Adwokat

Rekomendacje ciekawych miejsc w internecie.
miś

Adwokat

Post autor: miś »

Prawo zwłaszcza w naszym kraju, bardzo dynamicznie się zmienia. Warto więc mieć prawnika po swojej stronie. Dobry prawnik to skarb, który trzeba szanować. Zgadzacie się z tym?
szrekcały

Re: Adwokat

Post autor: szrekcały »

Każda kancelaria specjalizuje się w nieco innym zakresie prawa, w sprawach karnych polecam tą kancelarię z Łodzi https://mecenas-lodz.com.pl/ , wiem że działają również w Warszawie. Możemy znaleźć tam profesjonalną pomoc prawną o każdej porze dnia i nocy, kancelaria ma specjalny numer na który można dzwonić, następnie osobiście zjawiają się na miejscu i wykonują swoje czynności. To ogromne wsparcie, które tam jest standardem.
Grześ

Re: Adwokat

Post autor: Grześ »

My jako firma już jakiś czas współpracujemy z Panem Tomaszczyk- zawsze chętny do pomocy. Jest konkretny, zaangażowany i rzetelny. Dobrze wiedzieć, że właśnie ktoś taki czuwa nad moją firmą.
Awatar użytkownika
Aldonis
Posty: 33
Rejestracja: 25 mar 2020, 16:34

Re: Adwokat

Post autor: Aldonis »

Jak nie jesteście czegoś pewni, albo po prostu nie wiecie jak zabrać się za daną sprawę, jakie kroki poczynić to zdecydowanie się na pomoc prawnika, adwokata, to na pewno bardzo dobry pomysł. Sprawdźcie sobie różne kancelarie, tu pomoc od http://adwokat-nawojski.pl na pewno się przyda
Awatar użytkownika
lilka
Posty: 31
Rejestracja: 21 maja 2020, 21:41

Re: Adwokat

Post autor: lilka »

Adwokat się przydaje w wielu sprawach. Samo to, że dla zwykłego człowieka zrozumienie przepisów prawnych nie jest wcale proste, co by nie powiedzieć niemożliwe. Sama polegałam na takiej pomocy prawnej w kancelarii Węgłowski ze Szczecina. Szczerze polecam za zaangażowanie i indywidualne podejście.
Wojtuś4333

Re: Adwokat

Post autor: Wojtuś4333 »

Bardzo dużo osób szuka prawnika, który pomoże w przypadku jazdy po alkoholu. Konsekwencje mogą być tragiczne, a na ich temat możecie poczytać na https://adwokat24h.pl/jazda-po-alkoholu/
paweł

Re: Adwokat

Post autor: paweł »

Zapotrzebowanie na prawnikow jest ogromne. Niekazdy adwokat specjalizuje sie wk azdej sprawie. Na stronei adwokata jak https://kancelariaminsk.pl/ jest wykaz spraw jakimi sie zajmujeasd
Aśka

Re: Adwokat

Post autor: Aśka »

JA mogę polecić Pana Tomaszczyk, specjalizuje się w prawie pracy. Jest konkretny, doświadczony i rzetelny. Cieszy się dobrymi opiniami i skutecznością.
Kiść

Re: Adwokat

Post autor: Kiść »

Myśleliście kiedykolwiek o tym, żeby założyć spółkę? To nie jest takie proste zadanie, ale z pomocą specjalistów, jesteście w stanie szybko przebrnąć prze wszystkie formalności. Dodatkowo, tutaj https://www.tgc.eu/specjalizacje/prawo-spolek możecie przeczytać na ten temat wiele ciekawych rzeczy. Dajcie znać, co o tym sądzicie :) a może jesteście już właścicielami takiej spółki i chcielibyście się podzielić zebranym już doświadczeniem?
Kiść

rowadziła moja sprawę rodzinna, lepszego wsparcia i profesjonalizmu nie mogłam sobie wyobrazić. Z czystym sercem Re: Adw

Post autor: Kiść »

https://adwokat-russek.pl/ prowadził moja sprawę rodzinna, lepszego wsparcia i profesjonalizmu nie mogłam sobie wyobrazić. Z czystym sercem polecam!
Dworzański

Re: Adwokat

Post autor: Dworzański »

W Łodzi działa pani adwokat Monika Kitscha-Kwasiborska. To bardzo dobry prawnik, z dużym doświadczeniem. Pani adwokat pomogła mi w sprawie spadkowej. Nie było łatwo, ale się udało i to zasługa właśnie pani adwokat.
Kaśka

Re: Adwokat

Post autor: Kaśka »

Zależy w jakiej dziedzinie potrzebna jest pomoc. Ja akurat niedawno potrzebowałam porady z zakresu prawa pracy, zgłosiłam się do Pana Tomaszczyk i byłam bardzo zadowolona. Profesjonalne i konkretne podejście, służy ogromnym wsparciem. Widać, że ma dużą wiedzę i wie co robi.
Anką

Re: Adwokat

Post autor: Anką »

Macie może jakieś sprawdzone porady odnośnie wyboru adwokata? Przymierzam się do zakończenia pewnej sprawy.
MariolaŚliwka

Re: Adwokat

Post autor: MariolaŚliwka »

W życiu spotykają nas czasami sytuacje z którymi nie jesteśmy sobie w stanie poradzić bez pomocy odpowiedniego specjalisty. Jeśli nasza sprawa jest szczególnie skomplikowana bądź z wąskiej dziedziny wiedzy, to warto wybrać kogoś kto zajmuje się tylko i wyłączenie nimi. Pod pojęciem dobrego adwokata nie zawsze znajdziemy osobę biegłą we wszystkich tematach. Najważniejszym kryterium jakim warto się kierować to doświadczenie. Można je poznać po tym jak długo prowadzona jest dana kanceleria lub po opiniach jakie znajdziemy w internecie. Dlaczego to tak ważne? Otóz od tego zależy powodzenie naszej sprawy. Jeśli chodzi o takie usługi jak adwokat kraków to wiele pozytywnych opinii możemy znaleźć na temat tej kancelarii - https://www.kancelaria-actio.com/ Najlepiej będzie umówić się na spotkanie bo jednak pierwsze wrażenie na żywo da nam najwięcej informacji.
Iśka

Re: Adwokat

Post autor: Iśka »

Jesli chodzi o prawo rodzinne czy prawo pracy to mogę polecić Pana Tomaszczyk z JST. Profesjonalne podejście, jest zaangażowany, rzeczowy i rzetelny a przy tym cieszy się dużą skutecznością i dobrymi opiniami.
tsął

Re: Adwokat

Post autor: tsął »

No ja to zawsze powtarzam, że każdą sprawę trzeba solidnie przegadać z radca prawnym. Ja akurat korzystam z usług Kancelarii Sobczak Maciejewska Zając i zawsze byłam zadowolona. Czy to przyszłam z małymi sprawami, czy większymi to zawsze jednak byłam zadowolona.
dałka

Re: Adwokat

Post autor: dałka »

Dla mnie pomoc prawna potrzebna była w sprawie kredytu frankowego. Długo myślałam, że sprawa jest beznadziejna i nic nie da się zrobić. Też od strony przepisów prawnych nie wiedziałam co i jak. Sprawa ruszyła z miejsca kiedy zgłosiłam się do https://cleverstep.pl/ . Znalazłam ich w internecie, na ich stronie na FB jest dużo informacji. Analiza umowy jest bezpłatna, więc nic nie traciłam. Okazało się, że zawiera klauzule niedozwolone. Przedstawiono mi co można zrobić i działamy. Jestem dobrej myśli.
rację

Re: Adwokat

Post autor: rację »

Masz rację, że taki kredyt może dać się we znaki. Dlatego dobrze, jeśli masz kogoś, kto Ci z tym pomoże. Ja wiem, że w pomoc frankowiczom angażuje się kancelaria Fenix. W niej dostaniecie wskazówki, ale też po prostu z nimi wygracie sprawę w sądzie. Wiem, co mówię, bo moja mama ma z nimi ogłoszoną upadłość. Już się nie denerwuje kolejnymi komornikami.
górski

Re: Adwokat

Post autor: górski »

dobry prawnik to rzeczywiście spore ułatwienie w wielu trudnych sytuacjach, według mnie zawsze warto wybierać takiego który specjalizuje się w danej, wąskiej dziedzinie. Wtedy ma się pewność, że wie na dany temat praktycznie wszystko. Tak jak w komentarzu powyżej, mogę polecić kancelarię fenix z warszawy - ja poznałem ich w trudnym momencie, mianowicie gdy musiałem ogłosić upadłość konsumencką. Jeżeli ktoś pierwszy raz słyszy o czymś takim a ma powazne problemy finansowe, to na stronie kancelarii https://kancelariafenix.pl/upadlosc-konsumencka/ możecie poczytać na czym to polega. pozdrawiam

branie narkotyków
Paweł

Re: Adwokat

Post autor: Paweł »

Zależy z jakiej dziedziny potrzebna jest pomoc. Jeśli chodzi o prawo pracy to śmiało mogę polecić Pana Tomaszczyk z kancelarii JST. Sprawami mojej firmy zajmuje się już od jakiegoś czasu i jestem bardzo zadowolona. Służy konkretną pomocą i wsparciem a jego porady zawsze są trafne.
małek302

Re: Adwokat

Post autor: małek302 »

Myślę, że też warto stanąć po stronie przedsiębiorcy, który zawsze może wesprzeć się informacjami w kancelarii prawniczej. Możecie też sprawdzić sobie stronę https://www.szkola-ryzyka.pl/w-jakich-s ... -w-firmie/ aby dowiedzieć się, w jakich działaniach prawnik bardzo pomaga. Prawnik często jest potrzebny.
Kaśka

Re: Adwokat

Post autor: Kaśka »

Pomoc prawna Wrocław może się przydać w ciężkich sytuacjach z zakresu uprawa handlowego, rodzinnego i opiekuńczego, prawa karnego, karno-skarbowego czy spadkowego, a także ubezpieczeń społecznych, praw autorskich i wiele innych. Często sami próbujemy się bronić w sądzie, lub wytoczyć komuś proces, jednak przez nieznajomość prawa jest to bardzo ciężkie. Dlatego warto poprosić o pomoc specjalistów.
Tobiś

Re: Adwokat

Post autor: Tobiś »

Paweł pisze: ↑07 lut 2021, 15:31 Zależy z jakiej dziedziny potrzebna jest pomoc. Jeśli chodzi o prawo pracy to śmiało mogę polecić Pana Tomaszczyk z kancelarii JST. Sprawami mojej firmy zajmuje się już od jakiegoś czasu i jestem bardzo zadowolona. Służy konkretną pomocą i wsparciem a jego porady zawsze są trafne.
Pana Tomasza także mogę polecić. Profesjonalne podejście do klienta. Służy pomocą i ogromnym wsparciem.
Klók

Re: Adwokat

Post autor: Klók »

Ja tutaj bym polecił kancelarię adwokata Michała Gajdy ze Szczecina, który znakomicie się sprawdza jeśli chodzi o prawo rodzinne i cywilne. Na https://gajda-adwokat.pl/ poczytać sobie też możesz o nim i całej kancelarii. Bardzo dobry i rzetelny w swoim fachu człowiek
umowiś7

Re: Adwokat

Post autor: umowiś7 »

Jeśli masz swoją firmę to polecam https://www.umownik.pl/ dzięki tej stronie możesz przyspieszyć pracę. Jets to narzędzie do generowania umów, a następnie można je podpisać dzięki elektrycznemu podpisowi. W dzisiejszych czasach ważne jest żeby szybko reagować oraz żeby dbać o środowisko.
Wojtuś

Re: Adwokat

Post autor: Wojtuś »

Jeśli chodzi o prawo pracy to jak najbardziej mogę polecić Pana Tomasza Tomaszczyk. W tej dziedzinie nie ma sobie równych. Ma ogromną wiedzę i doświadczenie co przekłada się na jego skuteczność. Jest rzetelny, konkretny i zaangażowany w sprawy jakie prowadzi.
Czaruś

Re: Adwokat

Post autor: Czaruś »

Dobry adwokat w cenie. My mieliśmy konflikt w rodzinie z powodu podziału majątku (dom, ziemia rolna i tak dalej, zabudowania gospodarcze, sprzęt rolniczy). Nikt nie chciał wziąć na siebie i spłacać resztę. Zatrudniliśmy tę kancelarię z Warszawy http://filarowska.pl/, żeby było sprawiedliwie i żeby rodzina do reszty się nie skłóciła
Grześ

Re: Adwokat

Post autor: Grześ »

Wojtuś pisze: ↑22 mar 2021, 16:15 Jeśli chodzi o prawo pracy to jak najbardziej mogę polecić Pana Tomasza Tomaszczyk. W tej dziedzinie nie ma sobie równych. Ma ogromną wiedzę i doświadczenie co przekłada się na jego skuteczność. Jest rzetelny, konkretny i zaangażowany w sprawy jakie prowadzi.
Pan Tomaszczyk zdecydowanie będzie tutaj dobrym wyborem. Ta dziedzina prawa jest jego specjalizacją i ma w niej bardzo duże doświadczenie.
Ósemka

Re: Adwokat

Post autor: Ósemka »

W momencie gdy ja potrzebowałam pomocy w zakresie prawa spadkowego to zgłosiłam się do https://www.bialystok-adwokaci.eu/sprawa-spadkowa.html u mnie bardzo dobrze się spisali, otrzymałam kompleksową pomoc na której mi najbardziej zależało! Jeżeli szukacie właśnie kogoś takiego to polecam.
Tani prawnik Kraków

Re: Adwokat

Post autor: Tani prawnik Kraków »

Jeżeli szukasz taniego prawnika w Krakowie polecam MSZ Kancelarię. Znajdziesz tam doświadczonych i obeznanych z wieloma dziedzinami prawa adwokatów i prawników. Polecam się z nimi skontaktować. Nie raz pomogli mi w trudnej sytuacji. Poprowadzą sprawę w sądzie jak nikt inny.
Awatar użytkownika
magdat
Posty: 35
Rejestracja: 12 maja 2020, 10:01

Re: Adwokat

Post autor: magdat »

Jak szukacie profesjonalnego i naprawdę konkretnego prawnika to moim zdaniem warto napisać do http://ekancelaria.tv/ Mają radców prawnych, prawników, adwokatów. Wiec moim zdaniem jak najbardziej warto , dodatkowo zdalnie możecie zadać pytanie. Cenowo też całkiem dobrze, moim zdaniem na każdą kieszeń.
Kasieńka

Re: Adwokat

Post autor: Kasieńka »

Jak chodzi o prawo pracy to ja mogę polecić Tomasza Tomaszczyk. Zna się na tej dziedzinie prawa na prawdę dobrze- ma ogromną wiedzę i doświadczenie co przekłada się na jego skuteczność. Mnie pomagał w sprawie przeciwko ZUS i dzięki jego obyciu udało się wygrać :)
michał

Re: Adwokat

Post autor: michał »

Mogę polecić doskonałą kancelarię prawną, która świadczy swoje usługi online w https://ekancelaria.tv/ . Kiedyś bardzo mi pomogli w mojej ciężkiej sytuacji. Otrzymałem bardzo skuteczną i wyczerpującą odpowiedź, wszystko odbyło się sprawnie i szybko, dzięki czemu nie musiałem długo czekać na termin spotkania bo wszystko załatwiliśmy online
Zośka

Re: Adwokat

Post autor: Zośka »

Kasieńka pisze: ↑04 maja 2021, 21:30 Jak chodzi o prawo pracy to ja mogę polecić Tomasza Tomaszczyk. Zna się na tej dziedzinie prawa na prawdę dobrze- ma ogromną wiedzę i doświadczenie co przekłada się na jego skuteczność. Mnie pomagał w sprawie przeciwko ZUS i dzięki jego obyciu udało się wygrać :)
Pana Tomasza także polecam. Z tego co wiem, to zajmuje się też prawem rodzinnym i to z dużym powodzeniem. Cieszy się dobrymi opiniami i skutecznością a przy tym jest przyjazny w kontaktach.
Wójcik

Re: Adwokat

Post autor: Wójcik »

rację pisze: ↑26 sty 2021, 17:03 Masz rację, że taki kredyt może dać się we znaki. Dlatego dobrze, jeśli masz kogoś, kto Ci z tym pomoże. Ja wiem, że w pomoc frankowiczom angażuje się kancelaria Fenix. W niej dostaniecie wskazówki, ale też po prostu z nimi wygracie sprawę w sądzie. Wiem, co mówię, bo moja mama ma z nimi ogłoszoną upadłość. Już się nie denerwuje kolejnymi komornikami.
Jeśli chodzi o upadłość konsumencką to w takich sprawach specjalizuje się adwokat Paweł Marchewka, warto się z nim skontaktować https://www.adwokatmarchewka.pl/
uyt

Re: Adwokat

Post autor: uyt »

no pewnie miś! mam takie samo zdanie jak ty. dobry prawnik ceni przede wszystkim siebie, a jak ceni siebie to także potrafi cenić klienta. ja korzystam z pomocy prawników z jaworzna: https://www.prawnikjaworzno.pl/. opiekują się moją firmą i rozwiewają mi moje wątpliwości w zakresie prawa cywilnego i gospodarczego. nie są najtańsi, ale też nie są najdrożsi. są zaangażowani w każdą sprawę z jaką zwrócę się do nich. nie komentują, nie oceniają mnie. w pełni profesjonalnie podchodzą do mnie i to mi najbardziej imponuje.
Milena Maj

Re: Adwokat

Post autor: Milena Maj »

jak najbardziej zgadzam się ze stwierdzeniem że prawnik w dzisiejszych czasach jest bardzo potrzebny. Miałam niedawno załatwić sprawę spadkową po rodzicach i szukałam informacji w internecie. Trafiłam na artykuł https://www.spadek.info/zalatwienie-spr ... 454,p.html który był bardzo merytoryczny i pomocny jednak nie odpowiadał w 100% mojej sytuacji. Postanowiłam skorzystać z porad prawnych oferowanych przez serwis i otrzymałam w 100% precyzyjną i zatysfakcjonującą odpowiedź dzięki której przeprowadziłam sprawę spadkową bez żadnych problemów i utrudnień
margolaa

Re: Adwokat

Post autor: margolaa »

A czy macie jakieś doświadczenie z Kancelarią Kopko? Tak pytam, ponieważ jest mi potrzebny dobry i niezawodny adwokat dla nieletniego , czy mogę na nich polegać? Z tego co zauważyłam, to cieszą się pozytywnymi opiniami , ale ja jak to ja - chcę się upewnić.
Awatar użytkownika
lilia
Posty: 72
Rejestracja: 17 sie 2020, 12:17

Re: Adwokat

Post autor: lilia »

Jeśli potrzebujesz porady prawnej poza Polską, zwłaszcza w kwestiach związanych z Niemcami, dobrym pomysłem może być skontaktowanie się z adwokatem polsko-niemieckim. Polski Adwokat Niemiec dostępny na stronie https://www.aberlinus.eu/adwokat-niemcy/ może udzielić ci właściwej pomocy. Dowiedz się więcej o ich usługach, odwiedzając ich stronę internetową.
łapa

Re: Adwokat

Post autor: łapa »

Jeśli chcielibyście nawiązać współpracę z dobrym adwokatem, to moim zdaniem warto zajrzeć pod ten adres: https://adwokatsiwek.pl/ - kancelaria adwokacka Łódź. Uważam, że firma ta posiada spore doświadczenie. Dużym plusem jest fakt, że zajmują się sprawami zarówno w Polsce jak i w Niemczech. Jak szukacie takich specjalistów, to warto do nich zajrzeć.
Maestro

Re: Adwokat

Post autor: Maestro »

No cóz z prawnikami to ciężko. I to mówię całkiem poważnie. Mam kolegą który miał chrapkę aby tego Mateusza Mickiewicza zatrudnić. Bo mu bardzo odpowiadał jak go w programie telewizyjnym widział. No cóż kasę ma, więc mógł sobie na to pozwolić, ale jednak za drogi był, nawet jak dla niego
ODPOWIEDZ