktach.
Igła

Re: Rozwód

Post autor: Igła »

Współczuję, że musisz przez to przechodzić, ale lepiej się rozwieść niż męczyć się w nieudanym związku. Polecam Ci w wolnej chwili przejrzeć również tę https://i-rozwod.pl/rezygnacja-z-orzeka ... y-wiedzieć stronę, poniewa z można się z tą tąd dowiedzieć wielu ciekawych rzeczy.
królka

Re: Rozwód

Post autor: królka »

Mam nadzieję, że w jakiś sposób wam to się wszystko unormuje. Jeśli chodzi o mnie to polecałabym kancelarię Sobczak Maciejewska Zając. Panie są na tyle doświadczone i wiedzące, że jestem przekonana, że cały proces rozwodu będzie łatwy. Samemu to nie ma co działać, tylko można się zrazić.
Tośka21

Re: Rozwód

Post autor: Tośka21 »

Niestety, to poważny temat. Nawet jeśli ktoś nie chce się do tego przyznać, to i tak na pewno przeżywa to w sobie. Wiem, że Klinika PsychoMedic.pl w Katowicach jest miejscem, gdzie możecie przepracować takie tematy. Warto się do nich umówić pod numerem 32 555 04 04 i przy ich wsparciu mentalnie zadbać o siebie.
Małgosia

Re: Rozwód

Post autor: Małgosia »

Rozwód zawsze jest przykrą sprawą zwłaszcza jak ma się dzieci. Po moim rozwodzie skorzystałam z pomocy psychologa, żeby się jakoś pozbierać oraz żeby wiedzieć jak pomóc przejść przez ten etap moim dzieciom. Bardzo dużą pomocy otrzymałam od pani psycholog z wetalk, bez jej wsparcia nie wiem jakby to wszystko wyglądało, a tak jakoś udało nam się pozbierać i teraz możemy normalnie żyć.
Michał

Re: Rozwód

Post autor: Michał »

Niedawno okazało się, że moja żona lubi spotykać się z innymi mężczyznami, gdy mnie nie ma w domu. Nie powiem, zabolało mnie to, ale stwierdziłem, że trzeba zacząć działać od razu. Możecie mi kogoś polecić, kto ma doświadczenie w prawie rozwodowym i oferuje swoją pomoc na terenie Gdańska?
Lód

Re: Rozwód

Post autor: Lód »

Ciesz się że wyszło to teraz, a nie po 25 latach. Chyba lepiej być samemu, niż z kimś kto nas wiecznie okłamuje i nie potrafię dotrzymać wierności. Mam nadzieję że szybko uda ci się znaleźć odpowiednią pomoc i raz na zawsze zakończyć ten nieudany związek. Głowa do góry.
wąż

Re: Rozwód

Post autor: wąż »

Ostatnio sama musiałam przejść przez rozwód, co oczywiście nie było przyjemne. Ważne, że to już za mną. Polecam wam zgłosić się do mecenasa Mindykowskiego, ponieważ on doskonale zna się na rzeczy. Będzie dla was ogromnym wsparciem, a także bazą wiedzy, w momencie, kiedy stracicie całkowicie logiczne myślenie. Będziecie zadowolone.
człowiek

Re: Rozwód

Post autor: człowiek »

Mój rozwód do najprzyjemniejszych nie należał, ale cieszę się, że szybko się zakończył. Miałam bardzo dobrą pomoc prawną, skorzystałam z usług dr Kingi Karsten https://www.karsten.pl/specjalizacje/rozwod ona ma swoją kancelarię w Krakowie. To świetna, doświadczona specjalistka, jest kompletna i zna się na wykonywanej pracy. Naprawdę szczerze wam ją polecam, walczyła o mój interes, była doskonale przygotowana, no i jest skuteczna.
ońk

Re: Rozwód

Post autor: ońk »

Bardzo ważne podczas rozwodu jest także uregulowanie kontaktów z dziećmi: https://www.doprawnika.pl/artykul/jak-f ... zie-135273 i w ogóle opieki nad dziećmi. To trudna sprawa, u nas toczyła się dość długo, ale w końcu doszliśmy do porozumienia, oczywiście wszystko było dostosowane do dzieci, aby zapewnić im jak największy komfort psychiczny
Kunderaą

Re: Rozwód

Post autor: Kunderaą »

W Krakowie bardzo dobry adwokat to Mateusz Pieczka, także zdecydowanie mogę wam jego usługi doradzić http://www.krakow-adwokat.com/offer.html Sprawdźcie sobie ten namiar - 100 % profesjonalizmu i dobre podejście do klienta a przede wszystkim duża skuteczność działania, to zdecydowanie wart uwagi adwokat. Ja dzięki niemu wygrałem sprawę sądową.
Awatar użytkownika
zorka
Posty: 36
Rejestracja: 30 cze 2020, 1:54

Re: Rozwód

Post autor: zorka »

W Krakowie to ja polecam Pana Konrada Serafińskiego. Specjalista w sprawach z zakresu prawa rodzinnego. Ma wiedzę, doświadczenie, prowadzi sprawy tak by zakończyły się sprawnie i na korzyść klienta. Do tego w rozsądnych cenach usługi, jak dla mnie w Małopolsce ciężko o lepszego adwokata. Zajmuje się także sprawami karnymi.
ODPOWIEDZ